Android için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

Android için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

Boş zamanlarınızda veya herhangi bir işte müzik dinlemeyi seviyor musunuz? O zaman doğru sayfaya geldiniz, müzikleri MP3 formatında kolayca indirebileceğiniz en iyi Android uygulamalarını paylaşacağız.

Ücretsiz mp3 indirme sitelerinden ücretsiz müzik indirirken çok zorlanırsınız. Çünkü bu sitelerin arayüzü çok iyi değildir ve birçok pop-up reklamlar gibi can sıkıcı reklamların kümelenmiş hali sizi bekliyor. Bu yüzden kolay ve ücretsiz müzik indirme işlemi yapmak için, biraz Android için en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamalarına bakmak lazım.

Play Store'da birçok harika android uygulaması var. Bunlar arasında, mp3 indirme uygulamaları büyük popülerliğe sahip olan en popüler kategorilerden biridir. Şimdi, 2018'in en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamalarına geçelim.

Android için En İyi Mp3 İndirme Uygulamaları

Aşağıda listelediğimiz tüm uygulamalar, burada listelenmeden önce tarafımızdan test edildi. Tüm uygulamaları, Kullanıcı değerlendirmesi ve özellikleri gibi birçok etkene göre sıraladık.

1. Music Paradise Pro

Kısa klipleri, ses efektlerini, zil seslerini, mp3 şarkılarını indirmek için kullanabileceğiniz bir arama motorudur. Bu uygulamanın kullanımı çok kolaydır.

Üç sekmesi vardır - Arama, İndirme ve Kütüphane. Arama düğmesinden herhangi bir sanatçı, albüm veya şarkı adını arayın ve Kütüphane bölümüne indirilir. Uygulamada oldukça can sıkıcı bazı pop reklamlar var ama yine de bu Android uygulamasını denemeye değer. Bu uygulamanın geliştirilmesi durduruldu ancak kullanmaya devam etmek için APK’yı indirip yükleyebilirsiniz.
Doğrudan bu uygulamadan şarkı çalabildiğiniz yerleşik müzik çalara sahip.

İpucu: - Herhangi bir sunucu hatası alırsanız, Arama Motoru sürümlerini değiştirin ve tekrar deneyin. Herhangi bir bildirim alırsanız (reklamlar gibi görünür), akıllı telefonunuzun Uygulama Yöneticisinden gelen bildirimleri devre dışı bırakın.

2. Songily

Play Store'da henüz mevcut olan bir mp3 indirici mi arıyorsunuz? Songily uygulamasını denemelisin. Bu uygulama çok basit ve işlevsel bir arayüze sahiptir. Herhangi bir şarkıyı indirmek için sadece onun adını arayın veya herhangi bir şarkı üst grafiğine bakın. Bu uygulama ayrıca, en sevdiğiniz şarkıları indirmeden önce çevrimiçi dinlemenize izin verir.

İpucu: - Herhangi bir müzik parçası veya şarkıyı bulamazsanız, o şarkıyı bulmak için film veya sanatçı adı olarak aramayı deneyin.

3. SuperCloud Song MP3 Downloader

SuperCloud MP3 downloader ücretsiz müzik indirmek için en iyi Android uygulamalarından biridir ama Play Store'da mevcut değildir. Bu uygulamadan herhangi bir müzik indirmek için, sadece sanatçı, albüm veya şarkının adını arayın. Bu uygulama aynı zamanda ücretsiz çevrimiçi müzik akışı sağlar, böylece android telefonunuzda indirmeden önce herhangi bir müzik parçasını önizleme yapabilirsiniz. Bu uygulamanın en iyi yanı, eski android sürümleri için de mevcut olmasıdır.

İpucu: - Birkaç rahatsız edici bildirim alabilirsiniz (Günün Uygulaması vb. gibi). Bu bildirimleri Uygulama Yöneticisi'nden Bildirim iznini devre dışı bırakarak durdurabilirsiniz.

4. 4Shared

4Shared müzik, Android'de ücretsiz müzik indirmek için en iyi uygulamalardan biridir. 4Shared'in özel müzik uygulaması vardı, ancak son zamanlarda Play Store'dan kaldırıldı. 4Shared'ten ücretsiz müzik indirmek için, sadece arama düğmesine (sağ alt köşede) tıklayın ve farklı kategorilerden Müzik'e tıklayın. Şimdi, favori şarkınızın veya sanatçının adını girin ve arama sorgunuza göre sonuçları gösterir. Bunlardan herhangi birini seçin ve çevrimdışına almak için indirme düğmesini tıklayın (sağ üst köşede yer alır).

Üstelik, önceden yüklenmiş bir müzik çalara sahip olması gibi bazı başka özellikler de vardır, böylece sadece uygulamadan kolayca müzik dinleyebilirsiniz. Dahası, ayrıca çevrimiçi müziği dinlemelerine izin verir (çevrimiçi ücretsiz müzik akışı). En iyi bölüm, bu tamamen kullanmak ve yüklemek için ücretsizdir.

5. Hungama Music

Android telefonunuzda ücretsiz müzik dinlemek ve indirmek için en iyi uygulamalardan biridir. Bu uygulamada Bollywood, Hollywood, Tamil, Telugu vb. şarkıların büyük bir veritabanı (3.5 milyon) var. Ayrıca bu uygulama ile şarkıların videolarını izleyebilirsiniz. Son güncellemelerde, Android telefonunuzda başka şeyler yaparken videoları kolayca izleyebileceğiniz mini video oynatıcı da eklediler.
Bu uygulamanın tüm özelliklerinin ücretsiz olmadığını unutmayın. Bu konuda daha fazla bilgi almak için abonelik planlarını kontrol edebilirsiniz.

6. Tunee

Bu ücretsiz müzik indirmek uygulaması son zamanlarda Play Store'dan kaldırıldı. Üçüncü şahısların sitelerinden kolayca bu uygulamayı indirebilirsiniz. Kolayca yüksek kaliteli mp3 dosyalarını indirebilirsiniz. Şüphesiz müzik indirmek için en gelişmiş uygulamalardan biridir.

Arama çubuğuna Sanatçı adını veya parça adını girin. Şimdi, gösterilen sonuçlardan ücretsiz müziği indirin.

7. Google Play Müzik

Google Play Müzik, ücretsiz müzik indirmek için en iyi reklam ücretsiz android uygulaması biridir. Google Play Müzik'in veritabanında 50.000'den fazla şarkı var. Bu uygulama ile podcast'leri de keşfedebilir ve abone olabilirsiniz.
Genel olarak dinlediğiniz şarkı türlerini eşleştirerek şarkılarınızı zevkinize göre önerecek akıllı tavsiye gibi bazı heyecan verici özelliklere sahiptir.

Üstelik, bu uygulama, kullanıcılarına izin vermeyen Google'dan olduğu için bu uygulamaya körü körüne güvenebilirsiniz. Yani, şimdi bu uygulamayı indirin ve ücretsiz müzik keyfini çıkarın.

8. Skull Mp3 Music Downloader Pro

Skull Mp3 Music Downloader Pro ücretsiz müzik indirmek için en iyi ücretsiz uygulamalardan biridir. Temel olarak, bu uygulama, arama sorgunuza göre favori müziğinizi arayacak bir arama motoruna sahiptir.

Ayrıca, stok müzik çaları açmadan, indirilen müziği doğrudan dinleyebileceğiniz varsayılan müzik çaları mevcuttur. Zil sesi olarak ayarla özelliğini kullanarak herhangi bir müzik parçasını zil sesi olarak da ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarını göre, bu uygulama oldukça yavaş. Yani, bu Android uygulaması ile ücretsiz müzik indirmek için biraz sabırlı olmak zorundasınız.

9. SoundCloud

SoundCloud Android için popüler ücretsiz müzik akışı uygulamalarından biridir ama aynı zamanda Kaydet uygulaması Çevrimdışı olarak Kaydet özelliğini kullanarak en sevdiğiniz müzik parçalarını indirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Yine de, bu Android uygulamasının ücretsiz sürümünde bazı reklamlar var, ancak reklamsız kullanıcı deneyimi elde etmek için küçük bir ücret ödeyebilirsiniz.
Favori müziğinizi Türler bölümünden veya arama çubuğundaki herhangi bir sorguyu arayarak bulabilirsiniz.

10. Copyleft MP3 Downloader

Eğer mp3 şarkılarını doğrudan dahili hafızaya indirebileceğiniz ücretsiz bir müzik indiricisi arıyorsanız, Dosya Yöneticisi veya herhangi bir müzik çalar aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz. Copyleft MP3 Downloader, kullanabileceğiniz en iyi uygulamadır. Bu uygulama aracılığıyla herhangi bir albümü, sanatçıyı veya herhangi bir şarkıyı bulmak, arama butonunu kullanarak çok kolay. En sevdiğiniz müziği bu android uygulamasıyla da aktarabilirsiniz. Yine de, bu uygulama Play Store'da mevcut değildir, ancak üçüncü taraf sitelerden indirebilirsiniz.

11. Napster

Napster Android kullanıcıları için ücretsiz müzik indirme sağlayan yeni bir uygulama. Şu an veritabanında 30 milyondan fazla mp3 parçası var. En iyi bölüm, bu Android uygulamasında rahatsız edici bir reklam olmamasıdır. Böylece herhangi bir sorun olmadan Android telefondan ücretsiz müzik indirme ve dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Müzik eşleşmesi gibi birçok heyecan verici özelliğe sahiptir - zevkinize göre şarkıları bulabilirsiniz. Napster şu anda 34 ülkede kullanılabilir.

12. Music Download Elite

Music Download Elite'i kullanarak yeni mp3 şarkılarını indirebilirsiniz. Ama bu Android uygulaması aslında deneysel olduğundan, oldukça sık çöker. Ama bu Android uygulamasında müzik koleksiyonu oldukça iyi ancak uygulamada çok sayıda reklam olduğunu unutmayın. Yukarıdaki ücretsiz müzik indirme uygulamalarında herhangi bir müzik parçasını bulamıyorsanız bu uygulamayı denemenizi öneririz.

13. Free Mp3 Downloads

Free Mp3 Downloads tek bir tıklama ile müzik indirme uygulaması. Sadece herhangi bir sanatçı adını, albüm adını veya herhangi bir şarkı adını arayın ve bu müzik parçasının doğrudan indirme bağlantısını sağlayacaktır. Bu uygulama ticari müzik sağlamaz bu yüzden belki bu Android uygulaması ile favori müzik parçalarının çoğunu bulamazsınız ama yine de bu uygulama denemeye değer.

14. Radio Player by Audials

Bu uygulamayı müzik indirici uygulaması olarak adlandıramazsınız, ancak bu uygulamanın yardımıyla kolayca en sevdiğiniz şarkıları alabilirsiniz. Bu uygulama, en sevdiğiniz şarkıyı kolayca bulabileceğiniz 10 binden fazla radyo istasyonuna sahiptir. Bu yüzden en sevdiğin şarkıyı bulduktan sonra, onu kaydet. Müzik çalarınızdan şarkılar kolayca kaydedilir. Bu uygulama yardımı ile Android telefonunuzda ücretsiz müzik indirme keyfini çıkarın.

15. RockMyRun - En İyi Egzersiz Müziği

Daha spesifik olalım. En iyi egzersiz müziğini indirmeye çalışıyorsunuz, o zaman RockMyRun uygulamasına bir deneme yapmalısınız. Bu uygulamanın önbellek özelliği ile herhangi bir müziği kaydedebilirsiniz. Ayrıca, RockMyRun Drum, Bas, Hip Hop, Pop, Rock vb gibi farklı türlerden egzersiz müziği sağlar. Yakın zamanda yapılan bir araştırma da RockMyRun'un motivasyon düzeyinizi %35 artırdığını kanıtladı. Bu adımların eşleşmesi için karışımların temposunu ayarlayan Vücut Sürüşlü Müzik olarak adlandırılan özel bir özelliği vardır.

16. Advanced Download Manager

Bu sadece bir müzik indirme uygulaması değil. Videolarınızı, programlarınızı, şarkılarınızı kolayca indirebilirsiniz. Yine de, bu uygulama üzerinden müzik indirme bağlantısı bulmak kolay değil, ancak müzik indirme bağlantısını bulduktan sonra, birden fazla bağlantıda dosyanızın parçalarının eş zamanlı dosya indirme gibi bazı özellikleri kullanarak müzik parçanızı anında indirebilirsiniz.

17. Pep MP3 Downloader

Pep Mp3 Downloader, Android için en iyi müzik indirme uygulamarından biridir. Bu uygulama, Android kullanıcıları için bir XDA geliştiricisi tarafından oluşturuldu, ancak daha sonra bazı telif hakkı sorunları nedeniyle, sahibi bu tarafından kaldırıldı. Ama yine de bu android uygulamasının APK dosyasını üçüncü taraf sitelerinden indirebilirsin. Herhangi bir mp3 parçasını indirmek için,  Arama çubuğunda Sanatçı adını veya şarkı adını aratın. Bu uygulama ayrıca indirmeden önce şarkıları dinlemenizi sağlar.

18. TubeMate Ses ve Video İndirici

Evet! TubeMate bir YouTube video indiricisidir, ancak bu uygulama ile mp3 parçalarını da indirebilirsiniz. Bu android uygulamasında herhangi bir şarkıyı indirmek için, sadece YouTube'da herhangi bir şarkı adı arayın (Web sitesi kendi başına açılır). Bundan sonra İndir düğmesine tıklayın (Ön Sağda bulunur) ve açılır menüden Mp3'yi seçin. Bu şarkının mp3 dosyası şimdi indirilecek. Tubemate'den mp3 dosyalarını indirmek için MP3 Media Converter olarak adlandırılan Play Store'dan bir tane daha uygulama indirmeniz gerektiğini unutmayın.

19. iTube

iTube, YouTube videolarını indirmeniz veya verilerinizi kullanmanız gerekmeden oynamak için harika bir araçtır. Nasıl çalışır? Bilgiyi önbellekte saklayarak videoyu tekrar yüklemeye gerek kalmadan açabilirsiniz.

Bu araç, resmi uygulamayı kullanmadan YouTube’un keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. iTube ile
Favori kanallarınızdaki videoları izleyebilir veya sekmeyi açık tutmak zorunda kalmadan istediğiniz herhangi bir şeyi oynatabilirsiniz; böylece müzik veya diğer videoları dinlerken diğer uygulamaları açabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanmanın en iyi avantajlarından biri - arka planda içeriği açmanın yanı sıra kaynakları boşa harcamadan -
ilk kez bir video izledikten sonra, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde tekrar oynatabilirsiniz. Dolayısıyla, uzun bir uçuşunuz varsa ve sizi eğlendirecek bir şeye ihtiyacınız varsa, iTube YouTube videolarını herhangi bir sınırlama olmaksızın izlemek için harika bir yoldur. Ayrıca, bu uygulama reklam yoktur, böylece videonuz hiçbir zaman kesintiye uğratılmaz.

20. Omega Mp3 Downloader

Bu, mp3 dosyasını indirmeden arka planda müzik akışı gibi dinlemek için birçok kullanışlı özellikleri ile en iyi mp3 indirme uygulamalarından biridir. Bu uygulamayı makalenin sonunda listelememin tek nedeni, küçük veritabanıdır.
Bu Android uygulamasıyla en yeni şarkıları indiremezsiniz ancak yine de iyi bir müzik indirme uygulaması bulamıyorsanız, bu uygulama denemeye değerdir. Bu uygulamanın Google Play Store'da mevcut olmadığını, ancak bu uygulamayı üçüncü taraf sitelerinden indirebileceğinizi unutmayın.

21. Simple MP3 Downloader

Music Paradise Pro gibi uygulamaları mı arıyorsunuz? Çok temiz bir UI ile, bu uygulama ücretsiz mp3 dosyalarını indirmenizi sağlar. Bu müzik indirici bazı arama algoritmalarına dayanmaktadır. Ayrıca, indirilen tüm mp3 parçalarının listesini İndirmeler sekmesinde de bulabilirsiniz.

22. Music Maniac Pro

Bu uygulama henüz işlevsel başka bir temel uygulamadır. Yine de, bu app mevcut mp3 parçaların veritabanı büyük değil ama yine de bu uygulama denemeye değer. Sadece favori parça adınızı veya sanatçı adınızı arayın ve hemen sonuç elde edersiniz. Bu uygulama hakkında sevmediğim tek şey reklamlar.
Bu Android uygulamasında kullanımı kötü etkileyen pek çok pop-up reklam var.

23. SoundLoad

SoundLoad tam olarak ücretsiz bir müzik indiricisi değildir. Bunun yerine bir müzik arama uygulaması olabilir, ancak şarkıyı birden fazla kaynaktan (hem ücretli hem de ücretsiz kaynaklar) aradıkça yararlı olabilir.
SoundCloud'daki müzik parçalarının satın alma bağlantılarını sağlar. Yine de, bu ücretsiz uygulamayı “ücretsiz kullanım” altında lisanslanan müzik parçalarını indirmek için kullanabilirsiniz. Kullanıcıların şu anda müzik indirmelerine izin vermedikleri için bu uygulama SoundCloud kullanıcıları için bir uygulama olmalıdır. Bu kullanıcılar, satın alınan müzik parçalarını indirmek için SoundLoad'u kullanabilir.

Android için En İyi 10 Müzik Yapma Uygulamalası
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 10 Müzik Yapma Uygulamalası

ayrıca bakınız: https://www.gamer.com.tr/haberler/muzik-sarki-mp3-indirme-programlari-android

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile