Android için En İyi Ses Kayıt Uygulamaları

Android için En İyi Ses Kayıt Uygulamaları

Herhangi bir Android cihazının en kullanışlı özelliklerinden biri ses kaydetme yeteneğidir. Bunu yapmak için pek çok sebep var. Müzisyenler yeni bir fikir kaydetmek isteyebilir, gazetecilerin görüşmeleri kaydetmeleri gerekir ve hatta bazıları uykuda konuşup konuşmadıklarını görmek için bunu kullanabilir. Burada Android için en iyi ses kaydedici uygulamaları bulacaksınız.

Android için en iyi ses kayıt uygulamaları!

Call Recorder

Fiyatı: Ücretsiz / Reklam içeriyor

Call Recorder en popüler ses kaydedici uygulamalarından biridir. Ayrıca telefon görüşmelerini kaydeder. Uygulama, gelen ve giden çağrı kaydı, oynatma seçenekleri, beyaz ve siyah listeler ve daha fazlasını içerir. Kaynağınızı mikrofon, sesli arama veya video kamera olarak da ayarlayabilirsiniz. Pro olmayan ücretsiz sürümü reklam içerir. Bunun dışında, her iki sürüm de aynı şekilde çalışmaktadır.

Easy Voice Recorder

Fiyatı: Ücretsiz / Reklam içeriyor

Easy Voice Recorder adındada anlaşılacağı gibi ses kaydetme işini yapar. Telefonunuzla bir şeyler kaydetmek için kolay bir yöntem sağlar. Uygulamayı açın, mikrofon düğmesine basın, kaydedin, gerektiği gibi paylaşın ve uygulamayı kapatın. Ayrıca birkaç ek özelliği var. Ne tür bir dosya türü kaydettiğinizi değiştirme yeteneği gibi. Ayrıca widget desteği vardır. Pro sürümü ayrıca stereo kayıt desteği, Bluetooth mikrofon desteği ve daha fazlasını içerir. Pro sürümü ayrıca ücretsiz sürümdeki reklamları kaldırır.

Hi-Q MP3 Voice Recorder

Fiyatı: Ücretsiz / Pro sürümü var

Hi-Q MP3 Voice Recorder, buradaki daha güçlü ses kaydedici uygulamalarından biridir. MP3 olarak kaydeder. Bu ses dosyalarını neredeyse her şeyle uyumlu hale getirir. Bununla birlikte, kayıt bittiğinde otomatik olarak Dropbox'a yükleyebilirsiniz. Ayrıca widget desteği ile birlikte geliyor. Cihazınızda kullanmak istediğiniz mikrofonu (birden fazla seçeneğiniz varsayarak), Wi-Fi aktarımını, kontrol ve daha fazlasını seçebilme yeteneği. Ücretli sürümde birkaç özellik daha eklenir. Tek dezavantajı, telefon görüşme kaydını desteklememesi.

LectureNotes

Fiyat: Ücretli

LectureNotes üniversite öğrencileri için en iyi uygulamalardan biridir. Çok fazla şey var. Not alabilir, notları düzenleyebilir ve ödevleriniz için daha sonra kullanabilirsiniz. Uygulama, sesi doğal olarak kaydetmiyor. Ancak, bu işlevselliği ekleyen ücretli bir eklenti var. Ek olarak, normal LectureNotes uygulamasını kullanırken bir şeyler kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca videoları kaydetmek için bir eklenti daha alabilirsiniz. Bu biraz pahalı bir paket. Bu yüzden, bunu basit, temel bir kayıt cihazı arayan kişiler için önermiyoruz.

Music Maker Jam

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Müzik Maker Jam, müzisyenler için bir ses kayıt uygulaması. Bazı şarkı sözleri, müzik ya da yapmaktan hoşlandığınız her şeyi kaydetmek için harika bir uygulama. Uygulama birden fazla parça kaydeder, prodüksiyonunuzu hassas bir şekilde ayarlamak için bir editör ve işlerinizi yeniden ustalıkla yapmak ve başka şekilde ustalaştırmak için ek araçlar içerir. Uygulama içi satın alımlar var. Döngüler ve benzeri içerikler satın almanıza izin veriyorlar. Ayrıca SoundCloud, Facebook ve diğer birçok sosyal ağ ile doğrudan entegrasyona sahiptir. Okulda bir toplantı ya da ders kaydetmeniz gerekiyorsa bu biraz fazladır. Ancak, müzisyenler mutlaka bunu denemeliler.

Otter Voice Notes

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Otter profesyoneller için bir ses kaydedici. Özellik kümesi çoğunlukla iş toplantıları ve diğer daha ciddi konular içindir. Kayıt, paylaşma ve oynatma gibi temel bilgileri yapar. Ayrıca bir transkripsiyon servisi, bulut depolama, çapraz platform desteği ve hatta fotoğraf gibi şeyleri de destekliyor. Ücretsiz sürümde ayda 600 dakika çeviri bulunmaktadır. Premium abonelik 6,000'den fazlasını sunuyor. Ayrıca bulut depolama, yazı çevirileri ve bunun gibi daha güçlü özellikler için ücretli sürüme geçin.

Snipback

Fiyat: Reklam ve Uygulama içi satın alma içeriyor

Snipback, farklı bir ses kayıt uygulamasıdır. Çoğu ses kaydedici uygulaması gibi, temel işlevleri gerçekleştirir. Bir şeyler kaydedebilir, gerektiğinde yükleyebilir ve dosyaları yönetebilirsiniz. Ayrıca ses kalitesi seçimleri, kayıt süresi seçimleri ve gürültü azaltma filtresi gibi bazı diğer özelliklere de sahiptir. Onu benzersiz kılan, kayıt yapmaya başlamadan önce 30 saniyeye kadar sesi tekrar yakalayabilmenizdir. Tek uyarı, uygulamayı arka planda açık bırakmanız gerektiğidir.

 

Voice Recorder 2018

Fiyatı: Ücretsiz / Reklam içeriyor

Voice Recorder 2018 oldukça standart ve ilgi çekmeyen bir ses kayıt cihazı uygulaması. Bu en iyi özelliği olabilir. Kayıt gibi temel bilgileri yapabilir, sesinizi kesebilir, MP3'e aktarabilir, kayıtlarınızı kaydedebilir, eski kayıtları oynatabilir ve paylaşabilirsiniz. Temelde hepsi bu kadar. Bu sadece bir şeyi kaydetmek için basit ve ücretsiz bir şey isteyen insanlar için iyi bir seçenektir. Daha güçlü bir şey isteyenler, burada referans vermek için bir listeye sahipler. Bu sadece ses kaydeder ve kullanımınız için çıkarır.

Ses Kaydedici Pro

Fiyat: Reklam ve Uygulama içi satın alma içeriyor

Basit uygulamaları sevenler için tam özellikli bir uygulama. Size çok çeşitli seçenekler sunan PCM (Wave), AAC ve AMR'ye kayıt yapabilirsiniz. Bunun üzerine, arayüz kullanımı kolaydır, dosyaları bulmak ve yönetmek kolaydır ve bu, telefon aramalarını kaydetmek için kullanılabilir (cihaz ve işletim sistemi destekleniyorsa). Ayrıca bit hızı seçeneği ve daha fazlası gibi başka özelliklere de sahiptir. Daha kullanışlı ve basit ses kaydedici uygulamalarından biridir.

Samsung Ses Kaydedici

Fiyat: Ücretsiz

Telefonunuzdaki ses kaydedici uygulamalar da iyidir. Yeni başlayanlar için her zaman ücretsizdir. Ayrıca yüklü durumdalar, bu nedenle daha fazla depolama alanı kullanmazlar. Temel özelliklerle genellikle basitler. Ancak, LG'nin V serisi telefonlar gibi bazı cihazlar için, ses kaydedici uygulaması, üçüncü parti ses kaydedici uygulamalarının yapamayacağı telefonun donanım özelliklerine dokunabilir. Kesinlikle bir üçüncü parti uygulamasına ihtiyaç duyduğunuzdan emin olmak için öncelikle telefonunuzda neredeyse kesinlikle gelen olanı mutlaka denemelisiniz.

İlginizi
çekebilir
Android'de USB Mikrofonuyla Ses Kaydetme
Ogznet.com