Android'de Para Kazandıran Uygulamalar

Android'de Para Kazandıran Uygulamalar

Telefonunuza baktığınız zaman, muhtemelen para harcamak yerine, kazanmayı düşünebilirsiniz. Cep telefonunuz ön ödemeli veya faturalı hat ile aylık ödemelerle belli bir maliyete sahiptir. Neyse ki, bazı masrafları karşılamanıza yardımcı olabilecek ve Google Play mağazasında bulunabilecek pek çok uygulama vardır. Android uygulamalarıyla nasıl para kazanılır, uygulama listemize bakalım.

Anketleri doldurmak için ödüller kazanın

Google Ödüllü Anketler

Google'ın para kazanmak için kullanabileceğiniz bir uygulamasına sahip olduğunu öğrenmek çok az sürpriz olabilir. Google Ödüllü Anketler ile anketleri tamamlayarak Google Play kredisi kazanırsınız. Yeni bir anket mevcut olduğunda bir bildirim alacaksınız,
ve sadece bir dizi soruya cevap vermek için birkaç dakika harcamanız gerekiyor - çok fazla vergi yok.

Bir anketi tamamladıktan sonra, uygulamalar, müzik ve diğer şeyleri satın almak için kullanabileceğiniz Google Play Store kredisi kazanırsınız. Anketlerin çoğunun tamamlanma süresi vardır, bu yüzden bunları tamamlamak için fazla beklemediğinizden emin olun.

Google Opinion Rewards
Google Play Store kredisini kazanmak için Google Opinion Rewards'da anketler yapın.

PiniOn

PiniOn'u fotoğraflarla, hizmetlerle, markalarla, ürünlerle ve araştırmalarla ilgili fikirlerle para kazanmak için kullanın. Uygulama, hızlı ve gerçekleştirilmesi kolay görevler sunar. Evi terk etmek zorunda kalabilirsiniz, ama kötü olmak zorunda değil. Görevlerinizi belirlenen bir adresle daraltabilir, sanal olarak katılabilir veya misyonları ayırt edebilirsiniz. Ne kadar çok katılırsanız, aldığınız daha fazla görev ve dolayısıyla daha fazla para kazanabilirsiniz. Paranızı banka hesabınıza veya PayPal hesabınıza alabilirsiniz.

pinion
Bu Android uygulamasıyla oy verin, oy verin ve para kazanın.

Surveys on the Go

Anketi tamamla, parayı al. Google Ödüllü Anketler'den farklı olarak, bu nakit olarak öder. Bununla birlikte, belirli bir ayda yalnızca birkaç anket var, bu yüzden hızlı bir şekilde zengin olmayı beklemeyin. Ama şimdi ve sonra birkaç ekstra para kazanmak için iyi. Uygulama, kullanımı kolay. Yani çok az çaba için biraz çerez para.

Uygulamaları test ederek için para kazanın

AppCasher

Uygulamaların test edilmesi için ödeme almanız, zamanınızı harcamanızın harika bir yolu gibi görünüyorsa, AppCasher sizin olacak. Uygulamaları yüklemek ve başlatmak için kredi kazanabilirsiniz ve bu krediler daha sonra Amazon veya iTunes'dan şeyler satın almak için kullanabileceğiniz hediye kartlarına dönüştürülebilir. Bunun yerine PayPal hesabınıza nakit para yatırmayı da tercih edebilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlarınızı uygulamaya yönlendirebilir ve özel kodunuzu kullanmalarını sağlayarak, kayıt yaptıran her kişi için ekstra kredi kazanırsınız.

AppCasher
Ödüller genellikle çok hızlı bir şekilde paraya çevrilebilir, böylece beklemek için fazla zamanınız olmaz.

CashPirate

CashPirate, noktaları paraya çeviren bir uygulamadır. Kayıtlı kullanıcılar uygulamaları test edebilir, anketlere katılabilir, oyun oynayabilir ve diğer arkadaşlarını davet edebilir. 1000 puan 1 dolara karşılık geliyor, Play Store'daki öğeleri satın almak veya bir PayPal hesabına aktarılmak üzere dönüştürülebilir.

CashPirate
CashPirate ile satın almak için puan ve bonus kredileri dönüştürün.

Eski eşyalarını sat

eBay

eBay'in web sitesinin muhtemelen tanıtıma ihtiyacı yoktur. Android uygulamasının mobil cihazları çok kullananlar için daha kullanışlı olabileceğini biliyor muydunuz? eBay hemen hemen her şeyi satmanıza izin veriyor ve birçok insan online satışlarda bir başlangıç ​​yapıyor.

Şansınız, eski kıyafetler, elektronik aletler, diğer aletler, oyuncaklar ya da dışarıda başka biri için değerli mobilyalar var. eBay bu özel birini bulmanızda yardımcı olacaktır. eBay - İndirim Fiyatları ile Para Kazanın, Satın ve Tasarruf Edin.

Amazon Seller

eBay'den sonra, girişimci satıcı için bir sonraki durak doğal olarak Amazon'dur. Amazon'un satıcı uygulaması, akıllı telefonunuz aracılığıyla dünyanın en büyük perakendecilerinden birine katılmanızı sağlar.

EBay'de olduğu gibi, bu, eski eşyalarınızı nakit paraya dönüştürmek için harika bir yoldur ve başarılı bir iş için atlama noktası olabilir.

amazon seller
Amazon Satıcı, telefonunuzdan bir işletmeyi yönetmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Amazon'da satıcı olma kaydı ücretsizdir, ancak satılan her ürün için 0,99 ABD doları ödemek zorundasınız. Gerçekten başarılı satıcılar için bunun yerine, $0.99 ücretinden ziyade $39.99'lık aylık aboneliği tercih edebilirsiniz.

Etsy

Sanatçılar, yapımcılar ve diğer sanatkarlar kendilerini Etsy ile daha rahat bulabilirler. Çeşitli sanat ve el sanatları satımı için tasarlanan alışveriş yapan kişiler, ETSY’ye özel el yapımı ürünler arıyorlar. Dükkan sahipleri, istedikleri her şeyi satabilirler.

etsy
Etsy satıcılar için ayrı bir uygulama var.

Alışverişinizi Etsy'de Satış olarak adlandırılan uygulama aracılığıyla yönetebilirsiniz. Mağazanızı, siparişlerinizi ve listelerinizi yönetmenizi ve potansiyel alıcılarla sohbet etmenizi sağlar. Eğer Amazon senin için çok kurumsalsa ve eBay çok dağınıksa,
sanat ve zanaatlarınızı Etsy'de satmayı deneyin.

Online serbest çalışan (freelance) olun

Freelancer

Freelancer birkaç dakika içinde online para kazanmak için bir uygulama değildir, ancak ekstra bir kaç dolar kazanmaya yarayan serbest işleri bulmak içindir.

İşverenlerin projeleri var ve serbest çalışanlar, yapım zamanları ve hizmetlerinin değeri hakkında önerilerde bulunuyorlar. Sonunda,
teklif sahipleri müşteri ihtiyaçları ile eşleşirse serbest çalışan işe alınır.

freelancer
Android ile bir serbest meslek olarak fırsatlar alın.

Pawshake

Bu uygulama hayvan severler için. Pawshake, evcil hayvan sahiplerini tatil yaparken ya da işleriyle meşgulken evcil hayvanlarıyla ilgilenebilecek kişilere ulaşarak, köpekleri gezdirin ya da gün boyunca kedileri besleyin.

Sadece basit bir yürüyüşten ya da hayvanların kendi evinize götürülmesinden ya da onları tımarlaması / eğitilmesi gibi çeşitli hizmetler sunabilirsiniz.

Pawshake
Pawshake bir evcil hayvan bakıcısı olmak için harika bir yoldur.

Ücret, faaliyet başına göre değişir ve Pawshake başlangıçta belli oranlar önerir (ve kesimlerini alır), ancak popüler oturum sahipleri rahat bir nakit para kazanabilirler.

Para kazanmak için kullanabileceğiniz başka uygulamalar buldunuz mu? Sizce para kazanmak için en iyi Android uygulaması hangisidir? Bize yorumlarda belirtin.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile