Android için En İyi Ücretsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

Android için En İyi Ücretsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

Telefonunuzda yüklü müzik dosyalarını oynatmak için iyi bir müzik çalar uygulamasına ihtiyacınız olacak. Bu makalede Android için en iyi müzik çalar uygulamaları bulunuyor.

Android için En İyi Ücretsiz Müzik Çalar Uygulamaları

1. AIMP

İlk bakışta, AIMP biraz aşırı basit görünüyor. Düz arayüz tasarımları şu anda mevcut, ancak AIMP’in yaklaşımı biraz boş görünüyor. Belki de önemli olan budur. Bu uygulama, şunu yapar: müziğinizi çalar ve dikkat dağınıklığıyla uğraşmaz.

Neredeyse tüm ses dosyası türlerini (kayıp ve kayıpsız formatlar dahil) destekler ve müzik çalarlarda görülmesi nadir olan 29 bantlı bir ekolayzır ile birlikte gelir. Ayrıca çok kanallı dosyaları stereo ve / veya mono olarak da karıştırabilir. Genel olarak, arabirimi umursamazsanız, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak sağlam bir seçimdir.

2. JetAudio

JetAudio, hem ücretsiz hem de premium sürümler halinde gelir, ancak ücretsiz sürümde, çoğu kullanıcının ikincisine bile ihtiyaç duymadığı kadar çok şey elde edersiniz. Tek dezavantajı, ücretsiz sürümün reklamlarla gelmesi, ancak rahatsız edici olmamasıdır. Bu yüzden bu durum tolere edilebilirler.

İşte elde edeceğiniz şey: 32 ön ayarlı 10 bant ekolayzer, kayıpsız destek, reverb ve x-bas gibi efektler, oynatma hızı kontrolü, otomatik kazanç kontrolü ve daha fazlası.

JetAudio Plus 20 bant ekolayzır, dahili etiket düzenleyici, bir düzine widget'ı ve birkaç kolaylık özelliği ile birlikte geliyor.

3. Rocket Player

Roket Player uzun zamandır yayında ve başlangıcından bu yana iyi bir yol kat etti. Bir çok hata düzeltildi, şimdi çok daha sorunsuz çalışıyor ve özellik seti çok genişledi.

Ücretsiz olarak, birkaç ön ayarlı 10-bant ekolayzır, 30'un üzerinde tema, bir etiket düzenleyici, Chromecast desteği, uyku zamanlayıcısı, şık bir oynatma listesi yöneticisi ve hatta podcast desteği sunuyor.

Aralıksız oynatma, tekrar oynatma, çapraz geçiş, etiket düzenleme, ses formatları ve dahası için genişletilmiş desteğin kilidini açmak için Rocket Player Premium'u satın alın.

4. Phonograph

Phonograph, çoğunlukla, birçok yerleşik tema rengi setinden ve arayüz renklerinin ekrandaki içerikle eşleşmesi için dinamik olarak değiştiği gerçeğinden dolayı en iyi görünen müzik çalar uygulaması olarak kabul edilir.

Özelliklerin çoğu standarttır, bu yüzden çok fazla ayrıntı beklemeyin, ancak sadece basit bir dinleme deneyimi istiyorsanız, Phonograph sizin için iyi bir uygulama olabilir.

5. Pixel Player

Bu listedeki “asit” seçeneklerle yetinmek istemiyorsanız, Pixel Player'ı denemenizi öneririz. Diğerlerine kıyasla daha az bilinir, ancak oldukça iyidir.

Sadece temel dosya formatlarını destekler, ancak bas güçlendirici, boşluksuz oynatma, yerleşik bir etiket düzenleyici ve temalar ve renkler gibi özelleştirme için birkaç seçenek içeren 5 bantlı bir ekolayzır var. En önemlisi, Pixel Player dinlediğiniz şeyleri analiz edebilir ve zevkinize uyan daha fazla müzik önerebilir.

6. Impulse Music Player

Impulse Music Player'ı farklı kılan nedir? Belki de jest kontrollü bir müzik çalar olarak tasarlanmış olması, sürüş halindeyken olduğu gibi meşgul olduğunuz herhangi bir durum için mükemmel hale getirmesidir!

Hareket kontrollerine ek olarak, Impulse Müzik Çalar bir dizi kullanışlı özelliği destekler: 5-bas güçlendirici ve sanallaştırıcı, boşluksuz oynatma, crossfade, meta veri düzenleme, otomatik albüm sanat yüklemeleri ve daha fazlası ile bant ekolayzer desteği.

Bu müzik çalar uygulaması aldatıcı değildir. Oldukça işlevsel ve kesinlikle denemeye değer.

7. Shuttle Player

Sezgisel ve hafif. Shuttle Player'ı diğer çoğu müzik çalardan ayıran şey budur. Pürüzsüz hisseder ve eski cihazlarda iyi çalışır ve arayüzle ilgili farklı bir şey olmasa da kullanımı kolay olur.

Ücretsiz özellikler bas güçlendirici, boşluksuz oynatma, çeşitli tema seçenekleri, uyku zamanlayıcısı, 6-bant ekolayzer ve birkaç özelleştirilebilir widget içerir.

Shuttle ücretli versiyonda birkaç ekstra özellik sunar: yerleşik etiket düzenleyici, klasör tarama, Chromecast desteği ve birkaç tema daha.

8. BlackPlayer

BlackPlayer, şimdiye kadar kullandığım en iyi ücretsiz müzik çalardır. Temiz, modern, sevimli, gezinmesi kolay ve özellikler ile dolu: 5 bant ekolayzer, boşluksuz oynatma, scrobbling ve uyku zamanlayıcısı.

Ekstra temalar, yazı tipleri, daha fazla ayar yapabilmeniz için daha fazla ayar, deneyiminizi kişiselleştirmenin daha fazla yolu, görselleştirici, daha iyi sıralama ve gelecekteki tüm özelliklerin ilk tadı olan BlackPlayer EX adında bir premium sürüm var.

9. DoubleTwist

DoubleTwist bir süredir yayında ve sunduğu özellikler açısından biraz modası geçmiş durumda.

Bir müzik çalar olarak, işi bitirir - en azından ücretsiz sürümde bile hiç reklam yoktur ve arayüz de oldukça iyidir.

DoubleTwist Pro, AirSync'e (müziğinizi PC'nize Wi-Fi üzerinden senkronize ederek), AirPlay'i (Apple TV veya Sonos gibi cihazlara akış) ve 10 bantlı bir ekolayzırı sunar.

10. PlayerPro

PlayerPro standart premium müzik çalar özelliklerinin hepsine sahiptir. Materyalsiz uygulamaların çoğu çirkin olsa da, PlayerPro'nun benzersiz tasarımı hem çekici hem de tatmin edici.

Özel kolaylık özellikleri arasında, müzik geçmişini ve masaüstü müzik çalarlardaki oylamaları, özel akıllı çalma listelerini, sesli arama ve Google Now entegrasyonu ve ücretsiz tamamlayıcı eklentiler sunar.

11.Pulsar

Eski donanımları olan eski bir cihaz kullanıyorsanız, çok sayıda modern uygulama sizi gecikme ve hayal kırıklığına uğratır. Pulsar muhteşem bir görünüm ve hafif performans arasındaki mükemmel dengeyi sunuyor.

Akıllı çalma listeleri, hızlı arama, boşluksuz oynatma ve oldukça iyi çalışan yerleşik bir etiket düzenleyici elde edersiniz. 5 bantlı ekolayzer, bas güçlendirici ve yankı özellikleri için Pulsar Pro'ya geçmeniz gerekir.

12. n7player

n7player'ın güzel şık bir arayüzü var ve tüm rakip uygulamaların hemen hemen aynı özellik kümesine sahip olduğu bu fiyat noktasında, arayüz bir karar verici faktör olabilir. Ve bunun için, n7player sağlam bir durum yaratıyor.

10 bantlı ekolayzır, hacim normalizasyonu, boşluksuz oynatma. Ama n7player’ın gerçek satış noktası, kütüphanenizi organize etmenin onun nüanslı yaklaşımıdır. Hiçbir şey birkaç dokunuştan daha fazlası değildir.

13. Neutron Player

Güncel olmayan görünümüne rağmen, Neutron Player, buradaki en iyi müzik çalardan biridir. Bu uygulamadaki sesin en yüksek kalitede olduğunu hemen anlayacaksınız. Bu bir profesyonel olabilir.

Ve Neutron Player'ı ayırt eden de budur: bu gerçekten de müzikaller için bir müzik çalardır. Farkı duymak için cihazınızı uygun bir hoparlör setine bağlamanız gerekir. Ayrıca beklediğiniz tüm standart premium özelliklerle birlikte gelir.

14. Poweramp

Poweramp bu listede 1 milyondan fazla indirmeye sahip tek uygulamadır. Ücretsiz deneme süresi 15 gün boyunca devam ediyor. Ardından, yeni sürüme geçmeniz gerekiyor.

Poweramp, gelişmiş bir müzik çalarda ihtiyacınız olan her şeye sahiptir: 10-bant ekolayzer, boşluksuz oynatma, crossfade, replay kazancı, yerleşik bir etiket editörü, hızlı kütüphane taraması, dinamik kuyruklar gibi bazı diğer özelliklerle birlikte.

Bu, müzik çalarların Honda'sı: lüks olmayabilir, ancak güvenilirdir.

15. GoneMAD Player

GoneMAD Player, her ayrıntıyı özelleştirmeyi seviyorsanız mükemmel bir müzik uygulamasıdır. Yerleşik bir tema oluşturucu ve kurcalayabilceğiniz 250'den fazla seçenek var. Ya da 1.000'den fazla önceden belirlenmiş tema arasından seçim yapın.

Diğer önemli özellikler, standart premium olanların üstünde, 50.000'den fazla şarkıyı, iki karıştırma modunu, sıra tamamlamadaki özel eylemleri, özel hareketleri ve bazı aygıtlarda çoklu pencere desteğini destekleyen optimize edilmiş bir ortam kitaplığı içerir.

Android için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

Android için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

SnapTube ile Ücretsiz Video ve Müzik İndirin
İlginizi Çekebilir

SnapTube ile Ücretsiz Video ve Müzik İndirin

Bu müzik uygulamalarının çoğu yerleşik ekolayzere sahip olsa da, istediğiniz kalitede olmayabilir. Bu durumda, Android için ses artırıcı ekolayzer uygulamalarından birini de kullanabilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile