Android için ProtonVPN, tamamen ücretsiz ve bant genişliği sınırlaması olmayan dünyanın tek Android VPN uygulamasıdır. Diğer "ücretsiz" Android VPN'lerin aksine, ProtonVPN hiçbir reklam içermiyor ve göz atma verilerinizi gizli olarak satmıyor.

Yasaklı sitelere giriş için VPN uygulamasına ihtiyaç duyan bir mobil kullanıcısıysanız veya cihazınız ile bir VPN uzak sunucusu arasında güvenli bir bağlantı oluşturmak istiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz. VPN bağlantısı için için bir takım seçenekleriniz var, ancak hepsi ücretsiz ve güvenli değil. ProtonMail'in geliştiricisi olan Proton'un çıkardığı ProtonVPN'nin kullanabileceğiniz güvenli ve ücretsiz bir sürümü var.

ProtonVPN başlangıçta çoğu VPN ile gelen güvenlik ve gizlilik konularına hitap etmek için yapılmıştır. Genellikle cihazlarınıza kuracağınız bu tip uygulamalar ile cihaza reklamlar nüfus eder ve verilerinizi diğer işletmelere satarlar. Daha da kötüsü, genellikle malware ile gelirler. Ancak Proton, bunlardan hiçbirini yapmayacaklarını ve şu anda aynı güvenli VPN teknolojisini Android cihazınıza getirdiğini taahhüt ediyor. En iyi yanı, bant genişliği sınırları olmayan ücretsiz bir sürümü olmasıdır.

Ücretli versiyonu almaya karar verirseniz, Secure Core, TOR gibi VPN ile tüm gelişmiş özellikleri de elde edersiniz;
Bağlantı profilleri sayesinde favori VPN'lerinizi kaydedebilirsiniz. Bağlantılar veya hücre bağlantılar arasında geçiş yapsanız bile daha yüksek hız sağlayan IKEv2 protokolünü de edinebilirsiniz.

Ücretsiz sürümü kullanmak istiyorsanız, bunu Google Play Store'dan indirebilirsiniz.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 668 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Android için ProtonVPN Uygulaması Artık Ücretsiz konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android için ProtonVPN Uygulaması Artık Ücretsiz ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için ProtonVPN Uygulaması Artık Ücretsiz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "