Android için En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Android için En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Yeni bir dil öğrenmek zor olabilir. Öğrenmek için yepyeni bir kelime bilgisi, dilbilgisi ve kültür kümesi gerekir. Sürece yardımcı olabilecek çeşitli araçlar var. Size yeni bir dil öğretemeyiz, ancak süreci daha kolay bir hale getirecek bazı araçlar bulmanıza yardımcı olabiliriz. İşte Android için en iyi dil öğrenme uygulamaları!

50Languages
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

50Languages, bir çok dil öğrenme uygulamasıyla Google Play'de yer alan bir dizi uygulamadır. Aslında, 50 dil bir yanlış adlandırma değildir. Resmi uygulama ile düzinelerce dil öğrenebilirsiniz. Bunlara ek olarak, geliştiricinin, dillerin çoğu için bireysel uygulamaları vardır. Temel cümleleri ve kelime dağarcığını öğretir. Arayüz yeterince iyi ve iyi çalışıyor. Sık seyahat edenler veya bir dil öğrenmeye başlamak isteyen kişiler için iyi bir başlangıç ​​yeridir. Bunlar diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında nispeten ucuzdur.

Duolingo
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Duolingo büyük bir sıçrama yaptı. Temel dayanağı, dil öğreniminin özgür olması gerektiğidir. Böylece, desteklediği tüm diller baştan sona ücretsiz olarak kullanılabilir. Yeni sözcükler ve dilbilgisi gösteren küçük oyunlar oynayarak yeni dil öğrenebileceğiniz bir oyun konseptini kullanır. O kadar da kulağa hoş gelmiyor, ancak geliştiriciler 34 saatlik oyunun üniversitedeki bir sömestirle aynı olduğunu söylüyorlar.

Google Çeviri
Fiyat: Ücretsiz

Google Translate mükemmel bir araçtır. Adından da anlaşılacağı gibi, uygulama çeşitli dilleri başka dillere çevirir. Düzinelerce dil desteği vardır. Diğer dillerdeki kelimelerin ne anlama geldiğini kontrol etmek ve görmek için harika bir yoldur. Bunlara ek olarak, uygulama, kameranızla çekim yaparak kelimeleri çevirmenizi sağlayan bir kamera özelliği içerir. Hatta uygulama ile konuşabilirsiniz ve sizin için kelimeleri çevirir. Bu gezginler için tasarlanmış güçlü bir uygulama, ancak bu dilleri öğrenenler tarafından da kullanılabilir. Kullanmaya değer.

Language Drops
Fiyatı: Ücretsiz / Aylık ve yıllık ücretli planlar var

Language Drops, bir grup dil ​​öğrenme uygulamasıyla Google Play'deki uygulama kümesidir. Her dilin kendi uygulaması vardır ve geliştirici düzinelerce dili destekler. Dilbilgisine neredeyse hiç odaklanmadan kelime bilgisine yoğunlaşır. Böylece, dilbilgisi ile konuşma dilini ve kelime dağarcığını hızla öğrenirsiniz. Bu, aynı zamanda pahalı olsa bile, tek bir fiyat ile birkaç dil uygulamalarından biridir.

Memrise
Fiyatı: Ücretsiz / Aylık ve yıllık ücretli planlar var

Memrise, en popüler ve güçlü dil öğrenme uygulamalarından biridir. Uygulama hem ücretsiz hem de pro sürümü (abonelik) ile birlikte gelir. Ücretsiz sürümü bazı temel dersler sunuyor. Bu size denemek için bir şans verir. Pro sürümü, diğer tüm dersleri de açan bir aboneliktir. Uygulamada oyunlar, ezber, kelime ve dilbilgisi ve hatta bir sosyal topluluk öğrenme öğesi de dahil olmak üzere çeşitli ders türleri vardır. Uygulama, genellikle bulması zor olanlar da dahil olmak üzere düzinelerce dili destekler.

Mondly
Fiyatı: Ücretsiz / Aylık ve yıllık ücretli planlar var

Mondly başka bir büyük dil öğrenme platformudur. Neredeyse üç düzine dili destekliyor. Bu platform, tekrar eden kelime hazneleri yerine konuşmayı öğrenmeye odaklanır. Önce insanlarla nasıl konuşulacağını öğrenirsin ve sonra aslında dilde konuşmayı öğrenirsiniz. Ayrıca, vokal pratik, bir phrasebook ve Google ARCore desteği için iyi konuşma tanıma ile birlikte geliyor. Memrise diğer rakiplerden biraz daha pahalı.

MosaLingua Crea
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

MosaLingua Crea, bir grup dil ​​öğrenme uygulamasıyla Google Play'de bir geliştiricidir. Bir flashcard sistemi kullanır. Uygulamaların premium sürümü 3.000'den fazla Flashcards ile geliyor. Mükemmel bir çalışma yardımcısı. Bunu birincil dil öğrenme kaynağı olarak önermeyebiliriz. Ancak, Duolingo gibi bir şey ile iyi bir ikili olabilir. Bunlar diller için en kapsamlı flashcard uygulamaları arasındadır.

Quizlet
Fiyatı: Ücretsiz / Aylık ve yıllık ücretli planlar var

Quizlet, yeni bir dil öğrenenler için değerli bir araç olabilir. Kendi başına hiçbir şey öğretmiyor. Ancak, yeni bilgileri ezberlemenize yardımcı olmak için kullanabilirsiniz. Aslında daha fazla özellik ile yüceltilmiş bir Flashcards uygulaması. Flashcards ile birlikte, yeteneklerinizi test etmek için sınavlar ve oyunlar oluşturabilirsiniz. İsterseniz görüntü ve video öğelerini de ekleyebilirsiniz. Diğer dil öğrenme uygulamaları eşliğinde mükemmel bir seçimdir. İlgilendiğinizde kontrol etmek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Rosetta Stone
Fiyatı: Ücretsiz deneme / Aylık ve yıllık ücretli planlar var

Rosetta Stone, en popüler dil öğrenme uygulamalarından biridir. Bu noktaya onlarca yıl boyunca gelmiştir. Merkezi uygulama toplamda yaklaşık iki düzine dili desteklemektedir. Rosetta Stone'un Mondly'ninkine benzer öğrenme yöntemlerini içerir. Eklenen dilbilgisi ve kelime bilgisi dersleri ile konuşma öğrenmeye odaklanır. Denenmiş ve doğru bir yöntem. Ancak, aynı zamanda çok pahalı bir yöntem. Aylık ve yıllık abonelikler mevcuttur. Bir dil uygulaması için oldukça pahalıdır.

Tandema and HelloTalk
Fiyatı: Ücretsiz / Aylık ve yıllık ücretli planlar var

Tandem and HelloTalk, iki benzersiz dil öğrenme uygulamasıdır. Neredeyse tamamen topluluk girişine güveniyorlar. Başka biriyle eşleşiyorsun. size bildikleri dilleri öğretiyor ve onlara bildiğiniz dilleri öğretiyorsunuz. Uygulama, öğrenmek istedikleri dilleri temel alarak iki kişiyi birleştiriyor. Uygulamaların her ikisi de 100'ü aşkın görüntülü ve sesli görüşme, kısa mesajlar, resimli mesajlar ve sesli mesajlar içeriyor. Her ikisi de yaptıkları işte çok iyi.

Mobil Cihazınızda Yabancı Dil Öğrenmek İçin 4 Uygulama
İlginizi Çekebilir

Mobil Cihazınızda Yabancı Dil Öğrenmek İçin 4 Uygulama

Her Gün Kullandığınız Uygulamalarla Yeni Bir Dil Nasıl Öğrenilir?
İlginizi Çekebilir

Her Gün Kullandığınız Uygulamalarla Yeni Bir Dil Nasıl Öğrenilir?

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile