Android

Android için En İyi Mail Uygulamaları (Güncellendi)

02 Kasım 2019 3260 12 dk, 57 sn
Android için En İyi Mail Uygulamaları (Güncellendi)
Abone Ol 
Bir e-posta uygulamasının (ki çoğunlukla bu Gmail) akıllı telefonunuza önceden yüklenmiş olarak gelmesi çok muhtemeldir. Ancak, Google Play’de yerleşik e-posta uygulamasından daha iyi özellikler sunabilecek birçok Android e-posta uygulaması var.

Android için kullanmak isteyebileceğiniz en iyi mail uygulamalarının güncel bir listesini aşağıda bulabilirsiniz. Listelenen uygulamaların çoğu ücretsizdir ve birçok mail servisi (Gmail, Hotmail vs.) ile birlikte çalışır.

1. Blue Mail E-posta - Email & Takvim App

 • Fiyat: Ücretsiz

BlueMail, kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve çeşitli mail hizmetlerinden sınırsız sayıda posta hesabını yönetme yeteneğine sahip ücretsiz, güvenli, güzel tasarlanmış, bir e-posta uygulamasıdır. BlueMail, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirmeyi sağlarken akıllı anında iletme bildirimleri ve grup e-posta gönderimi sağlar. Reklam içermez, BlueMail, yerleşik olarak gelen e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

Sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip güçlü bir birleştirilmiş arayüz deneyimine sahip Blue Mail, tüm e-posta hesaplarınız için birinci sınıf bir e-posta hizmeti sunar.

Özellikleri:

 • Birden fazla sağlayıcı desteği - Gmail, Outlook, Hotmail, Yahoo Mail, AOL, iCloud ve Office 365.
 • IMAP, POP3 + Exchange (ActiveSync, EWS, Office 365) Otomatik Yapılandırma.
 • Tüm hesaplarınız için birleştirilmiş arayüzden birden fazla gelen kutusunu senkronize edin.
 • En geniş sağlayıcı yelpazesi için Push Mail desteği (IMAP, Exchange, Office 365, vb.).
 • BlueMail, Takvim etkinliklerinize doğrudan erişebilmenizi sağlayan tümleşik Takvim özelliği sunar. BlueMail ile gelecekteki etkinliklerinizi kolayca görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin.

2. ProtonMail - Şifrelenmiş E-Posta

 • Fiyat: Ücretsiz

ProtonMail şifrelenmiş e-postalar sunar; bu da gönderen ve alıcı dışındakilerin e-postayı okumasını imkânsız hale getirir.

ProtonMail 1 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük şifrelenmiş e-posta servisidir. Android için ProtonMail güvenli e-posta uygulaması PGP uçtan uca şifrelemesini sorunsuz bir şekilde entegre ederek mobil cihazınıza kullanımı kolay e-posta şifrelemesini getirir. ProtonMail ayrıca özelleştirilebilir kaydırma hareketleri ve e-postaların geçerlilik süresini belirleme olanağı gibi yenilikçi özellikler içeren modern bir kullanıcı arabirimi sağlar.

ProtonMail İsviçre'de kurulmuştur ve tüm sunucularımız İsviçre'de barındırılmaktadır. Bu da tüm kullanıcı verilerinin katı İsviçre gizlilik yasaları tarafından korunduğu anlamına gelmektedir.

Tüm e-postalar uçtan uca şifreleme ile otomatik olarak güvenceye alınır. Bu da e-postalarınızın şifresini çözemediğimiz ve okuyamadığımız anlamına gelmektedir. Sonuç olarak, şifreli e-postalarınız üçüncü taraflarla paylaşılamaz.

3. Email by Edison -Fast & Secure mail for Gmail Outlook

 • Fiyat: Ücretsiz

Email by Edison, en iyi Android mail uygulamalarından biri olarak kabul edilebilecek kadar güvenilir bir e-posta uygulamasıdır. Şık bir tasarıma sahip, çeşitli e-posta sağlayıcılarını destekler ve sınırsız posta hesaplarını yönetmenize olanak tanır. Kolay bir arayüz ile yerleşik bir akıllı asistanı birleştirir.

Tek bir uygulamada Office 365, Yahoo Mail, AOL Mail, Hotmail, Outlook, MS Exchange, IMAP, Alto, Gmail, iCloud, Comcast, Verizon, AT&T ve daha fazlasının keyfini çıkarın.

Ayrıca, uygulama gerçek zamanlı seyahat bildirimleri, yapılandırılabilir kaydırma kontrolleri, e-postayı kategorilere göre otomatik sıralama vb. gibi özellikler sunar. Bu mail uygulamasını Google'ın WearOS destekli akıllı saatlerinde de kullanabilirsiniz.

Email by Edison uygulamasının en iyi yanı sezgiselliğidir - posta istemcisinin yerleşik yardımcısı, e-postaları açmadan ekler ve faturalar gibi temel bilgileri sunar. Ayrıca kullanıcıların yerel klasörlerdeki içeriği aramasını da sağlar.

4. Microsoft Outlook

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

E-posta hesaplarını, takvimleri ve dosyaları tek bir yerden yönetmelerini sağlayan Android için Outlook uygulamasıyla tanışın. Yepyeni bir tasarıma sahip olan Android için Outlook, güçlü gelen kutusuyla çok daha fazlasını tek bir yerden yapmanızı sağlar.

Önemli iletileri en üstte tutan Odaklanmış gelen kutusu sayesinde, en çok önemsediğiniz şeyleri ilk önce görün. Sonraki toplantınızı zamanlamak için e-postalarınız ve takviminiz arasında geçiş yapın, birkaç dokunuşla uygunluk durumunuzu paylaşın veya dosyalar listenizdeki bir belgeyi e-postanıza sorunsuzca ekleyin.

Outlook Mobile e-posta, arama ve takvim arasında bağlantılı bir deneyim sunar. Office uygulamaları, dosyaları ve ekipleriyle derin tümleştirmesi sayesinde üretkenliğinize ve işbirliğinize gereken gücü getirir.

Outlook ihtiyaçlarınızı önceden tahmin etmek, düzeni korumanıza yardımcı olmak ve geleceği planlamak için AI (yapay zeka) kullanır. Dosyaları, kişileri ve e-postaları kolayca arayın ve bulun. Akıllı takvim toplantılara yetişmek için ne zaman yola çıkmanız gerektiğini size anımsatır.

5. Gmail

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Gmail, çoğu Android cihazına önceden yüklenmiş olarak gelen, popüler bir e-posta uygulamasıdır. Gmail, size zaman kazandıran ve iletilerinizin güvenliğini sağlayan kullanılması kolay bir e-posta uygulamasıdır. Push bildirimleri yoluyla iletilerinizi anında alın, İnternet'e bağlıyken ve değilken iletilerinizi okuyup yanıtlayın, aradığınız iletiyi hızla bulun.

Kolay bir kullanıcı arayüzü sunar ve gelen kutunuzu sosyal ve promosyon e-postaları gibi farklı klasörlerde düzenler. Birden fazla Gmail hesabını ve diğer e-posta servisi sağlayıcılardan hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Genel olarak, Gmail, 15GB ücretsiz depolama alanı sunan basit ve düzenli bir uygulamadır.

Bu ücretsiz Android e-posta istemcisinin temel özelliklerinden biri, yazarken ilgili yanıtları öneren sezgisel akıllı cevap özelliğidir. Ayrıca, Google, kendi kendini imha eden e-postalar için destek ekledi. Bununla birlikte, Gmail’in en büyük dezavantajı, normal postalardan ayırt etmesi zor olan sponsorlu e-postaları göstermesidir.

6. Spike: More than email. Better than chat.

 • Fiyat: Ücretsiz

Spike, e-posta ve anlık mesajlaşma sistemlerini en iyi şekilde bir araya getirerek, dikkat dağıtıcı unsurları azaltan ve günlük iletişimi kolaylaştıran, yeni bir uygulamadır.

Spike’ın hızlı ve güvenli e-postası, modern bir iletişimsel ve işbirlikçi çalışma alanı arayan herkes içindir. Kolay gezinti için birleşik gelen kutusu ve tümleşik bir takvim ile yerleşik bir güçlü dosya yönetimi vardır, böylece daha fazlasını yapabilirsiniz.

Spike Email Messenger'ın Temel Özellikleri

 • Birden fazla posta hesabı desteği ile tüm e-posta adreslerini tek bir uygulamada kullanın.
 • Gerçek zamanlı mesajlaşma.
 • Karanlık mod ile göz yorgunluğunu azaltın, daha iyi okunabilirliğin tadını çıkarın ve pil ömründen tasarruf edin.
 • Öncelikli Gelen Kutusu, en önemli mesajlarınızı en üste taşır.
 • File Manager ile ekleri yönetin.
 • Tüm takvim etkinliklerinizi birden fazla e-posta hesabından düzenleyin.
 • En üst düzey güvenlik için en son e-posta şifreleme teknolojisi.
İlginizi
çekebilir
Android için En İyi 7 Mail Uygulaması 2020

7. Missive

 • Fiyat: Ücretsiz

Missive, ekiplerin paylaşılan gelen kutularını yönetmesini ve e-postalar etrafında işbirliği yapmasını sağlar. Sohbet edin, ekleri paylaşın ve doğrudan gelen kutunuzdan görevler atayın. Konuşmaları proje veya departmana göre düzenlemek için paylaşılan etiketleri kullanın.

Missive, bir e-posta uygulamasının da ötesinde, Facebook, SMS ve Twitter hesaplarını tek bir yerden yönetmenizi sağlar.

Missive, doğrudan gelen kutunuzdan sesli sohbet başlatmanıza izin verir. E-postaların yanı sıra sohbetleri yönetmek için de aynı araçları kullanabilirsiniz.

8. Cloze Relationship Management

 • Fiyat: Uygulama ücretsiz · Hizmetleri için 14 günlük bir ücretsiz deneme 

Kişilerinizle ilgili her şeyi tek bir yerde görmenin en iyi yolu. E-posta, telefon görüşmeleri, toplantılar, notlar, takipler ve sosyal ağ.

Cloze, profesyonel ilişkilerinizde sizi daima doğru zamanda yönlendiren ve yapacaklarınızı hatırlatan kişisel bir asistan gibidir.

 • E-postalar: Postaları kişilere, şirketlere, projelere ve anlaşmalara göre otomatik olarak düzenler.
 • Çağrılar ve SMS: Çağrılarınızı ve metin mesajlarınızı otomatik olarak izleyin.
 • Dosyalar: Dosyaları otomatik olarak rehberinize bağlar.
 • Notlar: Notları otomatik olarak rehberle eşleştir.
 • Mesajlar: Müşterileriniz ve müşterilerinizle ilgili Slack sohbetlerinizi takip edin.
 • Takvim: Parmaklarınızın ucunda toplantı içeriği.
 • Sosyal: Twitter gönderileri, Facebook sayfası etkinliği.

9. Aqua Mail - Email App

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Aqua Mail tüm e-posta ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada bir uygulama. İster iş, ister kişisel e-posta hesapları için olsun, Aqua Mail tüm e-postalarınıza tek bir yerden kolayca erişmenizi sağlar.

Karmaşık bir kurulum gerekmez, e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. Esneklik ve geniş kişiselleştirme seçenekleri ile Aqua Mail’in amacı, günümüz kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak ve herkesin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre uyarlayabileceği bir platform sağlamaktır.

Aqua Mail'in kolay ancak güçlü arayüzü, her tür e-posta hesabını kurmak için çok çeşitli gelişmiş özellikleri barındırır. Gmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, Apple, GMX, AOL ve daha fazlası için destek sağlar.

10. TypeApp Email & Calendar

 • Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

TypeApp, tüm mail hesaplarınızı tek bir yerden yönetmek için en iyi ücretsiz mail uygulamalarından biridir. Güzel tasarlanmış ve bir e-posta uygulamasında ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Tam kişiselleştirme sağlarken anında bildirim desteği sağlar. TypeApp, stok e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

 • Anında hesap eklemek için IMAP, Exchange ve POP3 otomatik yapılandırmaları için destek
 • Birleştirilmiş bir arayüzden tüm mail hesaplarınızı senkronize edin
 • Tüm hesaplarınız için gerçek push e-posta desteği

11. Newton Mail - Email App for Gmail, Outlook, IMAP

 • Fiyat: Ücretli · 14 günlük ücretsiz deneme

Newton, çok güçlü özellikleriyle abonelik tabanlı bir mail uygulamasıdır. 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir.

Gmail, Exchange, Yahoo Mail, Hotmail / Outlook, iCloud, Google Apps, Office 365 ve tüm IMAP hesaplarıyla çalışır.

 • Tüm e-posta türleri için anında bildirim alma - Gmail, Hotmail / Outlook, Exchange, Yahoo Mail, iCloud, Google Apps, Office 365 ve herhangi bir IMAP hesabı.
 • Gönderdiğiniz her e-posta için okuma durumunu alın. Ayrıca e-posta okunduğu anda haberdar olun. Bireysel posta takibi ile e-postanızı kimin okuduğunu tam olarak öğrenin.
 • Daha Sonra Gönder - E-postaları daha sonra gönderilmek üzere programlayın ve doğru zamanda alıcının gelen kutusuna ulaştırılmasını isteyin. Ayrıca, planlanmış e-postayı durdurabilirsiniz.
 • Düzenli Gelen Kutusu - Önemli olan e-postalara odaklanın. Haber bültenlerini ve sosyal medya e-postalarını başka bir klasöre alın ve gelen kutunuzu daha az dikkat dağıtıcı hale getirin. Tüm e-posta hesapları için Gmail sekmelerini düşünün.
 • Bağlı Uygulamalar - E-postanızı terk etmeden iş akışınızı tamamlayın. Todoist, Evernote, OneNote, Pocket, Trello ve Asana gibi en sevdiğiniz verimlilik uygulamalarına önemli e-postalar ekleyin.
 • Göndermeyi Geri Al - Yeni gönderdiğiniz e-postayı geri çekin. Özellikle mobil cihazdayken ve aceleyle cevap vermeniz gerektiğinde yararlıdır.
 • Tek tıkla Abonelikten çık - İstenmeyen e-posta bültenlerinden anında abonelikten çıkın.
 • Özel Gelen Kutusu Kaydırmaları - Sil, Arşivle, Okundu Olarak İşaretle, Spam Olarak İşaretle ve daha fazlası gibi işlemler için özelleştirilebilir uzun / kısa kaydırma hareketleri.
 • E-posta eklerini Google Drive, Box, Dropbox, OneDrive vb. bulut depolama hizmetinize kolaylıkla kaydedin.
 • Cihazınızı kaybetmeniz durumunda uzaktan verilerinizi silin.

12. myMail – Eposta Mynet, Google ve Superonline Mail

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

myMail ile tüm e-posta hesaplarınızı aynı anda yönetin. Hotmail, Gmail, Yahoo, Outlook, AOL, iCloud, Live, Exchange veya GMX; hangisi olursa olsun myMail, tüm büyük e-posta sağlayıcılarını ve diğer IMAP veya POP3 destekli e-posta kutularını destekler.

myMail, e-postalarınızı tek bir yerde güven içinde tutmak için tasarlanmıştır. İletişimi kolay, hızlı ve mobil dostu bir hale getirir. Uygulamamız iletilerinizi ön izlemenin, okumanın, yanıtlamanın ve iletmenin yanında eklerinizi eklemenize ve görüntülemenize imkan sağlar. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ise e-posta adresiniz ve parolanız; sonrasında e-posta uygulaması kullanımınıza hazır.

Uygulama, Hotmail, Gmail ve Outlook hesapları için OAuth yetkilendirmesi kullanmaktadır ve kullanıcıların bilgilerine ihtiyaç duymaz. Kullanıcı verilerine erişim doğrudan Microsoft ve Google web sitelerinden sağlanır ve böylece güvenle bir e-posta oturumu açabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
Gmail Dışında 6 Popüler E-posta Hizmeti


Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!


İlginizi Çekebilir


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır