Android

En İyi 15 Android Launcher Uygulaması 2019

2019’un En İyi 15 Android Launcher Uygulaması

03 Kasım 2019 1581 9 dk, 7 sn
En İyi 15 Android Launcher Uygulaması 2019
Abone Ol 
Android Launcher uygulamaları, diğer uygulama türlerine göre çok daha çeşitli özelliklere sahiptir ve bu uygulamalarla telefonunuzu gerçekten harika bir görünüme ve deneyime dönüştürebilirsiniz. Şimdi en iyi Android Launcher uygulamalarına bir göz atalım!

Action Launcher

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Action Launcher uzun zamandır favori Android launcher uygulamaları arasındadır. Stok Android görünümü ile geliyor ancak bazı benzersiz üst özelliklere sahip. Quicktheme, arayüz renklerini duvar kağıdınıza göre özelleştirmenizi sağlar. Shutters, bir uygulamanın widget'ını ana ekranda bir ayar yapmadan kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca telefonunuzu Android Oreo'ya daha çok benzetmek için tema ve özelleştirme öğelerine de sahiptir. Ayrıca simge paketi desteği, sık güncellemeler ve daha pek çok şey var.

ADW Launcher 2

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

ADW Launcher 2, stok Android ile daha iyi uyum sağlayan güncellenmiş bir arayüz içerir. Ek olarak, başlatıcı kısayolları, birçok özelleştirme seçeneği, uzantı ve diğer modern özelliklerin bir çoğu vardır. Ayrıca, kendi içinde en iyi widget desteğini de içeriyor. Ücretsiz olarak indirebilir veya pro sürümünü uygulama içi satın alma olarak alabilirsiniz.

Apex Launcher

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

apex launcher

Apex Launcher, çok uzun zamandır listelerde yer alıyor ve şimdiye kadarki en ikonik Android başlatıcı uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Action Launcher gibi, stok Android görünümü ile birkaç ekstra özellik katmayı amaçlamaktadır. Bunların arasında geçiş animasyonları, jest desteği vb. özellikler. Apex Launcher ayrıca bir tema motoru içerir. Uygulamaya 2018 yılında bazı büyük değişiklikler yapıldı. Şimdi çok daha modern görünüyor.

AIO Launcher

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

AIO Launcher, birçok Android launcher uygulamasından farklıdır. Standart ana ekran birçok bilgi aracı ile doludur. En son mesaj ve cevapsız aramalarınız, medya oynatıcınız, sistem bilgileriniz (RAM, pil, depolama vb.) ve hatta haberler, döviz bilgileri, Twitter ve daha fazlası gibi şeyleri ana ekranda gösterir. Ücretli sürüm aynı zamanda Telegram ve diğer uygulamaların widgetları için entegrasyon da içermektedir. Çoğu özelliği ücretsizdir.

Evie Launcher

Fiyat: Ücretsiz

evie launcher

Evie Launcher, genel bir arama çubuğu, özel kısayollar ve çok sayıda kişiselleştirme seçeneği ile birlikte oldukça tipik bir ana ekran düzenine sahiptir. Alt panel, çoğu telefonda bulunan launcherlardan biraz daha fazla özelleştirilebilir. Ayrıca simge boyutları, uygulama çekmecesi ve diğer bazı özellikleri de değiştirebilirsiniz. Bu launcher, çoğu bunu seven çoğu kişi için temiz, hafif ve stok görünüme sahiptir. Şu anda piyasadaki en iyi tamamen ücretsiz Android launcher olabilir.

Hyperion Launcher

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor


Hyperion Launcher, Android launcher uygulamalarında yeni bir oyuncu. Action ve Nova gibi daha ağır launcherlar ile Lawnchair'ın stok Android deneyimi arasında bir yerde konumlanıyor. Arayüz bir sürü ekstra özellik ile şişirilmemiş. Yine de birçok özelleştirme özelliği vardır. Üçüncü parti simge desteği, bir simge şekil değiştirici, tema öğeleri ve diğer bazı yararlı özellikleri içerir. Google Feed’i destekliyor, ancak diğer çoğu launcher uygulamasında olduğu gibi ayrı bir indirme gerektiriyor. Yeni, ancak en iyi bir launcher uygulaması.

Lawnchair Launcher

Fiyat: Ücretsiz

Lawnchair Launcher

Lawnchair Launcher, yeni Android launcher uygulamalarından biridir. Pixel Launcher'ın görüntüsünü taklit eden açık kaynaklı bir proje. Pixel Launcher'a benzer birçok özellik barındırıyor. Bu özellikler arasında simge paketi desteği, Android Oreo kısayolları ve bildirim noktaları, Google Asistan entegrasyonu (isteğe bağlı ve ücretsiz eklenti ile), uyarlanabilir simgeler ve diğer çeşitli özelleştirmeler bulunur. Hala yeni ve beta sürümünde. Ancak, zaten çoğu launcherdan daha iyi çalışıyor. Ayrıca reklamsız veya uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz.

Lean Launcher

Fiyat: Ücretsiz

Lean Launcher

Lean Launcher, yine yeni bir Android launcherlardan bir tanesidir. Popüler ve yeni özelliklere eğilerek stok Android deneyimini sağlar. Buna bildirim noktaları, uygulama kısayolları, simge şekilleri, Google Asistan ve daha fazlası dahildir. Bu uygulama aynı zamanda bazı hafif özelleştirme özellikleri, kilitleme özelliği için çift dokunma ve daha fazlası ile birlikte geliyor. Bu nispeten yeni bir uygulama. Bu nedenle, muhtemelen hala düzeltilemsi gereken bazı hatalar çıkabilir. Ancak, uygulamanın yeniliği göz önüne alındığında bile, bu gerçekten çok iyi. Ayrıca, en azından tamamen ücretsizdir.

Lightning Launcher

Fiyat: Ücretli / 15,99 TL

Lightning Launcher, oldukça iyi, minimal bir Android başlatıcısı olarak kullanılır. En özelleştirilebilir Android launcherlardan biridir. Hala süper hafif. Ana ekranda neredeyse her şeyi değiştirebilirsiniz. Birden fazla durum için birden fazla ana ekran kümesine bile sahip olabilirsiniz. Belki de en eşsiz özelliği komut dosyası desteğidir. Lightning'in her türlü şeyi yapması için JavaScript'i kullanabilirsiniz. Ayrıca ek eklentiler, dil paketleri ve indirmek için daha fazlası mevcut.

Microsoft Launcher

Fiyat: Ücretsiz

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher, Ok Launcher uygulamasının devamıdır. Microsoft, 2017 yılının ortalarında uygulamayı yeniden markalaştırdı. Uygulama, takvimleri, e-postaları, yapılacaklar listesini ve Microsoft bilgisayarlarıyla doğrudan entegrasyon da dahil olmak üzere birçok Microsoft hizmetiyle entegrasyona sahiptir. Aynı zamanda özelleştirme özellikleri ve jest kontrolleri vardır. Windows bilgisayarlar ile daha iyi bir entegrasyon isteyenler için özellikle farklı ve faydalı bir uygulama.

İlginizi
çekebilir
Reklamsız En İyi 6 Android Launcher

Nova Launcher

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Nova Launcher

Nova Launcher'dan daha iyi bir launcher uygulaması akla pek gelmiyor. Apex Launcher gibi, Nova da ilk zamanlardan beri yayında ve aynı zamanda mevcut en iyi Android başlatıcısı uygulama seçeneklerinden biri. Jest desteği, uygulamanın görünümünü ve hissini kişiselleştirme yeteneği, simge paketi desteği, temalar ve çok daha fazlasını içeren bir özelleştirme kümesi listesi var. Bu uygulama aynı zamanda çok hızlı güncelleniyor, bu da hataların genellikle hızlı bir şekilde düzeltilmesi ve yeni özelliklerin tutarlı bir şekilde eklenmesi anlamına geliyor. Ayrıca yeni bir telefona geçtiğinizde ana ekran düzenlerinizi yedekleme ve geri yükleme özelliği ile birlikte gelir.

Poco Launcher

Fiyat: Ücretsiz

poco launcher

Poco Launcher, popüler ve nispeten ucuz bir akıllı telefon olan Pocophone'a özel bir başlatıcıdır. Bu oldukça temel özelliklere sahip bir launcher. Bir ana ekranda simgeler ve bir uygulama çekmecesi ile temel stok Android düzeni vardır. Ana ekran ızgarası ve uygulama çekmecesi arka planı gibi öğeleri özelleştirebilirsiniz. İsterseniz, uygulama çekmecesindeki simgeleri gizleyen bir gizlilik seçeneğine de sahiptir. Gerçekten basit bir şey isteyen düşük işlemci-ram donanımına sahip cihazlar için iyi bir seçenek.

Rootless Launcher

Fiyat: Ücretsiz

rootless launcher

Rootless Launcher, 2018'de yenilenen iyi bir stok Android tarzı başlatıcı. Aslında oldukça basit bir deneyim. Stok Android görünümü ile bu görünümü tamamlayan bazı özelleştirme seçenekleri bulundurur. Özelliklerden bazıları arasında uyarlanabilir simge paketi desteği, simge şekli seçicisi, duvar kağıdınıza göre temalar ve arama çubuğunun konumunu değiştirebilmek gelir. Ayrıca Google Feed’in bu başlatıcı üzerinde çalışmasını sağlayabilirsiniz, ancak çoğu gibi ek bir eklenti indirme ve yükleme gerektirir. Bunun için talimatlar içeren web sitesi Google Play açıklamasında bulunmaktadır.

Smart Launcher 5

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Smart Launcher 5, modern bir arayüz ile tema özellikleri, uyarlanabilir simgeler gibi modern özellikler ve daha fazlasını sunar. Hatta bir hava ve saat widgeti ile jest kontrolleri vardır. Nova Launcher veya benzeri launcherlar kadar güçlü değildir ancak, yeterli özelliklere sahiptir. Özelleştirme ve kullanılabilirlik söz konusu olduğunda doğrudan Action Launcher ve benzeri uygulamalar ile rekabet edebilir.

TSF Launcher 3D Shell

Fiyat: Ücretsiz

TSF Launcher, eşsiz launcher uygulamalarından biridir. Tam hareket desteği de dahil olmak üzere çeşitli özelleştirmeler sunar. Gerçekten harika görünen birçok şey yapabilir. Ancak, diğer launcherlardan farklı birşey sunmuyor. Yine de kullanımı çok eğlenceli. Ekstra özelliklerden bazıları arasında 3D animasyonlar, sınırsız bir yükleme çubuğu, ana ekrandaki simgeler, araç gereçler ve daha pek çok şey gibi toplu seçimler bulunur. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Ayrıca uygulama rozetleri ekleyen ekstra bir eklenti vardır.

İlginizi
çekebilir
POCO Launcher Tüm Android Telefonlar için Google Play'de Yayınlandı


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!


İlginizi Çekebilir


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır