Ogznet.com
Para Kazandıran Uygulamalar 2021 Paylaş:

Para Kazandıran Uygulamalar 2021

Para Kazandıran Uygulamalar 2021

Telefonunuza baktığınızda muhtemelen bundan nasıl para kazanılır diye düşünmüşsünüzdür. Para kazandıran uygulamalar, uygulama indirme marketlerinde çokça mevcuttur, ancak bu uygulamalardan günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar para kazanma hayali kurmak yersiz olur. Ama yine de boş zamanlarınızı değerlendirmek ve şansınızı denemek için para kazandırdığını iddia eden bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Para kazandıran uygulamalar hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde kullanılabilir. Bu uygulamalardan para kazanmak için daha önce de belirttiğim gibi, gün içindeki boş vakitlerinizde birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir.

Para Kazandıran Uygulamalar Nasıl Çalışır?

Para kazandıran uygulamalar genellikle verilen bir görevi yaptırma şeklinde çalışma mantığında sahiptirler. Bu görevlerin en çok rastlanılan türü, anket doldurma görevleri olmaktadır.

Görev yap para kazan uygulamalarının yanı sıra, ikinci el eşyalarınızı satabileceğiniz, alışveriş yapıp geri bir miktar ödeme alabileceğiniz veya sadece reklam izleyerek para kazanabilceğiniz uygulamalar da mevcuttur.

Para kazandıran uygulamaların gerçekten ödeme yapıp yapmadığını veya ne kadar kazandırdığını, uygulama indirme sayfasındaki yorumlara göz atarak değerlendirebilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar Ne Kadar Para Kazandırır?

Uygulamaların türüne ve özelliğine göre elde edilecek gelir değişmektedir. Para kazandıran uygulamalar genellikle düşük bir tutar kazandırır. Bu gibi uygulamalardan günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar para kazanmayı düşünmeyin bile. Sadece boş zamanlarınızda kazanabilceğiniz ufak miktarlar olarak düşünün.

Ancak ürün satabileceğiniz, eski eşyalarınızı satışa koyabileceğiniz uygulamalarda ise kazanç daha da fazla olabilir. Bu uygulamalar da kazanabilceğiz miktar tamamen sizle ve satacağınız ürünle alakalıdır. Yani ticari dehanız ve ürünlerin kalitesi kazanacağınız miktarı belirler.

Şimdi para kazandıran uygulamaları görelim.

1. Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler

Google'ın, para kazanmak için kullanabileceğiniz kendi uygulaması olduğunu öğrenince biraz şaşırabilirsiniz. Google Ödüllü Anketler ile anketleri tamamlayarak Google Play kredisi kazanırsınız. Yeni bir anket mevcut olduğunda bir bildirim alırsınız ve bir dizi soruyu yanıtlamak için birkaç dakika harcamanız yeterlidir.

Anketleri tamamladıktan sonra, uygulamalar, müzik ve diğer şeyleri satın almak için kullanabileceğiniz Google Play Store kredisi kazanırsınız. Anketlerin çoğunun tamamlanması için bir tarih aralığı vardır, bu nedenle anketleri tamamlamak için çok zamanında işlem yaptığınızdan emin olun.

2. Bounty

Bounty - Bounty ile basit anketler veya görevler gerçekleştirip, gezerken ya da oturduğun yerden para kazanabilirsin.

Bounty ile anketler veya görevler gerçekleştirip, gezerken ya da oturduğun yerden para kazanabilirsin.

Gezmek, fotoğraf çekmek, alışveriş yapmak ve insanlarla konuşmak gibi her gün yaptığın aktivitelerle bu uygulamadan para kazanabilirsiniz. Böylece bir sonraki tatilin, market alışverişin, ayakkabın, elbisen ya da dışarıda yiyeceğin bir akşam yemeği Bounty’den olabilir.

Uygulamadan Nasıl Para Kazanılır?

  • Bounty’yi telefonuna indir ve üye ol,
  • Sana uygun olan anket veya görevlere bak ve yapmak istediğini seç,
  • Anket detaylarını oku ve görevde istenenleri gerçekleştir,
  • Anketin onaylansın ve paran bakiyene eklensin,
  • Para çekme isteği gönder ve paran en yakın Cuma günü hesabına yatsın!

Anket Yapma Görevi Nedir?

Bounty’de yapmanız çok farklı anketler vardır. Bazıları bir yere gitmenizi gerektirir, bazılarını ise oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Peki anketler neler yapman gerekiyor?

• Basit bir anket doldurman,
• Gündelik hayatında kullandığın ürünlerle ilgili yorumda bulunman,
• Bir mağazaya girip fotoğraf çekmen,
• Markette bir ürün rafının fotoğrafını çekmen,
• Bir restoran veya kafeye gidip sunulan hizmeti değerlendirmen,
• Mağazaya müşteri olarak girip hizmet kalitesini denetlemen,

gibi görevleri yerine getirmeniz gerekir.

3. Oyna Kazan

Oyna Kazan - Bilgi Yarışması - Türkiye'nin en yeni ve en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması

Oyna Kazan ile tüm Türkiye'den rakiplerinizle, arkadaşlarınızla hatta ailenizle birlikte yarışabilir ve para ödüllerini kazanabilirsiniz.

Para kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan'da kazandıran sorular aşamasına geldiğinizde, yarışmada kalan herkes para kazanmaya başlıyor. Ödüller, doğru yanıt verdikçe artıyor. Yarışmada kalan son 1 kişi ise, kazandığı ortak ödüllerin yanında, 1.'lik ödülünün de sahibi oluyor.

Bilgi yarışması türünde para kazanma uygulaması.

4. Yandex.Toloka

Yandex.Toloka - Toloka, basit görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır.

Toloka, basit görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Örneğin, internet sayfalarının içeriğini değerlendirebilir, eve dönerken ya da dışarıda gezerken harita verilerini kontrol edebilirsiniz. Üstelik bunun için hiçbir özel bilgiye ihtiyacınız yoktur.

Daha çok sevdiğiniz veya daha çok para kazanabileceğiniz görevleri seçebilirsiniz. Bazıları kurumların iletişim bilgilerini kontrol etmeyi seçerken, bazıları ise arama sonuçlarında sitelerin konuya uygunluğunu denetlemeyi tercih eder.

Tamamladığınız görevlerin durumunu ve moderasyon sonucunu “Görevlerim” bölümünde takip edebilirsiniz.

“Profilim” bölümünde ne kadar para kazandığınızı, Toloka’daki derecenizi ve beceri seviyenizi öğrenebilirsiniz. Dereceniz ve beceri puanınız ne kadar yüksekse o kadar çok göreve erişiminiz olur.

Tamamladığınız görev kabul edildiği an ödeme Toloka hesabınıza aktarılır. Papara veya Skrill ödeme sistemlerini kullanarak paranızı çekebilirsiniz.

5. Foap

 

Fotoğraflarınızı paraya çevirin! Fotoğraf koleksiyonunuzu yükleyin ve tüm dünyada tanınmış markalara satın.

Foap, kendi çektiğiniz fotoğrafları satabileceğiniz ve bu şekilde para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Telefonunuzdan kendi çektiğiniz fotoğrafları yükleyip satın almak isteyen firmalara bu fotoğrafları satabilirsiniz.

  • Foap Görevleriyle en iyi markalara fotoğraf sat
  • Foap ayrıca daha fazla fotoğrafınızı satmanıza yardımcı olmak için içeriğinizi Getty Images gibi ortaklar aracılığıyla dağıtır!
  • Alıcıların fotoğraflarınızı görmesi için kendi web portföyünüzü oluşturun
  • Fotoğrafları doğrudan telefonunuzdan yükleyin

Foap uygulaması ücretsizdir! Her fotoğraf sattığınızda %50'sini siz alırsınız.

6. ‎letgo

letgo - İkinci El Al ve Sat

Bu uygulamanın adını hemen hemen herkes duymuştur ve ne işe yaradığını büyük ihtimalle biliyordur. Bilmeyenler için letgo, ikinci el ürünlerin alınıp satılabildiği bir uygulamadır. Burada her çeşit ürün bulmak mümkündür. 

Satılık arabadan kiralık daireye, ikinci el mobilya ve giyime kadar letgo ile kullanmadığın eşyalarını satarak kolayca para kazanabilirsiniz. Elektronik ürünler, ikinci el oyunlar, ikinci el kıyafetler, sahibinden araba, antika mobilyalar, dolap, ev aletleri, ev eşyaları ve çok daha fazlasını letgo’da satabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!