Ogznet.com

Android telefonlardan kolay bir şekilde müzik indirmek için, en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamalarına bakmak lazım. İstediğiniz şarkıları MP3 formatında kolayca indirebileceğiniz en iyi Android uygulamaları burada.

Android'de kolay ve ücretsiz müzik indirme işlemi yapmak için en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamaları.

Android için En İyi Mp3 İndirme Programları

1. Music Paradise Pro

Music Paradise Pro ile, Android'i olan herkes, YouTube'dan ve diğer sitelerden en sevdikleri müzikleri MP3 formatında indirebilir. MP Pro, mevcut en güvenilir mobil müzik indirme uygulamasıdır. Günümüzün bilişim dünyasındaki birçok uygulama, kötü amaçlı yazılımdan reklam içeriğine kadar kötü amaçlı kod içerebilir. MP Pro, tüm müzik tutkunları için güvenli ve hızlı bir deneyim sağlar.

Music Paradise Pro

Arama seçeneği, kullanıcıların Android cihazlarına indirecekleri şarkıları bulmalarına izin verir.

Son olarak, kullanıcılar şarkıyı tıklayabilir ve cihazlarına indirmek için indirme düğmesine basabilir. MP uygulaması, diğer müzik çalar uygulamalarını kullanmayanlar için dahili bir müzik çalar eklentisi ile birlikte gelir.

Music Paradise Pro'nun En İyi Özellikleri

 • MPP, milyonlarca şarkıyı içeren ücretsiz bir müzik indirme programıdır.
 • Hemen hemen her şarkıyı bulmak için çeşitli müzik arama motorlarını kullanır.
 • Dahili bir müzik çalarla geliyor.
 • Müzik kütüphanenizdeki dosyaları yeniden adlandırabilirsiniz.
 • Kitaplığınıza istediğiniz kadar şarkı ekleyin.

2. SONGily

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Play Store'da henüz mevcut olan bir mp3 indirici uygulama mı arıyorsunuz? Songily uygulamasını denemelisiniz. Bu uygulama çok basit ve işlevsel bir arayüze sahiptir. Herhangi bir şarkıyı indirmek için sadece şarkının adını arayın. Bu uygulama ayrıca, en sevdiğiniz şarkıları indirmeden önce online olarak dinlemenize izin verir.

İpucu: Herhangi bir müzik parçası veya şarkıyı bulamazsanız, o şarkıyı bulmak için film veya sanatçı adı olarak aramayı deneyin.

3. SuperCloud Song MP3 Downloader

SuperCloud MP3 downloader ücretsiz müzik indirmek için en iyi Android uygulamalarından biridir ama Play Store'da mevcut değildir. Bu uygulamadan herhangi bir müzik indirmek için, sadece sanatçı, albüm veya şarkının adını arayın. Bu uygulama aynı zamanda ücretsiz çevrimiçi müzik akışı sağlar, böylece Android telefonunuzda indirme yapmadan önce şarkıyı dinleyebilirsiniz. Bu uygulamanın en iyi yanı, eski Android sürümleri için de mevcut olmasıdır.

SuperCloud Song MP3 Downloader

İpucu: Birkaç rahatsız edici bildirim alabilirsiniz (Günün Uygulaması vb. gibi). Bu bildirimleri Uygulama Yöneticisi'nden Bildirim iznini devre dışı bırakarak durdurabilirsiniz.

4. 4Shared

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

4Shared müzik, Android'de ücretsiz müzik indirmek için en iyi uygulamalardan biridir. 4Shared'ten ücretsiz müzik indirmek için, sadece arama düğmesine tıklayın ve farklı kategorilerden Müzik'e tıklayın. Şimdi, favori şarkınızın veya sanatçının adını girin ve arama sorgunuza göre sonuçları gösterir. Bunlardan herhangi birini seçin ve indirmek için indirme düğmesini tıklayın.

4Shared

Ayrıca yerleşik bir müzik çalara sahip olması gibi bazı başka özelliklere de sahiptir, böylece uygulamadan ayrılmadan kolayca müzik dinleyebilirsiniz.

5. Hungama Music - Stream & Download MP3 Songs

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Hungama Music - Stream & Download MP3 Songs

Android telefonunuzda ücretsiz müzik dinlemek ve indirmek için en iyi uygulamalardan biridir. En sevdiğiniz sanatçılar, şarkılar ve müzik videoları - tek bir yerde. Çevrimiçi müzik dinleyin veya şarkı indirin - nerede olursanız olun, istediğiniz zaman! Bu uygulamada Bollywood, Hollywood, Tamil, Telugu vb. şarkıların büyük bir veritabanını (3.5 milyon) barındırıyor. Ayrıca bu uygulama ile şarkıların videolarını izleyebilirsiniz. Son güncellemeler ile Android telefonunuzda başka şeyler yaparken videoları kolayca izleyebileceğiniz mini video oynatıcı da eklediler.

6. MYT Müzik

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

myt müzik

MYT Müzik uygulaması ile Android telefonunuza ücretsiz olarak müzik indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde yerli veya yabancı yüzlerce şarkıyı kolayca indirebilirsiniz. MYT Müzik içerisinde şarkıları; sanatçılara ya da şarkı isimlerine göre arayarak bulabilirsiniz. Popüler Şarkılar listesinden trend olan müzikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde yerleşik bir medya oynatıcı bulunmaktadır. İndirdiğiniz şarkıları kütüphaneye kaydeder ve istediğiniz zaman internet olmadan dinleyebilirsiniz.

7. Skull Mp3 Music Downloader Pro

Skull Mp3 Music Downloader Pro

Skull Mp3 Music Downloader Pro, müzik indirmek için en iyi ücretsiz uygulamalardan biridir. Temel olarak, bu uygulama, arama sorgunuza göre favori müziğinizi bulacak bir arama motoruna sahiptir.

Ayrıca, cihazdaki yerleşik müzik çaları açmadan, indirilen müziği doğrudan dinleyebileceğiniz varsayılan müzik çaları mevcuttur. Zil sesi olarak ayarla özelliğini kullanarak herhangi bir müzik parçasını zil sesi olarak da ayarlayabilirsiniz.

8. SoundCloud

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

SoundCloud

SoundCloud, Android için popüler ücretsiz müzik dinleme uygulamalarından biridir ama aynı zamanda "Kaydet " özelliğini kullanarak en sevdiğiniz müzikleri indirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Aradığınız şarkıyı Türler bölümünden veya arama çubuğundan herhangi bir kelimeyi arayarak bulabilirsiniz.

9. OG YouTube

OG YouTube

OG YouTube ile YouTube’tan dilediğiniz içeriği mp3 ya da video olarak indirebilir aynı zamanda videoları arka planda ya da telefonunuz kilitliyken oynatabilirsiniz. OG YouTube uygulamasını apk olarak indirebilirsiniz.

10. Copyleft MP3 Downloader

Copyleft MP3 Downloader

Eğer mp3 şarkılarını doğrudan telefonunuza indirebileceğiniz ücretsiz bir müzik indirme programı arıyorsanız, Copyleft MP3 Downloader, kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Bu uygulama aracılığıyla herhangi bir albümü, sanatçıyı veya herhangi bir şarkıyı bulmak, arama butonunu kullanarak çok kolaydır. Ancak, bu uygulama Play Store'da mevcut değildir, sadece üçüncü taraf sitelerden apk olarak indirip yükleyebilirsiniz.

  İlginizi
  çekebilir
  SnapTube ile Ücretsiz Video ve Müzik İndirin

  11. Peggo

  Peggo Mp3 ile Youtube ve SoundCloud üzerinden sevdiğiniz tüm şarkıları yüksek kalitede müzik dosyası olarak indirebilirsiniz. Peggo müzik indirme uygulamasını APK olarak yükleyebilirsiniz.

  peggo

  Önce arama çubuğuna videonun adını yazarak videoyu arayın ve ardından indirme işlemine başlayın. Uygulama, müzik indirme işlemini başlatmadan önce, ses seviyesini normalleştirme, başlığı düzenleme, videonun başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçme gibi birçok seçenek sunar.

  SoundCloud ve YouTube'da milyonlarca şarkı olduğundan, bu basit uygulama, Android cihazlarda kolay ve hızlı bir şekilde müzik indirmek için kullanılabilir.

  12. Radio Player, MP3-Recorder by Audials

  • Ücretsiz

  Radio Player, MP3-Recorder by Audials

  Bu uygulamayı müzik indirme uygulaması olarak adlandıramayız, ancak bu uygulamanın yardımıyla radyo dinlerken kolayca en sevdiğiniz şarkıları kaydedebilirsiniz. Bu uygulama, en sevdiğiniz şarkıyı kolayca bulabileceğiniz 10 binden fazla radyo istasyonuna sahiptir. Bu yüzden en sevdiğin şarkıyı bulduktan sonra, onu kaydedin. Bu uygulama yardımı ile Android telefonunuzda ücretsiz müzik indirme keyfini çıkarın.

  13. RockMyRun - En İyi Egzersiz Müziği

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

  En iyi egzersiz müziğini dinlemeye çalışıyorsanız, o zaman RockMyRun uygulamasını deneyin. Bu uygulamanın önbellek özelliği ile herhangi bir müziği kaydedebilirsiniz. Ayrıca, RockMyRun Drum, Bas, Hip Hop, Pop, Rock vb. gibi farklı türlerden egzersiz müziği dinleyebilirsiniz.

  Egzersiz müzikleri ile daha fazla motivasyon kazanın. RockMyRun, egzersiz ritminize uyan çalma listelerini hazırlamak için dünyanın en iyi DJ'leriyle çalışır. Her egzersizden daha çok zevk alacaksınız çünkü müzikleriniz sizi hareket ettiriyor!

  14. Advanced Download Manager

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

  Bu sadece bir müzik indirme uygulaması değildir. Videolarınızı, programlarınızı, şarkılarınızı kolayca indirebilirsiniz. Ancak, bu uygulama üzerinden müzik indirme bağlantısı bulmak kolay değildir. Müzik indirme bağlantısını bulduktan sonra, birden fazla parçada eş zamanlı olarak dosya indirme gibi bazı özellikleri kullanarak müzik parçanızı anında indirebilirsiniz.

  15. Pep MP3 Downloader

  Pep MP3 Downloader

  Pep Mp3 Downloader, Android için en iyi müzik indirme uygulamarından biridir. Bu uygulama, Android kullanıcıları için bir XDA geliştiricisi tarafından oluşturuldu, ancak daha sonra bazı telif hakkı sorunları nedeniyle, sahibi tarafından Play Store'dan kaldırıldı. Ama yine de bu Android uygulamasının APK dosyasını üçüncü taraf sitelerinden indirebilirsin. Herhangi bir mp3 parçasını indirmek için, Arama çubuğunda Sanatçı adını veya şarkı adını aratın. Bu uygulama ayrıca indirmeden önce şarkıları dinlemenizi sağlar.

  16. TubeMate

  TubeMate bir YouTube video indiricisidir, ancak bu uygulama ile videoları mp3 olarak ta indirebilirsiniz. Bu Android uygulaması ile herhangi bir şarkıyı indirmek için, sadece YouTube'da herhangi bir şarkı adını arayın. Daha sonra İndir düğmesine tıklayın (Ön Sağda bulunur) ve açılır menüden Mp3'ü seçin. Bu videonun yani müziğin mp3 dosyası şimdi indirilecek. Tubemate'den Mp3 indirmek için MP3 Media Converter olarak adlandırılan Play Store'dan bir tane daha uygulama indirmeniz gerektiğini unutmayın.

  17. iTube

  iTube

  iTube, Whatsapp, Facebook ve diğer uygulamaları kullanırken arka planda müzik çalar. iTube, videoları izlerken indirir. Bu araç, resmi YouTube uygulamasını kullanmadan keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. iTube ile Favori kanallarınızdaki videoları izleyebilir veya sekmeyi açık tutmak zorunda kalmadan istediğiniz herhangi bir şeyi oynatabilirsiniz; böylece müzik veya diğer videoları dinlerken diğer uygulamaları açabilirsiniz.

  18. Simple MP3 Downloader

  Simple MP3 Downloader, adından da anlaşılacağı gibi MP3 dosyalarını kolayca indirmenize izin veren bir araçtır. Aslında, yapmanız gereken tek şey şarkının veya sanatçının adını yazmak, aramak ve indirmek istediğiniz şarkıya tıklamak.

  Simple MP3 Downloader

  Simple MP3 Downloader, Android sisteminde müzik severler için harika bir uygulama. Dinlemek istedikleri tüm şarkılar parmağınızın ucunda.

  19. Music Maniac Pro

  Music Maniac Pro, Android için en iyi mp3 müzik indiricilerinden biridir. Music Maniac Pro, bir müzik arama motorudur, aradığınız şarkıyı bulana kadar aşağı kaydırın.

  Music Maniac Pro

  İlginizi
  çekebilir
  En İyi Müzik İndirme Programları

  Ayrıca bakınız: https://www.gamer.com.tr/haberler/muzik-sarki-mp3-indirme-programlari-android