Android için En İyi Faks Alma ve Gönderme Uygulamaları

Android için En İyi Faks Alma ve Gönderme Uygulamaları

Faks aslında e-postanın fiziksel sürümüdür. Evrakları bir makineye yerleştirirsiniz ve başka bir yerde bir makinede yazdırılır. Bazı şirketler ve devlet kuruluşları hala zaman zaman faks kullanmaktadır. Android cihazınızı kullanarak faksları oldukça ucuz bir fiyata gönderebilirsiniz. İşte Android için en iyi faks uygulamaları.

Not: Ücretsiz faks gönderme uygulamalarının çalışmadığını, yani uygulamalar ile cep telefonundan ücretsiz faks gönderilmesinin bir yolu olmadığını unutmayın. Ancak ücretsiz faks gönderen bazı web siteleri olabilir.

Easy Fax

 • Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
 • İndir: Google Play

Easy Fax, belgeleri fakslamak için yeterli bir çözümdür. Uygulama, görüntülerin yanı sıra PDF formatı için destek içerir. Ayrıca Dropbox, Evernote, Google Drive, OneDrive ve diğerleri için bulut depolama desteği de alırsınız. Belgeleri göndermeden önce dijitalleştirmeniz gerektiğinde, uygulamada bir tarayıcı işlevi de vardır. Fiyatlar çoğu faks uygulaması gibi oldukça makul. Başlamak için 15 ücretsiz kredi alırsınız. Bundan sonra, yere bağlı olarak sayfa başına yaklaşık $0.25-$0.50 dolar'dır. İşlevsel ve iyi çalışıyor. Ancak, belgeleri taramak için daha iyi uygulamalar vardır.

FaxFile

 • Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
 • İndir: Google Play

FaxFile, birkaç kaliteli faks uygulamasından biridir. Basit bir arayüz ve ucuz fiyatlar sunuyor. Alıcı ve gönderen bilgilerini doldurun, faks için ödeme yapın ve gönderin. PDF dosyalarını ve JPEG ve PNG dosyalarını destekler. Uygulama bir kredi sistemi ile çalışır. Belirlenen miktarda para için kredi satın alabilirsiniz. Bir şeyi faksladığınızda kredileri harcıyorsun. Her ay sınırsız faks için bir abonelik mevcuttur, ancak sadece en çok kullanım durumları için tavsiye ederiz.

Genius Faks

 • Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
 • İndir: Google Play

Genius Fax, popüler Genius Scan'e eşlik eden bir uygulamadır. Belgelerinizi telefonunuza taşımak için tarama uygulamasını barındırır. Daha sonra faks uygulamasını kullanarak faks göndermek için kullanın. Ayrıca Dropbox, Google Drive veya başka bir uygulamadan dosya çekebilirsiniz. Gerektiğinde faks alınabilir. Ancak, başkalarından faks almak için geçici olarak ücretli bir faks numarası almanız gerekir. Bir numara kiralamak bir, üç veya altı ay sürebilir. İhtiyacınız olursa aylar ekleyebilirsiniz.

MobiFax

 • Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
 • İndir: Google Play

MobiFax bir süredir var olan faks uygulamalarından biridir. Düzinelerce ülke için destek sunuyor. Fiyatlar genellikle sayfa başına oldukça makul. Çoğu gibi PDF ve JPEG dosya formatlarını desteklemektedir. Bunun dışında, işini yapan basit, hafif bir uygulama.

Tiny Fax

 • Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
 • İndir: Google Play

Tiny Fax, Tiny Scanner'ın geliştiricisinden çıkmıştır. Tiny Fax, belgeleri fakslamanıza yardımcı olur. Basit bir arayüze sahiptir. Ayrıca, diğer birçok faks uygulamasından daha modern bir görünüme sahiptir. Faks göndermek için evrakları e-posta veya bulut depolama alanından da çekebilirsiniz. Bir kredi sistemi üzerinde çalışır. Bu, bir kerede kaç kredi satın aldığınıza bağlı olarak sayfa başı 0,25 ila 0,50 dolar arasındadır. Daha popüler olan faks uygulamalarından biridir.

Bonus: CamScanner

 • Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
 • İndir: Google Play

CamScanner kendisini bir all-in-one verimlilik uygulaması olarak tanımlar. Temelde bir belge tarayıcı uygulamasıdır. Belgeleri, formları, makbuzları, vb. tarayabilirsiniz. Taradıktan sonra sahip olduğunuz seçeneklerden biri, belgeyi bir faks yoluyla göndermektir. Fiyatlar oldukça makul. 30'dan fazla ülkeye faks gönderebilirsiniz. Denemek için ücretsiz bir faks veya iki sayfa verilir. Dokümanları taramak ve fakslamak için iyi bir all-in-one çözümü.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile