Android için En İyi Torrent Uygulamaları

Android için En İyi Torrent Uygulamaları

Torrent web siteleri ihtiyacınız olan hemen hemen her tür dosyaya sahiptir. Her ne kadar korsan bir içerik barındırsada, torrent'i indirmek için birçok yasal kullanım ve hatta yasal web siteleri vardır. Halen faaliyette olan çok sayıda aktif torrent alanı var. Torrent dosyalarına erişmek için, cihazınızda yüklü bir torrent istemcisine ihtiyacımız var. Android için verimli bir torrent indirici uygulama arıyorsanız, bu makale en iyi Android torrent uygulamasını seçmenize yardımcı olabilir.

En İyi Android Torrent Uygulaması Listesi 2018

1. Flud

Flud ücretsiz ve tam özellikli bir Android torrent istemcisidir. Temiz bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir ve indirmelerinize veya yüklemelerinize belirli hız sınırları koymaz. İndirilecek dosyaları seçebilir, dosyalardan torrent ekleyebilir, belirli indirme klasörünü seçebilirsiniz. Ayrıca dosyaları indirirken de taşıyabilirsiniz. İndirmeyi durdurmanıza / duraklatmanıza / yeniden başlatmanıza izin verir. DTH, UPnP, uTP, PeX gibi çeşitli protokolleri destekler ve torrent bağlantıları, RSS beslemesi vb. destekler.

Dosyaları sırayla indirebilirsiniz ve sadece WiFi modunda indirmeyi de tercih edebilirsiniz. Şifrelemeye, IP filtreleme desteğine, Proxy desteğine vb. sahiptir. Ayrıca, arayüzü açık veya koyu olarak özelleştirebilir ve depolama yerini seçebilirsiniz.

Tüm bu özellikler ücretsiz versiyonda mevcut. Ancak, reklamları kaldırmanıza izin veren ücretli bir sürüm var.

2. uTorrent

uTorrent, 100 milyondan fazla indirme işlemiyle Android için en iyi torrent uygulamalarından biri olduğunu iddia ediyor. Torrent bağlantıları destekli bir torrent araması açabilir ve aynı zamanda bir seferde maksimum sayıda aktif indirme ayarlayabilirsiniz. Birden fazla dosya indirebilir ve hepsini bir çalma listesi olarak aynı anda çalabilirsiniz. Müzik ve video dosyalarınızı oynatmak için tümleşik bir medya kütüphanesine ve medya oynatıcısına sahiptir.

Ayrıca, uygulama indirme ve yükleme hızları ile ilgili ayrıntıları gösterir. RSS aboneliği desteği, sadece WiFi modu ve indirme konumunuzu da seçebilirsiniz. Üstelik, fotoğraf, video vb. gibi yaptığınız dosyaları da paylaşabilirsiniz.

Bu ücretsizdir, ancak reklamlar içerir. Ancak, uygulama içi satın alma olarak hiçbir reklam bulunmayan bir pro-sürümü var.

3. BitTorrent

Bu uygulama, BitTorrent tarafından sunulan resmi Android torrent istemcisidir. App uTorrent uygulaması ile hemen hemen aynı. Belirli bir indirme hızı veya indirme boyutu sınırı sunmuyor. Ancak, isterseniz,  yükleme sınırlarını ayarlarda yapılandırabilirsiniz. Bu uTorrent alternatifi, indirmek için herhangi bir torrent dosyasını arayabileceğiniz basit, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Telefonunuzun medyasına erişebileceğiniz entegre müzik ve video kütüphanesi ile birlikte gelir ve ayrıca bir müzik ve video oynatıcıyı da paketler. İndirme konumunuzu seçebilir ve yalnızca WiFi modunu açabilirsiniz. BitTorrent'in torrent bağlantıları, RSS abonelikleri vb. desteği vardır.

Uygulama ücretsizdir ve reklamlar içerir. Ek özellikler ve reklam kaldırma için, uygulama içi satın alma olarak sunulan pro sürümüne geçebilirsiniz.

4. zetaTorrent

Özellikli ve benzersiz Android torrent uygulaması. Bir reklam engelleyici, yer imleri ve geçmiş seçenekleri vb. içeren yerleşik bir tarayıcı ile birlikte gelir. Bu, indirilebilen torrent dosyalarını ve torrent bağlantılarını otomatik olarak tanıyabilir. Dosyaları belirli klasörlere kaydedebilir, yalnızca WiFi modunu etkinleştirebilir, indirme / yükleme bant genişliğini ve bağlantı limitini vb. ayarlayabilirsiniz. Bu torrent indirici, tam özellikli bir dosya yöneticisi ve WiFi dosya aktarımı için seçeneklere sahiptir.

Ayrıca depolama konumunu seçebilir ve uygulamayı bir şifre ile de güvenceye alabilirsiniz. Genel olarak, zetaTorrent Android için en iyi torrent uygulamalarından biridir.

Bu ücretsizdir ve reklamlar içerir. Satın alma ile pro sürümüne geçebilirsiniz.

5. TorrDroid

TorrDroid, dosyaları aramak ve indirmek için sorunsuz bir yol sağlar. Ana sayfa; tarih, arama ve indirme gibi üç bölüme ayrılmıştır. Bir torrent araması başlatmak için bir arama terimi ve dosya tipi girebilirsiniz. Dahili bir dosya tarayıcısı, arama motoru, torrent bağlantıları, sadece WiFi modu, vb. özellikleri vardır. Bu torrent yükleyiciyi kullanarak aynı anda birden fazla dosya indirebilir ve ayrıca yetişkinlere yönelik içeriğe işaret eden aramaları filtreleyebilirsiniz. Basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ayrıca, indirilen dosyaların depo yerini seçebilirsiniz.

Uygulama, uygulama dışı satın alma işlemleriyle ücretsizdir ve reklamlar içerir.

6. tTorrent Lite

tTorrent, tüm temel özelliklerle birlikte gelen başka bir güvenilir Android torrent istemcisidir. Torrent dosyalarını arayabilir, indirme / yükleme hız sınırlarını ayarlayabilir, maksimum aktif indirmeleri ve aktif torrentleri vb. ayarlayabilirsiniz. Torrent bağlantıları, sıralı indirme modu, Wi-fi modu, RSS beslemeleri ve çeşitli protokolleri destekler.

Ayrıca, dahili bir dosya tarayıcısı ile birlikte gelir ve ayrıca arayüzü karanlık veya aydınlık bir tema ile özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama Transdrone ve Transdroid desteği ile bir web arayüze sahiptir. İstediğiniz gibi etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulama ücretsizdir ve reklamlar içerir. Ayrıca reklamsız bir pro-versiyonu var.

7. aTorrent

aTorrent çekici bir arayüz sunar ve tüm gerekli özellikleri paketler. Bu BitTorrent alternatif uygulaması, torrent bağlantıları, harici SD kart vb. desteği ile torrent arama iletişim kutusunu içerir. Bir torrent oluşturmak, dosyalardan torrent eklemek, indirme klasörünü seçmek vb. seçenekleri vardır. Birden fazla dosya indirebilir ve maksimum indirme torrentlerine bir limit de ayarlayabilirsiniz. Yalnızca WiFi modunu etkinleştirebilir ve gerekirse indirme işlemlerini duraklatabilirsiniz. Ayrıca, BitTorrent P2P, DHT, gelişmiş DHT, vb. gibi çeşitli protokolleri destekler.

Android için bu torrent uygulaması ücretsizdir ve reklamlar içerir.

8. FrostWire

FrostWire, temel torrent özellikleriyle birlikte basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Torrent bağlantıları destekli bir torrent arama iletişim kutusu içerir. Arama sonuçlarını arama türüne göre filtreleyebilirsiniz. Hareket desteği ve medya tarayıcısı olan yerleşik bir müzik çalara sahiptir. İndirmeye devam ederken medya dosyalarını bile yürütebilirsiniz. Dahası, depolama konumunu seçebilir, yalnızca WiFi modunu etkinleştirebilirsiniz vb. özelliklere sahiptir.

Uygulama açık kaynak kodlu ve ücretsiz.

9. FuTorrent

FuTorrent, Android torrent istemci listemizdeki son uygulamadır. Diğerleri kadar çok özellikleri yoktur, ancak temel işlevleri barındırır. Hemen hemen tüm standart protokolleri destekler, torrent araması içerir, torrent bağlantı desteği, sadece WiFi modu, yükleme / indirme hızı sınırlarını ayarlayabilir ve maksimum aktif dosya sayısını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, duraklatmanıza / devam ettirmenize ve torrent yüklemelerini kaldırmanıza da izin verir. Arayüz çok basit ve kullanımı kolaydır.

FuTorrent ücretsizdir ve reklamlar içerir. İsterseniz, Fu Torrent Pro sürümüne yükseltebilirsiniz.
 

Android için 10 En İyi Torrent Uygulaması ve Torrent İndirici
İlginizi Çekebilir

Android için 10 En İyi Torrent Uygulaması ve Torrent İndirici

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile