Ogznet.com

Günümüzde akıllı telefonlar birçok ekstra bir avantajlar sunuyor. Altı inç veya daha büyük bir ekranla, tek bir akıllı telefon veya tablet kullanarak çok oyunculu oyunlarla eğlenmek mümkündür. Tek bir ekranda oynamak için geliştirilmiş çok oyunculu oyunlar var ve bunlar çok eğlencelidir. Bu en iyi multiplayer oyunların bir listesini burada bulabilirsiniz.

1. King of Opera - Party Game!

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

King of Opera - Party Game!

Bu eğlenceli parti oyunu, dört oyuncuya kadar rakiplerini sahneye itmeye çalışan egoist opera şarkıcılarının rolünü üstleniyor. Diğerlerini uzaklaştırmak için çevrenizin gücünü kullanırken tenorunuzu spot ışığında tutmalısınız.

Kontroller çoğu insanın hızlı bir şekilde kavraması için sezgiseldir ve dokunmatik ekrandan en yakın arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz bile hızlı bir şekilde yarışmacı olurlar.

2. Chain Reaction

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Chain Reaction

2 ila 8 oyunculu bir strateji oyunu. Chain Reaction oyununda amaç rakiplerinizin kürelerini ortadan kaldırarak kontrolü ele almaktır.

Oyuncular, renkli küreleri ızgaradaki küplere yerleştirmek için sırayla alırlar. Bir küp kritik kütleye ulaştığında, küreler çevreleyen hücrelere patlar ve ekstra bir küre ekler ve küpü oyuncu için talep eder. Bir oyuncu sadece boş bir hücre veya kendi renk kürelerini içeren bir hücreye kendi kürelerini yerleştirebilir.

3. Fruit Ninja®

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Fruit Ninja

Oyun ile çok alakası olmayan insanların bile muhtemelen dünya çapında başarılı ilk mobil oyunlardan biri olan Fruit Ninja'yı duymuştur. Ancak, daha az kişinin bildiği şey ise, tek bir ekranda oynayabileceğiniz çok oyunculu bir moda sahip olmasıdır. Böylece, rakibinizle birlikte, tüm bu meyveleri kesmek için tek bir akıllı telefon kullanabilirsiniz.

İki oyun modu vardır: Klasik Saldırı ve Zen Düello. İlk modda normalde yaptığınız gibi oynarsınız, kılıcınızla meyveleri ikiye böler ve üç meyveyi kaçırırsanız kaybedersiniz. İkinci modda, iki dakika içinde mümkün olduğunca çok meyve kesmeniz gerekir.

4. Glow Hockey 2

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Glow Hockey 2

Glow Hockey 2 hokey oyunun yeni bir tarz sunuyor. Oynaması kolay, ustalaşması zor. Oyun salonlarında ve alışveriş merkezlerinde oynanan bu eğlenceli oyuna zaten aşina olabilirsiniz. Hava ile çalışan bir masanın uçan hokey disklerini göndermenize izin verdiği harika bir oyun. Amaç, diski rakibin hedefine vurmaktır.

Glow Hockey'de, siz ve rakibiniz bir elinizle cihazı tutuyorsunuz ve diğer elinizle atışlarınızı engelliyorsunuz. Kulağa garip gelebilir, ancak bir dakika içinde yarışma moduna girersiniz. Arkadaşlarınızla veya çocuklarla oynamak için harika bir oyun.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi Strateji Oyunları

5. BADLAND

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

BADLAND

Yılın Oyunu ödülü kazanan aksiyon ve macera dolu BADLAND'de uçup hayatta kalmaya çalışın. Badland, tek oyunculu modu ile en iyi bilinmesine rağmen, aynı zamanda dört oyuncuya kadar çok oyunculu modlara sahiptir. En önemli hedef, Super Meat Boy'a benzer ölümcül bir senaryoda hayatta kalmaktır.

Çok oyunculu modda, her oyuncunun ekranın karakterlerine ayrılmış kendi kısmı vardır. Amaç bireysel aşamaların sonuna ulaşmaktır. Satın alınabilecek bazı ekstralara sahip olmasına rağmen tamamen ücretsizdir. Biraz eğlenmek isteyen birkaç arkadaştan oluşan bir grup iseniz, buna kesinlikle değer.

6. Bounden

  • Ücretli

Bounden

Bu, bu listedeki en eşsiz ve güzel oyunlardan biridir. Seni dans ettirecek. Evet, bu oyun bazı yaratıcılıklarla akıllı telefonunuzu hayal edemeyeceğiniz seviyelere götürebileceğinizi gösteriyor. Oynarken, siz ve eşiniz akıllı telefonu tutarsınız ve ekranda bir düğmeye basarsınız.

Oradan, oyunun söylediklerini yapmanız yeterlidir. Daima her şeyi senkronize yapmak amacıyla dansları değiştirmek ve gerçekleştirmek için komutlar vardır. Akıllı telefonlar için var olan en orijinal oyunlardan biridir ve kesinlikle sizi güldürecektir. Sadece telefonunuzu yere düşürmemeye dikkat edin.

7. Micro Battles (2 · 3)

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Micro Battles

Retro 8 bitlik bir stil kullanan Micro Battles, iki oyuncu arasındaki hızlı maçlar için tasarlanmış sevimli bir oyundur. Bu 2 kişilik özel bir oyundur ve rekabetçi mini oyunlardan oluşur. Ücretsiz sürümde, dört mini oyundan biri tek günde oynanabilir.

Aynı anda dördüne de erişmek istiyorsanız, satın almanız gerekmektedir. Ancak günde birden fazla oynamanın bir yolu var, sadece oyunun diğer iki sürümünü indirmeniz gerekiyor. Bu, toplamda 12 hızlı ve dikkat dağıtıcı mini oyun. Uzay, eski batı, uçaklar, futbol, Vikingler ve daha fazlası gibi farklı temaları var.

İlginizi
çekebilir
Android için En Çok Bağımlılık Yapan 15 Oyun

8. Duel Otters

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Duel Otters

Bu oyun, Micro Battles oyununa benzer şekilde mini oyunlar oynatıyor. Sadece biraz daha farklı bir tema sunuyor. Her oyuncu akıllı telefonu bir tarafta tutuyor ve diğeri parmaklarını oynamak için kullanıyor.

Dokuzu ücretsiz olan 11 mini oyun var. Şirketin Facebook sayfasını beğenirseniz, ek bir kilidini daha açabilirsiniz. Sonuncusu bir oyun içi mikroişlem ile açılabilir. Sevimli görünse de, süper rekabetçi olabilir ve yeterli gerilim yaratır. Bilgisayara karşı da oynayabileceğiniz için çocuklarınızın vakit geçirmesini sağlamak veya zaman geçirmek için harikadır.

9. Keep Talking and Nobody Explodes

  • Ücretli

Keep Talking and Nobody Explodes

Bu oyun listedeki diğerlerine göre çok daha yüksek bir fiyata sahip, ancak yine de satın almaya değer.

Bomba bulunan bir odada yalnızsın. Arkadaşların, "Uzmanlar", onu etkisiz hale getirmek için gerekli el kitabına sahip. Fakat bir sorun var: Uzmanlar bombayı göremiyor, bu yüzden herkesin hızlıca konuşması gerekecek.

Bir bombayı etkisiz hale getirme veya kılavuzdaki bilgileri deşifre etmek için herkesin oynaması çok önemlidir.

Zaman dolmadan önce hızlı bir şekilde iletişim kurmaya çalışırken, siz ve arkadaşlarınız bombaları etkisiz hale getirmek için yarışırken bulmaca çözme ve iletişim becerilerinizi test edin. Oyunda kullanılan kılavuza erişmek için başka bir cihaza (akıllı telefon, tablet veya bilgisayar) ihtiyacınız var.

Son derece eğlenceli ve gerginlik dolu, bu oyunda, bir kişi etkisiz hale getirilmesi gereken bir bombaya bakarken, diğeri bir el kitabı kullanmalı ve onlara ne yapacakları konusunda talimat vermelidir. Bilmeceleri zamanında çözmezseniz, bomba patlayacak ve herkes kaybedecek. Seveceğiniz veya nefret edeceğiniz çılgın bir oyun.