Android Marketten İndirebileceğiniz En İyi 5 Namaz Vakti Uygulaması

Android Marketten İndirebileceğiniz En İyi 5 Namaz Vakti Uygulaması

namaz vakti

1.Diyanet İşleri Başkanlığı Namaz Vakti Uygulaması 

Bizzat Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen namaz vakti uygulama sı namaz vakitlerini hatırlatmanın yanı sıra tüm dünyada çalışma özelliğine sahip. Uygulama namaz vakitlerinin yanı sıra kıble yönünü bulma, ezan dinleme, ezan duası dinleme, namaz vakitlerini görüntüleme, günün ayet dua ve hadislerini görüntüleme gibi farklı pek çok özelliği aynı anda kullanmanıza izin vermektedir. 

2.Namaz Vakitleri 

Basit ara yüzü ile herkesin kullanabileceği bir kolaylığa sahip olan uygulama 2.1 ve üzeri sürümlere sahip olan Android cihazlarda kullanılabiliyor. Namaz vakitlerinin yanı sıra ayet mealleri ve hadisi şeriflere de ulaşmanıza izin veriyor. 1 milyondan fazla indirme sayısı ile en çok indirilen namaz vakti uygulamaları arasında yer alan uygulamanın kapladığı boyut olarak ise 2,3 MB uygulanmaktadır. 

3.Namaz Vakitleri TR 

Ücretsiz namaz vakti uygulamaları arasında yer alan namaz vakitleri TR 500+ bin indirme sayısı ile ne kadar başarılı bir uygulama olduğunu gözler önüne sermektedir. Türkiye’nin yanı sıra Almanya gibi Türklerin ağırlıklı olarak yaşadıkları ülkelerdeki namaz vakitlerini göstermektedir. Uygulamanın kapladığı alan ise 3,7 MB olarak gösteriliyor.

Devamı İçin : En İyi 5 Namaz Vakti Uygulaması

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 465 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Android Marketten İndirebileceğiniz En İyi 5 Namaz Vakti Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android Marketten İndirebileceğiniz En İyi 5 Namaz Vakti Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Marketten İndirebileceğiniz En İyi 5 Namaz Vakti Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "