Ogznet.com

Play Store’da ekstra özelliklere sahip birçok kilit ekranı uygulaması var. Artık çoğu insan kilit ekranı için sadece parmak izi kullanıyor ancak bunu kullanmak istemiyorsanız işte Android için en iyi ekran kilidi uygulamaları!

1. AcDisplay

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

AcDisplay, Android için yepyeni bir bildirim alma şeklidir. Size minimal ve göze hoş gelen bir arayüz ile yeni bir bildirimin geldiğini gösterir ve onları direkt olarak kilit ekranından açmanı sağlar. Moto X, Galaxy S8 ve diğerleri gibi cihazların her zaman açık kilit ekranlarına benziyor. Aynı zamanda bazı özelleştirmeler sunar. Örneğin, pil ömründen tasarruf etmek için yalnızca belirli saatlerde çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, neler olup bittiğini öğrenmek isterseniz, en son gelen bildirimleri bütün sadeliğiyle görmek için telefonunuzu cebinizden çıkarmanız yeterlidir.

2. Always On AMOLED

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Always On AMOLED

Telefon veya tabletinize "ekran her zaman açık" özelliği ekleyin ve böylece ekranınız sürekli açık kalsın. Bu fikir kullanıcıların saat, tarih ve bildirimleri ve daha fazlasını telefonlarına dokunmadan haberdar olmaları için geliştirildi. Temel olarak birçok akıllı telefonun Always On Display özelliğini taklit eder. Bunu yalnızca Samsung AMOLED dahil OLED ekranlı cihazlar için tavsiye ediyoruz.

3. CM Locker Güvenlik

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Cheetah Mobile'ın uygulamalarının çoğu işe yaramayan boş uygulamalar. Ancak CM Locker ile gizliliğinizi korumak için telefonunuzun ekranını, uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı ve kişilerini kilitleyebilirsiniz! Hırsızlığı Önleme Koruması kaybettiğiniz telefonunuzu bulmanıza ve gizliliğinizi ihlal edenleri yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca Gizli Özçekim özelliği yanlış parola giren kişilerin otomatik olarak fotoğrafını çeker. CM Locker'ı indirin ve harika HD Duvar Kağıtları ile Temalara ücretsiz sahip olun!

4. Ava Lockscreen

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Ava Lockscreen

Ava kilit ekranı uygulaması ile size kilit ekranında en iyi Android özellikleri ve iOS stiline sahip olabilirsiniz. İstediğiniz widget'larınıza erişmek için ana ekrana ekleyin ve sağa kaydırma yaparak bildirimlerinizi kontrol edin!
 
Bildirim tarzını, saat, duvar kağıdı ve kısayolları özelleştirebilirsiniz. Akıllı gruplandırma ya da en iyi android kilit ekranı deneyimi için doğrudan yanıt özelliklerini kullanın!
 
Özellikleri:
• Özel duvar kağıdı / canlı duvar kağıdı
• Bulanık duvar kağıdı
• Özel kısayollar
• Lockscreen widget'ları
• Doğrudan cevap gönder
• Farklı bildirim temalar
• Akıllı bildirim gruplama
• Bildirim geldiğinde ekranı uyandır
• En android kilit ekranı deneyimi
• Stok Android güvenliği ile çalışır (Parmak izi, pin, desen..)
• Hiçbir sinir bozucu reklam yok!

5. Hi Locker Senin Kilit Ekranın

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Hi Locker Senin Kilit Ekranın

Hi Locker, iOS kilit ekranı ile Android klasik "Kilit Ekranı" karışımı temelinde tasarlanmış bir kilit ekranı uygulaması. Materyal tasarım stili ile birlikte, cihaz kilit ekranında harika bir bildirim sistemi ile birlikte geliyor. Uygulamayı indirerek keşfedebileceğiniz özelleştirme özellikleri ile birlikte gelir. Kilit ekranında hava durumu, bildirimler, takvim etkinlikleri vb. temel bilgileri gösterir. Parmak izi okuyucusu olan cihazlar için parmak izi desteği de var. Ayrıca Flickr'dan otomatik olarak ayarlanmış duvar kağıtlarına sahip olabilirsiniz.

6. KLCK Kustom Lock Screen Maker

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

KLCK Kustom Lock Screen Maker

KLCK ile Android kilit ekranınızn benzersiz görünmesini sağlayın! Kendi tasarımlarınızı oluşturmanız ve ihtiyacınız olan tüm verileri bir kerede ve harika animasyonlar ile sergilemek için harika WYSIWYG (Ne Gördüğünüzü Anlıyorsun) editörünü kullanın! Bildirimler, çeşitli şekiller, kendi grafikleriniz ve arka planlarınız ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca Google Fit verileri, hava durumu, canlı haritalar, müzik çalar işlevleri ve hatta bir RSS akışı gibi şeyler eklemenizi sağlar.

7. LokLok: Draw on a Lock Screen

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Telefonunuzun kilit ekranında sevdiklerinizle iletişim kurun. Onlara, telefonlarının kilit ekranından görmek için notlar, çizimler ve fotoğraflar gönderin. Bir ekran kilidi ve Snapchat karışımı diyebiliriz.

8. Solo Locker

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Solo Locker

Dünyanın ilk size özel ekran kilidi, telefonunuzu fotoğraflarla kilitlemenizi sağlıyor. Gizliliğinizi korumak için hazır, sorunsuz ve küçük. Materyal tasarıma sahip dünyanın ilk size özel desenli kilit. Solo Locker kilit açma desenlerinize eğlence ve kişisellik ekliyor. Solo Locker dikkat çekici duvar kağıtları, benzersiz stillere sahip kilit ekranı temaları ve telefonunuzu kullanımı kolay bir hale getirmek için uygulama kısayolları sağlıyor. Ayrıca kilit ekranınız için fotoğraflar ayarlayabilirsiniz. Şimdi telefonunuzun kilidini farklılaştırın!

9. Start

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

tart

Start uygulaması sana önemsediğin haber ve videoları bir daha başka bir menüye gitmene gerek kalmadan sunar. Amacı, kilit ekranına bir sürü şey koymak. Amaç, telefonunuzun kilidini açmak zorunda kalmadan çoğu araca ulaşmak. Web aramaları, çeşitli şifre kilitleri, widget'lar, araçlar, haberler, hava durumu, uygulama kısayolları ve daha fazlası gibi şeylerle birlikte gelir. Reklam içeriyor.

10. Next Lock Screen

 • Ücretsiz

Next Lock Screen

Next Lock Screen, Android için mükemmel kilit ekranı uygulamasıdır. Telefonunuzu meraklı gözlerden korumaya yardımcı olur. Uygulamanın parmak izi kilidini açma desteği de var. Ayrıca, Spotify ve Pandora gibi servisleri destekleyen entegre bir müzik sistemine sahiptir.

Kilit ekranında doğrudan aşağıdaki işlevleri gerçekleştirebilirsiniz:

 • PIN veya desen kodu ile telefonu koruma altına alın. Parmak izi kilitli cihazlarda kullanılabilir. Konuma (ev ve/veya iş) dayalı akıllı kilit özelliği vardır.
 • Facebook, Gmail ve WhatsApp gibi uygulamaların bildirimleri ve cevapsız aramalar, kısa mesajlar ve mesaj bildirimlerini görebilirsiniz.
 • Kolayca rehberdeki birini arayabilir veya kilit ekranından favori kişilere mesaj atabilirsiniz.
 • Kolay kamera erişimi, el feneri, Wi-Fi, Bluetooth kontrolleri ve daha fazlasını sağlar.
 • Otomatik güncellemeler ile hava durumunu gösterir.
 • Müzik çalar: en sevdiğiniz şarkıları ve çalma listelerini kontrol eder. Spotify, Audible ve Pandora gibi en popüler müzik uygulamaları destekler.
 • Her gün ekranında güzel yeni bir görüntü almak için Bing Wallpaper'ı ayarlayın seçin.

11. C Locker Free

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

C Locker Free

Android telefonunuzda deneyebileceğiniz basit bir ekran kilidi uygulaması. PIN / Desen girişimleri başarısız olursa, otomatik olarak giriş yapmak isteyen kişinin selfie'sini çekip size e-posta gönderir. C Locker şimdi Samsung Galaxy S Serisi için Parmak İzi Kilit Açma özelliğini destekliyor. Uygulamanın bir Pro sürümü de var, ancak Pro sürümünü satın almadan önce ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz.

12. SnapLock Akıllı Kilit Ekranı

 • Ücretsiz

SnapLock sadece mükemmel bir kilit ekranı değil, aynı zamanda akıllı bir yardımcıdır.

Önemli bildirimleri asla kaçırmayın
Basit ve zarif bir tasarıma sahip SnapLock size her zamankinden daha kolay bir deneyim sunar. Kart tarzı bildirimler, kilit ekranınızın daha akıllı görünmesini sağlar.

Kendi Snaplock'ınızı tasarlayın
Kişiselleştirilmiş zaman ve tarih düzenlemeleri ekran kilidinizi benzersiz kılar.

Gününüze editör tarafından seçilen duvar kağıtları ile başlayın.
Editörler tarafından seçilen günlük güzel duvar kağıtları, kilit ekranınızı ön plana çıkarır.

Her zaman ve her yerde hava durumu / takvim bilgilerini kontrol edin
Yeni tasarlanmış hava durumu / takvim sayfası SnapLock'unuzu temiz ve basit tutar.

Müzik kontrolü
Android 4.3 ve üzeri sürümlerde müziği kontrol edin. Spotify vb. gibi müzik uygulamalarını destekler.