Android için En İyi Huji Kamera Alternatifleri

Android için En İyi Huji Kamera Alternatifleri

Fotoğraflarda eski tarihli bir çekim hissi veren Huji uygulamasını duymuşsunuzdur. iOS'taysanız, telefonunuzda zaten olabilir. Android ekosisteminde ise benzer bir işlevselliğe sahip uygulamalar bulunmakta. Android'de bir sürü harika Huji alternatifi sunuluyor. Bu yazıda, yükseltme seçeneği ile ücretsiz indirilebilen benzer uygulamalara değineceğiz.

İlginizi Çekebilir Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi

Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi

Huji Cam popüler bir analog film fotoğraf uygulamasıdır. Popülaritesi, Gudak Pro'nun, telefonunuzdaki “resimleri geliştirme” fikrine dayandığı yenilikçi bir konsepti takip etti. Huji benzer bir yaklaşımdan, fotoğraflarınızın geliştirilmesini sağlamaz ve para istememesi dışında, en azından yüklemek için ücretsiz olduğu için önceden ayarlanmış değil.

Kuji Cam
Bu, orijinal iOS uygulamasının açık bir kopyasıdır. Tek kullanımlık bir cam görünümlü fotoğraf üretmek için ihtiyacınız olan araçlarla tamamlayın. Dahası, arabirim orijinaline alışılmadık bir şekilde benziyor, işletim sistemlerini değiştiriyorsanız çok az öğrenme eğrisi gerektirir.

Daha fazla filtre dahil olmak üzere bir dizi başka özellik de var. Uygulamanın, kullanıcıların daha ayrıntılı kontrolle çektikleri fotoğrafı düzenlemelerine olanak tanıyan yerel bir fotoğraf düzenleyicisi de var.

Elbette Kuji'nin yapamayacağı şey, galerideki fotoğrafları düzenleme.

Instamini
Instamini yerleşik çerçeveler için kullanılan filtrelerden, Polaroid'i taklit etmeye çalışan bir fotoğraf uygulaması. Kuji gibi, Instamini de normal polaroidler gibi görünen bir dizi filtre kullanıyor ve şimdi ünlü zaman damgasını ekliyor. Ancak, burada her şey otomatik. Bu, fotoğrafın filtrelerini aldıktan sonra manuel olarak düzenleyeceğiniz veya onu seçerken bir tane seçemeyeceğiniz anlamına gelir.

Yine de, oldukça şaşırtıcı fotoğraflar çekiyor.

Snow Cam
Peppy, cutesy A. R. etiketlerinin seni kandırmasına izin verme. Snow Cam'ın, başka bir çağdan alınmış gibi görünen bir sürü vintage görünümlü filtresi var. Uygulamanın kendisi, mesajlaşma özelliği olmadan Snapchat gibi bir kamera uygulaması.
A.R.'yi kullandığı için, Snow Cam yüzleri akıllıca algılayabilir ve çekiminizi güzelleştirebilir ve okunaklı görünen mükemmel görünümlü film çerçeveleri uygulayabilir.

İlginizi Çekebilir En İyi Android Kamera Uygulamaları

En İyi Android Kamera Uygulamaları

Android tabanlı cep telefonunuza sahipseniz ve telefonunuzun kamerasını devamlı kullanıyorsanız bu alternatif kamera uygulamalarına bir göz atmanızda fayda var..

Şimdilik bu kadar. Huji'ye benzer başka Android alternatifleri var, ancak bunların hiçbiri yukarıdaki üçünün ortaya koyduklarına erişemiyor. Bunların içinde en iyisi, Kuji Cam olabilir.
Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 845 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Android için En İyi Huji Kamera Alternatifleri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için En İyi Huji Kamera Alternatifleri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için En İyi Huji Kamera Alternatifleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
SEO Ajansı Nedir?

SEO Ajansı Nedir?

21 Oca 2019 / Web Araçları & Script İndir
İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

21 Oca 2019 / Program İndir & İnceleme
Migren Profiliniz Nedir?

Migren Profiliniz Nedir?

19 Oca 2019 / Genel & Yaşam
Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

19 Oca 2019 / Site Tanıtım
Vuubi Kadın