Android İçin En İyi Simge Paketleri

Android İçin En İyi Simge Paketleri

Uygulama simgeleri farklı şekiller, boyutlar ve renk şemalarıdır ve farklı tasarım yönergelerini takip ederler. Samsung'un simgeleri Google’ın ikonlarından, Microsoft’un ve diğer geliştiricilerin simgelerinden farklı görünüyor. Uyarlamalı ikonlar bu kaosa bir miktar dur diyebilmiştir. Bu makalede, ücretsiz kullanabileceğiniz, renkli ve her tarzda bir sürü simge paketi var.

icon pack

Whicons

Bu ücretsiz simge paketi basittir, simgelerini belirlemek kolaydır ve Whicons hayal edebileceğiniz her karanlık ve canlı duvar kağıdı ile uyumludur.

Lines

Lines simgeler en popüler uygulamaları şekilleri ile özetlemiştir. Her simge sadeliği ile akılda kalacak şekilde hazırlanmıştır. Ana düşünce merkezi simgelerin altında duvar kağıdını göstermektir. Simgeler HD kalitede veya yeterince yüksek çözünürlüklüdür.

Emptos

Emptos şeffaf, ipeksi ve zarif bir ikon paketidir, cihazlarınızda parlamaya hazır! Premium, lüks, abartılı ve özel bir his!

Oscuro

Altıgen siyah gözyaşı simgeleri parlak ve loş duvar kağıtları ile kesilmiş, ancak içlerindeki gölgeli şablon logoları, YouTube ve AC logolarında görüldüğü gibi bazı duvar kağıdı detaylarının gösterilmesine izin verir.

android icon pack

Zwart

Zwart, siyah görsellere sahip, karanlık ayrıcalığının ikon paketidir. Işıklı simgeler tanımlarını canlı duvar kağıtlarına karşı koruyamadığında, Zwart cesur ve sağlam durur.

Nimbbi

Bu paket, basit tek renkli logoları ve ince siyah kenarlığını zarif bir ilişkiye dönüştürür. Nimbbi, ana ekranını yukarı doğru tutan oniks kol düğmeleri gibi, geniş manzaralara ve geometrik duvar kağıtlarına keskin bir kontrast sunar.

Noctum

Bu klasik paket, hem şekli ile hem de özel gri tonlarında benzersizdir. Asla oldukça siyah değil - sadece çok, çok koyu gri - Noctum siyah duvar kağıtları ile oldukça iyi kullanılabilir.

Lux Dark

Dairesel simge paketleri en popüler olanlardan bazıları, ancak Lux Dark kaba bir elmas gibi parlıyor. Parlak, renk geçişli renk aksamları, koyu ve renkli temalarla oldukça iyi uyum sağlar.

android icon pack

Mellow Dark

Bu paket, belirli bir şekle tamamen zorlanmamış bir uygulamada tutarlılık uyandırmak için tekrarlanan şekil stillerini kullanan düz Materyal simgelerinde gölge ve canlı renkleri mükemmel şekilde dengelemeye çalışır.

Moonrise

Moonrise, Materyal simgeleri için çok fazla derinlik katmaya çalışır; Simgeler özenle seçilmiş renk pop'leriyle gölgeli grilerde büyük ölçüde gölgelenir. Bu pakette birçok gölgeleme, gölgelendirme ve açılı ışık oyunu bulunur.

Ombre

Ombre en sevdiğim "şekilli" simge paketlerinden biridir. Alttaki rıhtım / bar çoğunlukla düzdür, ancak ikonları takmak için dönüşür! Buradaki renkler karanlık simge aksanlarıyla bile karanlık temalarla çalışacak kadar canlıdır.

Outline Icons

Anahat, basit beyazın monotonluğunun ötesine geçerek, parlak ve cesur renkleri neondaki anımsama simgelerine getiriyor. Teknik bir paket olmak, bazı duvar kağıtlarında daha yumuşak detay tonlarını kaybetmek biraz daha kolay, ancak bu paket karanlık duvar kağıtları ve uygulama çekmecelerinde parlayan bir mücevher.

android icon pack

Pireo

Pireo, orijinal 2016 Google Pixel'in yuvarlak ikonlarının canlı görünümünü ve iki yıl sonra güçlü görünümünü koruyor. Simge arka planları için çok fazla beyazlık sağlar, ancak küçük gölge, saf beyaz duvar kağıtları üzerinde bile onları ayırt edilebilir sağlar.

Elun

Elun da 2016 Pixel'in tarzından bazılarını öykünür, ancak bu paket daha düz, daha net ve uzak, çok daha renkli. Yumuşak griler ve canlı vurgu renkleri, beyazın çok fazla kullanılmamasına yardımcı olur, böylece YouTube ve Rehber gibi simgeler daha fazla öne çıkar.

Urmun

Urmun, Materyal Tasarım üzerine inşa edilmiş, cesur logoları ve keskin renk paletlerini vurgulayan bir pakettir. Gölgeler, bu şekilli, 4,300+ simge spor paketine derinlik katıyor ve detaylar ustalıkla vurgulanıyor.

CandyCons

Parlak şekerli renklere ve basit şekillere daha fazla parlaklık katan CandyCons, kullanmak için tatlı bir ikon paketidir. Bol, renkli alternatif ikonlar.

android icon pack

Krix

Bu köşleri yuvarlatılmış kare simgeleri, düz bir görünüm ve geniş bir renk dizisi sunuyor. Xiaomi'nin MIUI'sine dayanan bu pakette 3000'den fazla simge ve benzersiz bir şekilde harmanlanmış bir stil var.

Aspire UX S9

Birçok simge paketi, Samsung TouchWiz görüntüsünü taklit eder, ancak hiçbiri Aspire UX stili ile yapamaz. Bu ikon paketi, anahat görüntüsü çalışmadığında orijinal logolarla çalışmaya hazır olmaktan daha fazlasıdır.

Minimalist

Karanlıktan ve ışığın içinden, Minimalist Simge Paketi sadelik deneyimini geliştirmeye olan yaratıcılığın mükemmel karışımı ile tasarlanmıştır.

Retororika

Retrorika, cihazınızı değiştirecek bağbozumu paleti ile Google'ın Materyal Tasarımı Yönergesi doğrultusunda çizilir!

android icon pack

Unicorn

Unicorn, ikonografi üzerinde tasarlanmış, mor, pembe ve mavi renklerin büyülü karışımı, yüzlerce duvar kağıtları ve  tüm popüler launcher desteği ile.

Golden Icons

Zenginlik, başarı ve statü rengi. Bu simge paketi saf altın ve Android ana ekran üzerinde parlar.

Icon Pack Studio

Simge paketi zevkinize tam uymuyorsa, umudunuzdan vazgeçmeyin - sadece bir simge paketi hazırlayın! Icon Pack Studio, renkleri, dokuları, stilleri, şablonları ve daha fazlasını seçmenize ve telefonunuzdaki her uygulamayı ne kadar belirsiz olursa olsun kapsamaya olanak sağlar.

Adapticons

Uygulama çekmecenizde yalnızca bir veya iki ikon paketi gerekiyorsa veya sadece her simgenin tek tek özelleştirilebildiği, renklendirilip şekillendirilebileceği bir simge paketi oluşturmak istiyorsanız - Adapticons sizin uygulamanızdır! Sadece hazırlanın; Bu tek tek yapmak için biraz zaman alabilir.

En İyi Nova Launcher Temaları ve Simge Paketleri
İlginizi Çekebilir

En İyi Nova Launcher Temaları ve Simge Paketleri

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile