Android için en iyi Hava Durumu Uygulamaları 2018

Android için en iyi Hava Durumu Uygulamaları 2018

Genel olarak kullanımımıza dayalı olarak bu uygulamaları testlerimize ve incelemelere dayanarak seçtik. Telefonunuzda olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer alan hava durumu uygulamalarının en iyi 5 tanesini listeledik.

Dark Sky (Ücretsiz)

En iyi genel günlük hava durumu uygulaması.
Dark Sky hava tahminlerini gösteren düz ve zarif bir görünüme sahiptir. Ayrıca, hava şartlarının ne zaman biteceğini söyler ve bu duruma uygun planlar yapmanıza izin verir.

Arcus Weather (Ücretsiz)

Hava tahmin verileri için en iyi hava durumu uygulaması.

Arcus Weather, bir radar haritasını, mevcut koşulları ve günlük tahminleri görüntülemenizi sağlar. Bir dizi detaylı grafikleri kullanarak, aynı zamanda yağış ve sıcaklık için ne beklendiğini gösterir.

Weather Timeline ($0.99)

Görsel olarak güzel bir hava durumu uygulaması.
Weather Timeline'nın görsel olarak güzel dizgileri bir dizi kart içerir ve her biri güncel hava durumu, yaklaşan yağışlar ve saat başı bir tahmin gibi bilgileri içerir.

Forecaster ($0.99)
En iyi sade hava durumu uygulaması.

Forecaster yağış uyarıları ya da herhangi bir radar ekranı olmayan temel özelliklere sahip bir hava durumu uygulaması. Forecaster, tasarımında minimal bir yaklaşım sergileyerek, önümüzdeki haftadaki tahminler ile bizi neyin beklendiğini renk kodlu satırlarla gösteren bir uygulamadır.

Weather Underground (Ücretsiz)
En iyi ücretsiz hava uygulaması.

Hava durumu verilerini doğrulamak için birçok kaynaktan raporlar kullanan interaktif bir WunderMap ile, ücretsiz Weather Underground uygulamasında raporlanan koşulların bölgeniz için en doğru tahminleri sunduğuna güvenebilirsiniz.

Android için En İyi 10 Hava Durumu Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 10 Hava Durumu Uygulaması

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile