Ogznet.com

Android için En İyi 10 Mafya Oyunu

Mafya türü oyunlar popüler ve eğlenceli bir oyun türüdür. İşte Android için en iyi mafya oyunları ve gangster oyunları.

Image by Play Store

İnsanlar gangster veya diğer adıyla mafya oyunlarından hoşlanırlar. Grand Theft Auto ve Mafia Wars gibi oyunlarda bu ilgiyi oldukça artırdı. Gangster oyunlarında, genelde bir şehri dolaşıyorsunuz, çeşitli suçlar işliyorsunuz, imparatorluğunuzu büyütmeye çalışıyorsunuz ve bir sonraki büyük patron haline geliyorsunuz. İşte Android için en iyi mafya oyunları.

Bu yazının içeriği:

Göster
  Gizle

  1. Crime Coast: Gang Wars

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
   

  Crime Coast: Gang Wars, suç ailesi temalı bir şehir kurma simülatörüdür. Bir şehir inşa edersiniz, gelir elde edersiniz ve sonra diğer çetelerle savaşırken hepsinin çökmesini seyredersiniz. Kanunsuz bir şehirde kuralları kendileri koyan suç kralları.

  Para toplamaktan, rakip bir çete baskınına kadar, elinizi doğru oynayın, arkadaşlarınızla takım oluşturun ve liderlik tablosunun üst sıralarına yükselin.

  2. Downtown Gangstaz - Hood Wars

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
   

  Downtown Gangstaz, Gangster İmparatorluğunuzu inşa etmek için dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla savaştığınız bir Gerçek Zamanlı strateji PvP Mafya suç oyunudur.

  Küçük bir şehir kuruyorsun ve rakiplerini deviriyorsun. Oyun, yıkımı izleyebileceğiniz canlı bir etkileşim moduna sahiptir ve hem saldırı hem de savunma için bazı strateji öğeleri vardır. Oyuncular ayrıca eski dövüşleri tekrarlayabilir, daha iyi savunmak ve saldırmak için beceri puanlarını kullanabilir ve daha fazlasını yapabilir.

  3. Vegas Gangsteri - mafia oyunu

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
   

  Şansını suç dünyasında denemeye hazır mısın? Vegas senin gibi bir gangsteri dört gözle bekliyor.

  Çete savaşları, hırsızlık, suç, araba yarışı, keskin nişancılık aksiyonu, klan komploları, zombilere ateş etme gibi çılgın mı çılgın aksiyonla dolu devasa bir açık dünyayı özgürce yaşa.

  4. The Godfather: Family Dynasty

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

  The Godfather: Family Dynasty

  The Godfather: Family Dynasty, mafya temalı başka bir şehir kurma simülatörüdür. Küçük bir şehir kuruyorsun ve bir sürü para kazanıyorsun. Oldukça standart bir çete savaşları oyun türüdür. Bazı küçük sosyal unsurların yanı sıra öğelerinizi yükseltmenin çeşitli yolları vardır.

  5. Acımasız Gangsterler 3D

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

  Acımasız Gangsterler 3D

  Her şeyin yolunda olduğu ve ortalığın gayet sakin göründüğü özgür şehre hoş geldin, fakat bir şeyler olacak. Hemen git ve sokaklarda dolaş, sevmediğin herhangi birine yumruk at veya onu vur. Başkalarından çaldığın veya kendinin olan arabalara binip kafanın estiğini yapabilirsin. Tabii ki suç işlediğin durumlarda polisle de başın belaya girecek. Öteki yandan, istersen kurallara uyup gayet normal bir insan da olabilirsin. İki farklı kategoriye ayrılmış 6 farklı türde görevler: Kavga ve Araba Sürme ile meydan okuyabilirsin. Belirli miktarda yıldız topladığında, daha güçlü düşmanlarla ve daha zor görevlerle dolu yeni alanların kilidi açılacaktır.

  6. Grand Theft Auto

  • Ücretli

  Grand Theft Auto

  Herkes Rockstar Games'in Grand Theft Auto serisini biliyor. Şimdiye kadarki en popüler ve beğenilen oyunlardan biridir. Her biri aynı şekilde oynanıyor. Bazı insanlarla çalışmak için bazı yapılarla ortak olarak başlarsınız. Görevleri tamamlar, araba çalar, düşmanları öldürür ve sonunda büyük kötü adamlara yol açarsınız. Mobil sürümler şaşırtıcı derecede iyidir. Grand Theft Auto: San Andreas'ı en yeni sürüm olduğu için öneriyoruz, ancak Grand Theft Auto III ve Vice City'yi de oynayabilirsiniz.

  7. Idle Mafia - Zengin Müdür

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
   

  Farklı işleri yönet, yetenekli Mafya Liderlerini bir araya topla ve yeni bölgeleri tekeline al. Tamamen senin isteğine kalmış!

  • İstediğin her şeyi yap: Koruma ücreti al, istediğin kişileri soy, sokaklarda dövüş... Kimden ne çalacağın tamamen sana kalmış! Burada senin sözün geçerli, unutma!
  • Tonlarca para kazan: Kumarhane, Yetişkin Kulüpleri ve yetişkin stüdyosu ile imparator sen ol! İşler böylece daha da iyi gider!
  • Fakir bir çeteden, sokakların kralına dönüş! Kundaklamadan hırsızlığa, birçok özelliğin bulunduğu bu oyun seni bekliyor.
  • Kendi bölgeni genişlet: Sokakları tekeline al, şehirlerde imparator sen ol! Yoluna çıkanları istediğin şekilde indir ve sadık takipçilerinle yoluna devam et. Amacın her zaman işleri büyütmek olduğunu unutma!
  • Mafya Liderlerini topla: Dünyanın her yerinden farklı suçlara ve yeteneklere sahip Mafya Liderlerini yanına al ve hepsini kontrol et. Büyük patron sensin. Altında çalışanlara görevler ver ve işlerin tıkırında gitmesini sağla!
  • Idle Parası: Burada patron sensin! Arkana yaslan ve ufak hizmetçilerin tüm işleri yaparken onları yönet. Unutma, her başarılı işin arkasında büyük bir suç vardır!

  8. Mafia Den RPG

  • Ücretsiz

  Mafia Den RPG

  Den'in Kralı olma arayışında diğer oyuncularla savaş. Mafia Den bir çevrimiçi çok oyunculu Strateji Metin Tabanlı Mafya Oyunu (RPG).

  Bu eğlenceli mafya oyununda Miami sahilinden Moskova sokaklarına seyahat edin. Yüzlerce çevrimiçi oyuncu ve ortakla oynayın veya oyun istatistiklerinizi oluşturmak ve şehrin kontrolünü ele geçirmek için onlarla rekabet edin.

  9. Mob Wars LCN: Underworld Mafia

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
   

  En büyük metin tabanlı mafya RPG oyunu. Bir sonraki Al Capone olmak için gerekenlere sahip misiniz?

  Hiçbir şeyle başlayacaksınız, ancak kurallar basit. Milyonlarca oyuncuya karşı savaşırken gangsterlerin arasında yükselin. Yüzlerce tehlikeli işi tamamlayarak değerinizi kanıtlayın.

  Kendinizi bir mafya savaşının ortasında bulabilirsiniz. Durdurulamaz bir sendika kur ve rakip aile patronlarıyla savaş.

  10. Oto gangsterleri

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
   

  Auto Gangster, iyi bir oyun deneyimine sahip başka bir Grand Theft Auto klonudur. Çoğu gangster oyunu gibi oynanıyor. Oyuncular suç işliyor, görevleri tamamlıyor ve oyunu sonuna kadar bitirmeye çalışıyor.

  Küresel oyuncularla yasadışı şehirde çekinmeden herşey yapmak ister misin? Güçlü olduğunuz sürece, bu yasadışı kent kendi krallığın olacak. Diğer oyuncularla kendi çetenizi kurabilirsiniz, diğer çetelerle savaşabilirsiniz. Burada, Herkes şehrin efendisi olabilir.

  Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz