Android için En İyi Huji Kamera Alternatifleri

Android için En İyi Huji Kamera Alternatifleri

Fotoğraflarda eski tarihli bir çekim hissi veren Huji uygulamasını duymuşsunuzdur. iOS'taysanız, telefonunuzda zaten olabilir. Android ekosisteminde ise benzer bir işlevselliğe sahip uygulamalar bulunmakta. Android'de bir sürü harika Huji alternatifi sunuluyor. Bu yazıda, yükseltme seçeneği ile ücretsiz indirilebilen benzer uygulamalara değineceğiz.

Kuji Cam
Bu, orijinal iOS uygulamasının açık bir kopyasıdır. Tek kullanımlık bir cam görünümlü fotoğraf üretmek için ihtiyacınız olan araçlarla tamamlayın. Dahası, arabirim orijinaline alışılmadık bir şekilde benziyor, işletim sistemlerini değiştiriyorsanız çok az öğrenme eğrisi gerektirir.

Daha fazla filtre dahil olmak üzere bir dizi başka özellik de var. Uygulamanın, kullanıcıların daha ayrıntılı kontrolle çektikleri fotoğrafı düzenlemelerine olanak tanıyan yerel bir fotoğraf düzenleyicisi de var.

Elbette Kuji'nin yapamayacağı şey, galerideki fotoğrafları düzenleme.

Instamini
Instamini yerleşik çerçeveler için kullanılan filtrelerden, Polaroid'i taklit etmeye çalışan bir fotoğraf uygulaması. Kuji gibi, Instamini de normal polaroidler gibi görünen bir dizi filtre kullanıyor ve şimdi ünlü zaman damgasını ekliyor. Ancak, burada her şey otomatik. Bu, fotoğrafın filtrelerini aldıktan sonra manuel olarak düzenleyeceğiniz veya onu seçerken bir tane seçemeyeceğiniz anlamına gelir.

Yine de, oldukça şaşırtıcı fotoğraflar çekiyor.

Snow Cam
Peppy, cutesy A. R. etiketlerinin seni kandırmasına izin verme. Snow Cam'ın, başka bir çağdan alınmış gibi görünen bir sürü vintage görünümlü filtresi var. Uygulamanın kendisi, mesajlaşma özelliği olmadan Snapchat gibi bir kamera uygulaması.
A.R.'yi kullandığı için, Snow Cam yüzleri akıllıca algılayabilir ve çekiminizi güzelleştirebilir ve okunaklı görünen mükemmel görünümlü film çerçeveleri uygulayabilir.

Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi
İlginizi Çekebilir

Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi

En İyi Android Kamera Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

En İyi Android Kamera Uygulamaları

Şimdilik bu kadar. Huji'ye benzer başka Android alternatifleri var, ancak bunların hiçbiri yukarıdaki üçünün ortaya koyduklarına erişemiyor. Bunların içinde en iyisi, Kuji Cam olabilir.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile