Ogznet.com

Android için bu En İyi Müzik yapma uygulamaları ile telefonunuzu veya tabletinizi bir müzik enstrümanı haline getirin. Akıllı mobil cihazlarınız, müzik yapmak da dahil olmak üzere çeşitli şeyler için kullanılabilecek harika araçlardır. Bu nedenle, tabletlerini ve akıllı telefonlarını müzik oluşturmak için bir araç olarak kullanan birçok müzisyen vardır. Burada, ritimlerinizi geliştirmek ve şarkı oluşturmak için Play Store’da bulabileceğiniz en iyi müzik uygulamalarının bir listesi bulabilirsiniz.

1. FL Studio Mobile

 • Ücretli · Uygulama içi satın alma içeriyor

FL Studio Mobile

FL Studio ile Android telefon veya tabletinizde çok parçalı müzik projeleri oluşturun ve kaydedin. Tüm şarkıları kaydedin, sıralayın, düzenleyin, karıştırın ve kaydedin. FL Studio, sentezleyici olarak çalışan bir uygulamadır. Profesyonel kalitede müzik bestelemek, düzenlemek, kaydetmek, karıştırmak ve ustalaşmak için ihtiyacınız olan her şeye tek bir pakette sahip olabilirsiniz.

Nerede başlarsanız başlatın, müzik projenizi ince ayar yapın veya bitirin, Müziğinizi iOS, Android veya Windows arasında taşıyın. Projeniz her yerde aynı şekilde görünür ve ses çıkarır.

2. Caustic 3

 • Ücretsiz

Caustic 3

Caustic, şarkılarınızı oluşturmak için sentezleyicileri ve örnekleyicileri birleştiren bir uygulamadır. Her şey gerçek zamanlı kullanım için optimize edilmiştir. Uygulamada, farklı "ekipman" sanal analog synthesizer, synthesizer PCM A-Line Bass synthesizer veya davulların makine örneklerini ekleyebilirsiniz.

Subsynth, PCMSynth, Bassline, BeatBox, Modular, Organ, SawSynth, PadSynthm 8BitSynth, FMSynth, KSSynth ve Vocoder gibi araçları kullanarak 14 adede kadar kendi kişiselleştirilmiş rafınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda yaklaşık 20 çeşit efekt, yankı efektleri ile mikser masası, şarkı sıralayıcı ve parametrik EQ ve sınırlayıcı dahil ana bölüm sunmaktadır. Vocoder, PCMSynth ve BeatBox gibi makinelerde kullanmak için kendi WAV dosyalarınızı gönderebilirsiniz.

3. Nanoloop

 • Ücretli

Nanoloop

Elektronik müzik yapımcısı / DJ iseniz, Nanoloop gerçekten kullanışlı olabilir. Bu uygulama, kullanıcı dostu bir arayüzle desteklenen sequencer, synthesizer ve örnekleyicileri ile doludur. Tüm kanalları otomatikleştirmenizi, her kanalda 8 kalıplı 8 kanallı mikser kullanabilmenizi, numuneleri kırpabilmenizi, WAV & Ogg Vorbis dosyalarını dışa aktarabilmenizi, şarkıları (döngü ile) düzenleyebilmenizi sağlar. En iyi özelliği, bu uygulama ilk kez kullandığınız durumlar dışında çevrimdışı çalışır.

Bu araçla, partilerde çalmak, internette yayınlamak veya kişisel koleksiyonunuza kaydetmek için kendi elektronik müzik düzenlemenizi oluşturabilirsiniz. Nanoloop, synth veya örnekleyici olabilecek altı adede kadar aktif kanal imkanı sunar. Her kanalda, iki uygulama için farklı ve doğrudan uygulamadan sıralanabilen en fazla sekiz desen oluşturabilirsiniz.

  4. RD4 Groovebox

  • Ücretli

  RD4 Groovebox

  RD4 Groovebox sanal analog synthesizer, davul makineleri ve etkileri ile bir müzik yapma uygulamasıdır. RD4 Groovebox, bir synthesizer ve beatbox'ı simüle eden oldukça eksiksiz bir uygulama. Sentezleyici için farklı modlar da dahil olmak üzere, beklediğiniz tüm temel işlevler dahil olmak üzere, hareket halindeyken elektronik müzik oluşturmak ve gerçekleştirmek için idealdir.

  Android cihazınızı küçük bir üretim stüdyosuna dönüştüren sanal analog synth'leri, drum makinalarını ve efektleri (reverb, distorsiyon, gecikme, fazer) içeren çok iyi bir uygulamadır. 4 kanallı raf mikserdeki her kanal için ayrı enstrümanlar seçerek gerçek zamanlı müzik oluşturabilirsiniz. Mikser ses kontrolü, tempo kontrolü ve kanal susturma ile birlikte gelir. Ayarlanabilir çalma modları (1-8 çubuk), şarkı modu (99 çubuğa kadar) ve daha fazlası gibi özelliklerle birlikte gelen dizileri kullanarak canlı kayıt veya notları kaydedebilirsiniz.

  5. SPC - Music Drum Pad Demo

  • Ücretsiz · Reklam içeriyor

  SPC - Music Drum Pad Demo

  SPC Music Sketchpad 2, kendi şarkılarınızı karıştırmanıza ve kaydetmenize olanak tanıyan bir ses istasyonudur. Uygulama, ses ve şarkı yükleyebileceğiniz 16 noktalı bir ekran gösterir. Canlı ses karıştırma ve şarkı ekleme için idealdir.

  6. SunVox

  • Ücretli

  play.google.com/store/apps/details?id=nightradio.sunvox

  SunVox, desen tabanlı sıralayıcı ve müzik oluşturmak için eksiksiz bir uygulamadır. Sadece dizilimi mümkün kılmakla kalmayıp aynı zamanda modüler katmanlar sisteminde çeşitli filtreler ve efektler sağlayan karmaşık bir bileşim aracıdır. Diğer uygulamalardan farklı olarak izleme yazılımı gibi çeşitli seçenek ve araçlarınız vardır. Ayrıca WAV, AIFF XI ve örnekleri de destekler.

  Güçlü bir müzik yapım aracı arayan ciddi bir müzisyenseniz SunVox uygulamasını mutlaka denemelisiniz. Bu uygulama desen tabanlı izleyici ile dolu bir çapraz platform modüler synthesizer sunuyor. Diğer özellikler multitrack WAV çıkışı, MIDI giriş ve çıkışı, iyi optimize edilmiş synth algoritmaları, etkili mictonical sequencer, modüler UI ve XM / MOD içe aktarma. Ayrıca yankı, flanger, FM synth, DrumSynth ve analog jeneratör dahil olmak üzere birçok efekt ve dahili synths ile birlikte geliyor.

  7. Audio Evolution Mobile DEMO

  • Ücretsiz

  Audio Evolution Mobile DEMO

  Yine bir başka popüler müzik yapma uygulaması olan Audio Evolution Mobile Studio, müzisyenlere ve deejay'lere hitap eden gerçekten harika bir çok parçalı MIDI / Ses kayıt aracıdır. Parçaları katlayabilir ve bir şarkı oluşturabilir, bir grup sanal araç arasından seçim yapabilir, davul kalıplarını kullanabilir, gerçek zamanlı efektler ekleyebilir, parametreleri otomatikleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Diğer özellikler arasında ToneBoosters, Soundfont paketleri, Vocal Tune, MIDI sequencer, drum pattern editor, loop playback ve latency correction bulunur.

  Audio Evolution Mobile, harici enstrümanlardan profesyonel olarak ses yakalamanızı, uygulamanın farklı araçlarını değiştirmenizi ve çalmanızı sağlar ve farklı parçalarda karıştırmak için manyetik döngüler oluşturabilir. Ayrıca Android için en iyi müzik kayıt uygulamalarınadan biridir. Sonuçlarınızı dışa aktarabilir veya sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

  8. Recording Studio Lite

  • Ücretsiz · Reklam içeriyor

  Recording Studio Lite

  Recording Studio, bestelerinize şarkı söylemek istiyorsanız ses kayıtları yapmak için diğer özelliklerinin yanı sıra bu alanda hizmet verecektir. Ücretsiz uygulamada, bir enstrüman, piyano içerir, ancak ücretli sürümde çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Şarkınızın bileşenlerinin her biri için farklı parçalar oluşturun ve bunları sıralayıcıyla kolayca karıştırın.

  9. Music Maker Jam

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

  Music Maker Jam

  Müzik konusunda özellikle iyi değilseniz, ancak yine de şarkı yapmak istiyorsanız, Music Maker Jam tam size göre. Bu uygulama ritimlerinize remix ve kompozisyon oluşturmak için izin verir. Ücretsiz özellikler arasında hip-hop, dans, rock ve caz bulunur ve oradan sekiz farklı kanala kadar karıştırma araçları, döngüler ve efektler ekleyebilir.

  Editörün seçimi uygulaması olarak listelenen Music Maker Jam, deejay'ları veya hatta oldukça basit bir şekilde sıradan müzikseverleri eğlendirmek için mükemmel bir müzik yapma uygulamasıdır. Ne tür uzman olursanız olun, kendi ritimlerinizi oluşturmak veya çeşitli parçaları remixlemek için kullanışlı bir araçtır. Hip-Hop, pop, rock, EDM, trap, jazz ve techno, remix gibi türler arasında 300'den fazla mix paketi telefonunuzu sallayarak, vokalleri kaydederek, farklı örnekler kullanıp ses oluşturarak, 8 kanallı mikser kullanarak canlı kayıt yapın, birkaç stüdyo kalitesinde döngüden birini seçin ve yaratıcılığınızı sosyal medya platformlarında paylaşın.

  10. Drum Pads 24

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

  Drum Pads 24

  Özel bir davul sesi sunduğunu iddia eden ancak bunu yapamayan Android'deki diğer müzik yapma uygulamalarının aksine, Drum Pads 24 işe yarıyor. Eğer hiphop ve rap müziği seviyorsanız, kullanıma hazır ve kaliteli sesler ile rapçi uygulaması olarak Drum Pads 24 kullanabilirsiniz.

  Eğer bir acemi müzisyenseniz, uygulamanın eğitim videolarını izleyebilir ve adım adım becerilerinizi geliştirerek müzik yapmada usatalaşabilirsiniz.

  Drum Pads 24, müzik karıştırma ve müzik yapmak için en iyi dj uygulamalarından biridir.

  11. n-Track Studio 9 Pro

  • Ücretli

  n-Track Studio 9 Pro

  En üst düzey çoklu-track kayıt uygulamalarından biri olarak kabul edilen n-Track Studio 9 Pro uygulaması, çok sayıda MIDI / ses parçası kaydetmenize ve çalmanıza, bunları karıştırmanıza, çeşitli efektler yerleştirmenize, düzenlemenize ve daha sonra sonucu sosyal çevrenizle paylaşmanıza olanak sağlar.

  n-Track Studio Android cihazınızı tam bir kayıt stüdyosu haline dönüştürür. Neredeyse sınırsız sayıda ses ve MIDI parça kaydetme ve çalma, çalma sırasında bunları karıştırın ve efektler ekleyin. Şarkılarınızı düzenleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın ya da Songtree topluluğuna katılın ve diğer sanatçılar ile karıştırın.

  12. G-Stomper Studio DEMO

  • Ücretsiz · Reklam içeriyor

  G-Stomper Studio DEMO

  G-Stomper Studio, stüdyo kalitesinde elektronik canlı performanslar yapmak için optimize edilmiş bir müzik yapım aracıdır.

  G-Stomper Studio, iOS uygulamasına benzer, gelişmiş bir tasarıma sahip bir müzik yapma uygulamasıdır. Bu uygulama stüdyo kalitesinde ses ile birlikte canlı performans için optimize edilmiştir. Bu davul makinesi (24 parça), örnekleyici iz ızgarası, örnekleyici davul pedleri, ses editörü, desen seti, piyano klavyesi ve VA-Beast synthesizer, efekt rafı dahil sayısız özelliği ile birlikte geliyor. Bunun dışında yüksek kaliteli bir ses motoru, 47 çeşit efekt ve otomasyon desteği de var.