Android için En İyi Multiplayer Oyunlar

Android için En İyi Multiplayer Oyunlar

Android oyunları giderek daha iyi hale geldi. Daha önce, basit bir bulmaca oyunu vardı ve Facebook bağlantıları ile arkadaşları oyuna davet edip sadece skor tablolarını karşılaştırabiliyorduk. Şu anda gerçek zamanlı ve çok oyunculu oyunu destekleyen bir sürü oyun var. Arkadaşlarınızla oynamak için bir şeyler arıyorsanız, en iyi Android multiplayer oyunları burada!

AdventureQuest 3D
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

AdventureQuest 3D, mobil cihazlardaki yeni multiplayer oyunlarından biridir. Bu bir MMORPG. Beklediğiniz şeylerin çoğunu içerir. Bunu öne çıkaran şey, tam bir çapraz platform desteğine sahip olmasıdır. İsterseniz mobil veya PC'de oynayabilirsiniz. Diğer insanlarla oynayabileceğiniz sohbetler, baskınlar ve hatta PvP var.

Arena of Valor
Fiyat: Freemium

Arena of Valor, mobil cihazlardaki yeni MOBA'lardan biridir. Bir kahraman seçip diğer insanlarla bir partiye katılırsın. Daha sonra bir zafer ilan edilene kadar beş savaşta beş kez kazanın. Oyun 40 kahraman, on dakikalık karşılaşmalar, arkadaşlarınızla takım oyunu ve daha fazlasını sunuyor. Ayrıca üçe karşı üç oyun modu da var. Diğer bazı MOBA'lar gibi, oyun tamamen ücretsizdir. Uygulama içi satın alımlar genellikle isteğe bağlı içerik içindir ve oyun oynamayı etkilemez. Bu, mobilde MOBA türünün en iyisidir.

Asfalt Xtreme
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Gameloft'un Asfalt dizisi, en popüler çok oyunculu oyunlardandır. Bunlar da en iyi yarış oyunları arasındadır. Asfalt Xtreme serisinin son oyunu. Arazi araçlarını çeşitli farklı parkurlar üzerinden sürüyorsunuz. Yarışmak için 50'den fazla araç bulunuyor. Ayrıca, gerçek zamanlı çok oyunculu ve tonlarca parça, araç özelleştirmeleri ve daha fazlası ile geliyor. Ayrıca, her hafta değişen 300'den fazla kariyer etkinliği, 1100 zorluk ve çok sayıda sınırlı zaman etkinliğine sahiptir. Asfalt oyunlarındaki menüler genellikle oldukça kötü, ama gerçek oyun mekaniği iyi.

Critical Ops
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Critical Ops geleneksel bir atış oyunu. Bir grup terörist tehdidi var. Senin işin onları bitirmek. Alternatif olarak, terörist olarak oynayabilir ve olabildiğince çok hasara yol açabilirsiniz. Diğer FPS oyunlarına benzer çok oyunculu savaş özellikleri var. Ancak, onlardan farklı olarak, bu oyunda oyun oynamayı etkileyebilecek uygulama içi alım yok. Ayarlar ve karakteriniz için kişiselleştirmeler satın alabilirsiniz hepsi bu kadar. Sadece beceri ile rekabet etmek isteyenler için daha iyi multiplayer oyunlarından biri.

Crossy Road
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Crossy Road bir arcade platformudur. Amacınız ölmeden çeşitli yolları ve parkurları geçmek. Amacınız mümkün olduğu kadar uzun yapmak. Çeşitli oynanabilir karakterler ve yerel bir çok oyunculu mod içerir. Siz ve arkadaşlarınız bir WiFi ağına bağlanabilir ve ardından oluşturulmuş bir oyunda birlikte oynayabilirsiniz. İki ila dört oyuncuyu destekler. Şimdiye kadarki en sağlam çok oyunculu oyun değil. Ancak, aile dostu ve biraz zaman öldürmek için eğlenceli bir yoldur. Kesinlikle daha iyi yerel çok oyunculu oyunlardan biri. Aynı özelliklerin çoğuna sahip bir Disney versiyonu da var.

Hearthstone
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Hearthstone bir kart düello oyunu. Amacınız çeşitli kartlarla bir güverte inşa etmek ve daha sonra çevrimiçi diğer oyunculara düello etmektir. Güvertelerinizi bilgisayar kontrollü AI oyuncularına karşı test etmek için bir seçenek var. Ancak, oyunun gerçek zevki, çevrimiçi gerçek oyuncularla karşılaştığınız zamandır. Hem mobil hem de PC için destek var. Tek yapman gereken bir savaş yapmak. Son derece popüler ve insanları oynamaya çalışırken bulmak zorunda değilsiniz.

Minecraft
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Minecraft: Pocket Edition, herhangi bir platformda tüm zamanların en popüler multiplayer oyunlarından biridir. Rastgele oluşturulmuş bir dünyaya düştün ve sonra ne istersen onu yapabilirsin. Son güncellemeler şimdi de PC ve Xbox One ile çapraz platform oyununu içeriyor. Bu, arkadaşlarınızla neredeyse her yerde oynayabileceğiniz anlamına gelir. Oyun iki mod içerir: hayatta kalma ve yaratıcılık. Yaratıcı mod, herhangi bir nedenle ölmenize izin vermez. Hayatta kalma modu kötü adamları, bir yemek sistemini doğurur ve sen de ölebilirsin. Mobil oyunda konsol seviyesi kalitesi arayanlar bundan daha iyisini yapamazlar. Aslında bir PC ve konsol oyunu. Uygulama içi satın alımlar karakter özelleştirmeleri içindir.

NBA Jam
Fiyatı: Ücretli

NBA Jam, muhtemelen şu anda online multiplayer ile mevcut en iyi spor oyunu. Kurallar aşağı çevrilmiş olan iki basketbolun yer aldığı temiz bir oyun sunuyor. Rakiplerinizi aşağı çekebilir ve sonuçta oyun sizi bunun için ödüllendirir. Amaç, herhangi bir basketbol maçı gibi en fazla puanı elde etmektir. Yerel çok oyunculu, çevrimiçi çok oyunculu, Android TV desteği, denetleyici desteği ve uygulama içi satın alma işlemleri yoktur.

NOVA Legacy
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

NOVA Legacy, NOVA serisinin en yeni oyunu. Aynı zamanda serinin çevrimiçi çoklu oyunculuğa sahip ilk serisidir. Bir bütün olarak, oyun bir kampanya modu, özel etkinlikler, Special Ops adında bir oyun modu ve daha fazlası ile birlikte gelir. Çevrimiçi çok oyunculu ölüm eşleşmeleri, karakter özelleştirmeleri ve skor tablolarını içerir. Şu anda en iyi multiplayer oyunlarından biri. 30MB dosya boyutunun sizi aldatmasına izin vermeyin, oyun bundan daha fazla yer kaplar.

PUBG Mobile
Fiyat: Freemium

PUBG Mobile'ın mobil cihazlarda çok oyunculu oyunlar için derecelendirme panosuna tırmanması uzun sürmedi. Bu popüler, eğlenceli ve çoğu modern cihazlarda oldukça iyi çalışıyor. 99 başka oyuncu ile bir adaya düştün. Kalan son kişi kazanır. Adadaki her türlü silah ve ekipmanı bulursun. Kenarlıklar, oynanabilir alanın boyutunu yavaşça kısıtlar. Bu, çevrimiçi savaş rotası FPS deneyiminde olduğu kadar iyi.

Riptide GP: Renegade
Fiyatı: Ücretli

Riptide GP: Renegade muhtemelen mevcut en iyi yarış oyunu. Kampanya modu eğlenceli ve çok sayıda etkinliğe sahip. Hatta bir hikaye hattı, satın almak ve yükseltmek için birden fazla dalga koşucu ve daha fazlası var. Çevrimiçi çok oyunculu seçeneği ortalamanın üzerindedir. En fazla sekiz oyuncu kafa kafaya maçlarda yarışabilir. Ayrıca bölünmüş destekler ve ekran çok oyunculu modu, donanım denetleyicileri ve daha fazlasını sunar. Arkadaşlarınızın en iyi zamanlarına karşı rekabet edebileceğiniz bir meydan okuma modu bile var.

Supercell oyunları
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Supercell, en popüler multiplayer oyunlarından bazılarını geliştirdi. En büyük hitleri arasında Clash Royale, Clash of Clans ve Boom Beach bulunuyor. Oyuncular üsleri ve orduları kurar ve kaynaklar için birbirleriyle savaşır. Clash Royale, Hearthstone'a benzeyen bir kart düello oyunu. Her oyunda aktif oyuncular var.

Unkilled
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Unkilled, zombileri avladığınız bir atış oyunu. Şu anda mevcut olan (ve büyüyen) 150'den fazla görevi olan bir misyon tabanlı oyun. Ayrıca toplamak ve yükseltmek için çeşitli karakterler, daha fazla silah var. Online çok oyunculu mod daha yeni bir eklentidir ama yine de oldukça iyi. Bir zombi ordusu oluşturabilir ve diğer oyuncuların üslerine saldırabilirsiniz. Mekanik ve grafikler de ortalamanın üzerinde.

Vainglory
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Vainglory tartışmasız mobilde en iyi MOBA'dır. MOBA'ları aşina olmayanlar için, hedefiniz iki oyuncuyla güçlerini birleştirmek ve diğer takımın üssünü almaya çalışmaktır. Oynamak için bir savaş alanı, elde etmek için güç ve başarılı olmak için biraz strateji gerektirir. Açmak için 30'dan fazla karakter, çeşitli oyun modları ve tonlarca sosyal unsur vardır. Ya da istersen botlarla oynayabilirsin. Karar senin.

Zynga's With Friends oyunları
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Zynga birkaç iyi çok oyunculu oyun geliştirdi. Words With Friends, Draw Something, Chess With Friends, Gems With Friends, Crosswords With Friends ve son oyunları, Words With Friends 2. Her oyun, bir arkadaşınızla ya da yabancı bir oyuncuyla eşleşmenizi sağlar. Çok karmaşık oyunlar değiller. Ancak, bunlar aile dostu, içine girmesi kolay ve basit bir oyun. Tüm oyunlar, arkadaşlarınızı daha kolay bulmak için Facebook'a giriş yapmanızı sağlar. Mükemmel değiller ama arkadaş ya da akrabalarıyla oynamak için arkadaş canlısı, kolay ve eğlencelidir.

ayrıca bakınız: https://www.gamer.com.tr/tag/multiplayer

En İyi ve Yeni 10 Android Oyunu 2018
İlginizi Çekebilir

En İyi ve Yeni 10 Android Oyunu 2018

En iyi Android Oyunları
İlginizi Çekebilir

En iyi Android Oyunları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile