Bildiğiniz gibi, Google Play Store'da her gün binlerce uygulama yayınlanmaktadır; Bunlar arasında çiftlik oyunları da vardır. Yani hangi oyunları oynama konusunda kafanız karıştıysa, biz buradayız. Play Store'da şu anda mevcut olan Android için en iyi çiftçilik oyunlarının bir listesi bu yazıda.

Android 2018 için En İyi Çiftçi Oyunları

Hay Day

Belki de bizim listemizdeki en popüler oyun olan Hay Day, ekinleri büyütmenize izin verir, size stoğun bakımını üstlenmenizi ve bir mineraller madeni çıkarmamızı sağlar. Seviyeniz yükseldikçe yeni hayvan ve bitki türlerinin kilidini açacaksınız. Çiftliğinizi istediğiniz gibi özelleştirebilir, uygulama içi mağazada çeşitli ürünler için ürünlerinizi pazarlayabilir ve hatta isterseniz bir şehir inşa edebilirsiniz. Hay Day, 3D görünümlü nesnelerle mükemmel grafiklere sahiptir.

FarmVille 2: Country Escape

“App Store 2014'ün En İyisi” başlığı altında, Farmville 2: Country Escape, arkadaşlarınız ve ailenizle oynanabilen son derece eğlenceli bir oyun. Aslında bu, dijital çiftçiliğe olan ilgimi çeken oyun. Çiftçilik oyunlarının çoğunda olduğu gibi, bu oyun aynı zamanda çiftliğinizi genişletmenizi ve hayvanları çiftlik yapmaya itmenizi de gerektirir. Ayrıca, yemek pişirebilir, balık tutabilir, mekanınızı güzelleştirebilir, nadir ürünler toplamak için yemek tarifleri deneyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Kuşkusuz, bu Android 2018 için en iyi çiftçilik oyunlarından biridir. Oyuncular Ödül Çarkı ve Gizem Sandığı ile günlük olarak ödüllendirileceklerdir. Ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen, ekstra içeriğe erişmek için uygulama içi satın alımlar vardır.

Farm Frenzy INC.

Bir başka eğlenceli çiftçilik oyunu olan Farm Frenzy INC., Şu anda yaklaşık iki yüz milyon oyuncuya sahip bir kullanıcı tabanına sahiptir. İnanılmaz bir oyuna sahiptir ve bir ton özellik sunar. Ürün yaratma, ürün ticareti, fabrikalar oluşturma, ürün toplama ve sonuçta dünyayı kurtarma gibi heyecan verici seviyelerde ve görevlerle karşılaşırsınız. En iyi kısım? Görevleriniz konusunda size yardımcı olacak çok sayıda sevimli hayvana sahiptir ve oyun boyunca eğlenceli şakalar yapmanız istenecektir. Bu oyun ama biraz sıkıcı.

Fairy Farm

Biraz sihir gibi mi? Peri Çiftliği temelde çiftçilik büyücülük buluşuyor; Özellikle genç kızlar arasında oldukça hit. Nasıl oynanacağını anlamak için ayrıntılı talimatlar alacaksınız. Oyuncular, çiftliği inşa etmek ve büyülü iksirler yaratmak için 150'den fazla bitki türüne erişebilecekler. Tek boynuzlu atlar ve ejderhalar gibi efsanevi olanlar da dahil olmak üzere 400'den fazla güzel hayvana rastlarsınız. Peri Çiftliği oyunu internet bağlantısı olmadan oynanabilir. Grafikler iyi olmayabilir ancak, halen oynamak için keyifli.

Farm Story 2

Kayda değer bir tarım simülatörü olan Farm Story 2, kullanıcıların çarpıcı 3D grafiklerle macera dolu bir dünyaya dalmalarını sağlıyor. Bitkileri biçmeyi, hayvanları getirmeyi, kendi zevkinize göre bir çiftlik inşa etmeyi, balık tutmayı öğrenmeyi ve hatta dijital çiftlik hayatınızı biraz daha tatmin etmek için bir evcil hayvanı evlat edinmeyi öğrenebilirsiniz. Seviyeleri geçerken, komşularınızdan mal almak, yeryüzünden değerli taşlar çıkarmak ve özel karakterler ile karşılaşmak için ekinlerinizin ticaretini yapmayı öğreneceksiniz. Kontrollerin kullanımı oldukça kolaydır. Çevrimiçi çiftçilik alışkanlıklarınız konusunda ciddi iseniz, mutlaka denemelisiniz.

Farmville: Tropic Escape

Zynga'nın evinden bir başka simülasyon uygulaması olan Farmville'in bu versiyonu, adaları geleneksel yeşil çim ile kıyaslandığında daha çekici bulmaktadır. Eğlenceli bir kaçış gibi görünse de, kullanıcılar yönetici olarak hareket etmek, egzotik meyveler yetiştirmek, rehberli görevler yapmak ve komşu bir ada ile ticaret yapmak zorunda. Ayrıca ziyaretçileriniz için daha büyük olanaklar düzenleyeceksiniz. Barlar, atölyeler ve oteller dahil. Oyunda ilerledikçe, gizli hazineleri ve nadir ürünleri açığa çıkaracaksınız. Bu renkli bir çiftçilik oyununun cehennemidir.

Green Farm 3

Green Farm 3 ilginç ve ücretsiz bir tarım oyunu. Temel olarak, amcanız Hull'dan eski bir mülk edinmiş ve şimdi çiftliğini yenilemeyi ve onun çiftliğine bakmayı hedeflemektesiniz. Çevre yeni bir karakter olacaktır, sürüleri arttıracak, görevleri başaracak ve mahsulleri hasat etmek ve malları üretmek için misyonları yerine getireceksiniz. Bu listede bulunan diğer uygulamalardan farklı olarak, Green Farm 3, mağazadan satın almaktan çok, sıkı çalışmak için sizi cesaretlendiriyor. Bu biraz zor görünüyorsa, her zaman arkadaşlarınızdan ve ailenizden yardım isteyebilirsiniz. Kontroller kolay ve oyun eğlenceli!

Township

Township, diğer çiftçilik simülatörlerinden ayrı olarak, sadece çiftçilik değil, aynı zamanda bir şehir inşa etmenin unsurlarını da içeriyor. Üstelik, önceden oluşturulmuş birkaç yapıya sahip olduğunu fark edeceksiniz, böylece başlangıçtan başlamak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine, zaten mevcut olanı daha iyi hale getirmelisiniz. İstediğiniz şehri çeşitli binalarla ve dekorasyonlarla oluşturabilir ve daha sonra fabrikanızda işlenebilecek ürünler yetiştirebilirsiniz. Size farklı görevler atayacak, tatlı küçük hayvanlara yönelecek, hayvanat bahçesi kuracak ve çiftliğinizi genişletecek bir dizi hoş kasaba sakiniyle tanışacaksınız.

Family Farm Seaside

Family Farm Seaside, hayalinizdeki çiftliği inşa etmenize izin veren diğer çiftçilik oyunlarına çok benzer. 200'den fazla çeşitte ürün yetiştirebilir, sevimli hayvanlar üretebilir, 500'ün üzerinde dekoratif ürün kullanarak çiftliğinizi süsleyebilir, madencilik yapabilir, bir deniz tesisine gidebilir, evcil hayvanları kabul edebilir ve sevimli kostümlerle giydirebilir, diğer çiftçilerle rekabet edebilir ve 400'den fazla tarif hazırlayabilirsiniz. Bu oyun hakkında gerçekten takdir ettiğimiz şey, İngilizce, Almanca, Türkçe, İspanyolca, Felemenkçe, Fransızca ve Arapça gibi kabaca 21 dili desteklemesi.

Farmer Sim 2018

Farmer Sim 2018, muhtemelen en eşsiz çiftçilik uygulamasıdır. Basitçe bir çiftlik inşa ettiğiniz rahat bir oyun değildir. Aksine traktörler, pulluklar ve römorklar gibi 3D araçlarla gerçek bir simülasyon deneyimi sunar. Öğreticiler oldukça kolaydır, bu yüzden oyunun otomatik bir rehberlik eksikliğine rağmen çok fazla sorun olmayacağı anlaşılır. Sığırlarınızı yönetebilir ve komşuların yardımıyla zorlu görevlere ulaşabilirsiniz. Grafikler iyi olmasına rağmen, kullanıcılar kontrollerle ilgili bazı sorunlardan şikayet ediyorlar, bu yüzden bu oyunu oynarken aklınızda bulundurun.

Moy Farm Day

Estetik sizin için her şeyse, Let’s Farm kesinlikle kontrol etmeyi planlıyor. Bu, kesinlikle çiftliğinizin güzel görünmesini sağlayacak geniş bir dekorasyon yelpazesine sahiptir. Sevimli hayvanları besleyebilir, zorlu görevler üstlenebilir, komşularınızla etkileşime geçebilir, lezzetli yemekler hazırlayabilir ve elbette mahsulleri toplayabilirsiniz. Tüm iyi şeyler bir yana, Let’s Farm'ın grafik departmanında iyileştirme için bir alanı var. Bu, yine de harika bir oyun.

Moy Farm Day

Bu oyunun hikayesi şöyle devam ediyor: şehirden kilometrelerce uzakta, çok uzak bir yerde bulunan çorak bir çim var. Bugün, yer hiçbir mahsul taşımaz ve çiftlik sahibinin evi tamamen tükenir. Moy Farm Day ile kullanıcılar ürünleri, sebzeleri, meyveleri ve diğer lezzetli meyveleri yetiştirerek araziyi elden geçirebilirler. Sıkı çalışın ve bunları diğer ürünler için ticaret yapmak ve sonunda çiftliğinizi genişletmek için para kazanabilirsiniz. Bu uygulama hakkında iyi bir şey, yeni seviyelere ulaşmaya devam etmenize çok fazla basmayacağıdır. Bu nedenle oyunu rahatınız doğrultusunda oynayabilirsiniz.

Farm Paradise: Hay Island Bay

Farm Paradise size açık tonlarca başka bir çiftlik getiriyor. Hayvanlarınızın iyi beslendiğinden, bitki yetiştirdiğinden ve çiftliğinizi genişlettiğinden emin olmalısınız. Bunun dışında bir hayvanat bahçesi inşa edebilir, eserler toplayabilir, adada bir havaalanı inşa edebilir ve çiftliğinizden ziyaretçi alabilirsiniz. Sonuç olarak, bu oyunun olumsuz yönü sadece depolama sıkıntısı ile oldukça sevimli bir oyun.

Sonuç:

Burada listelenen tüm tarım oyunları az çok aynıdır. Ancak, arayüz, oyun, grafik ve tasarım açısından farklılıklar gösterirler. Hangisini en çok sevdiğini kontrol etmek için birden fazla oyunu deneyebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünde hangisinin sizin favoriniz olduğunu bize bildirin!

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 2 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 5388 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar (1)

  avatar

  Yasin SÖYLEMEZ

  Merhaba, tanıtım yazısı alıyormusunuz? mailden dönüş yaparmısınız nedensizpostalar5534@gmail.com
  25 Nis 2018
  0 0 Cevapla

Yorum Yaz

" Android Kullanıcıları İçin En İyi Çiftlik Oyunları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android Kullanıcıları İçin En İyi Çiftlik Oyunları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Kullanıcıları İçin En İyi Çiftlik Oyunları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "