Android için En İyi Pedometre / Adım Takip Uygulamaları

Android için En İyi Pedometre / Adım Takip Uygulamaları

Android İçin En İyi 10 Adım Sayar Uygulaması 2020

Günlük attığınız adımları takip eden en iyi adım sayar Android uygulamaları bu listede. Adımlarınızı telefonunuzdan izlemenin en kolay yollarını bu uygulamalarda bulacaksınız. En iyi adım sayar uygulamasını arıyorsanız doğru yere geldiniz.

İşte Android için en iyi pedometre ve adım sayacı uygulamaları!

1. Google Fit: Sağlık ve Aktivite Takibi

  • Fiyat: Ücretsiz

Google Fit: Sağlık ve Aktivite Takibi

Google Fit, adım sayma uygulamaları için iyi bir başlangıçtır. Adımları, etkin zaman ve daha fazlası dahil olmak üzere takip eder. Uygulama ayrıca tüm Wear OS akıllı saatlerinin yanı sıra Xiaomi Mi bantlarını destekler. Ayrıca, uygulama Runkeeper, Strava, MyFitnessPal, Lifesum gibi diğer uygulamalar ile entegre olur.

Egzersiz yaparken analizleri görün ve koşu, yürüme ve bisiklet aktivitelerinizde gerçek zamanlı istatistiklerinizi öğrenin. Fit, hızınızı, adım sayınızı, rotanızı ve diğer bilgileri kaydetmek için Android telefonunuzun sensörlerini veya Wear OS by Google akıllı saatin nabız sensörlerini kullanır.

Pedometre uygulamaları genelde harici bir cihazdan aldığınız veriler kadar güvenilir değildir. Her durumda, Google Fit uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bir adım sayar uygulamasıdır.

2. Adım Sayar - Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Adım Sayar - Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı

Adım Sayar, daha basit adım sayar uygulamalarından biridir. Bu pedometre, adımlarınızı saymak için yerleşik sensörü kullanır. GPS izleme yoktur, böylece pilden büyük ölçüde tasarruf edebilir. Ayrıca yakılan kalorilerinizi, yürüme uzaklığını ve süresini vs. de izler. Bütün bu bilgiler açık biçimde grafiklerde gösterilir.

Sadece başla tuşuna dokunun, uygulama adımlarınızı saymaya başlasın. Telefonunuz ister elinizde, ister çanta, cep veya kolluğunuzda olsun, adımlarınızı ekranınız kilitliyken bile kaydeder.

Tüm özellikler ücretsiz sürümde kullanılabilir. Ancak, pro sürümü satın alırsanız reklam gösterimi kaldırılır.

3. MyFitnessPal

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

MyFitnessPal

MyFitnessPal en güçlü adım sayma uygulamalarından biridir. Aynı zamanda bir sürü farklı özelliği vardır. Çoğu kişi, uygulamayı kalori sayımı, makro izleme (günde ne kadar karbonhidrat tüketiyor), kondisyon takibi, su takibi ve adım takibi için kullanıyor. Tabii ki, adım takibi birçok özellikten biri. Bu alanda güçlü ve popüler bir uygulama. Yine de, tüm özellikler için bir abonelik gerektirir ve bu abonelik oldukça pahalıdır.

4. Pedometre

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Pedometre

Pedometre adındanda anlaşılacağı üzere başka bir basit adım sayar uygulamasıdır. Attığınız adım sayısını kaydeder ve yaktığınız kalori miktarı, mesafe, yürüyüş süresi ve saatlik hızla birlikte gösterir.

Uygulama bir başlatma / durdurma düğmesine sahiptir. Başlat düğmesine bir kez bastığınızda, tek yapmanız gereken her zaman yaptığınız gibi akıllı telefonunuzu tutmak ve yürümek. Tabi ki, cebinize ya da çantanıza koysanız da uygulama otomatik olarak adımlarınızı kaydedebilir. Attığınız adım sayısıyla ve diğer tüm bilgilerle ilgili bir grafiği her zaman görüntüleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca yakılan kalori, mesafe, yürüyüş / koşu süresi ve hız gibi şeylerin kaydını tutar.

Uygulama reklam gösterimi ile tamamen ücretsizdir. Kullanımı kolaydır.

5. Pacer - Pedometre, Adım Sayacı ve Kilo Verme Uygulaması

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Pacer - Pedometre, Adım Sayacı ve Kilo Verme Uygulaması

Pacer, popüler adım sayar uygulamalarından biridir. Adım sayacı hassasiyetini birçok yönden ayarlayabilmenizi sağlar. Uygulama aynı zamanda GPS adım izleme (isteğe bağlı), oturum açma ve hem Fitbit hem de MyFitnessPal için destek sunuyor. Premium versiyonu, egzersiz araçları ve koçluk gibi bazı ek özellikleri içerir.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi 10 Sağlık Uygulaması

6. Runkeeper - GPS Track Run Walk

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Runkeeper - GPS Track Run Walk

Runner en popüler pedometre uygulamalarından biridir. Aslında, koşularınızı ve yürüyüşlerinizi takip etmek uygulamanın çıkış noktasıdır. Uygulama, egzersiz izleme, hedefler, fitness rutinleri, ilerleme raporları ve daha fazlasını içerir. Aynı zamanda topluluk zorlukları, egzersiz ödülleri ve motivasyon amaçlı diğer küçük şeyleri de içerir. Abonelik sürümü ayrıca daha iyi antrenman desteği, daha iyi ilerleme izleme ve canlı izleme desteği içerir. Ücretsiz sürüm çoğu insan için yeterlidir. Türkçe dil desteği maalesef yoktur.

7. Runtastic Steps - Adım sayacı ve Pedometre

  • Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Runtastic Steps - Adım sayacı ve Pedometre

Runtastic başka bir güçlü ve popüler adım sayar uygulamadır. Adım sayar uygulaması ile daha aktif ol, kalori yak ve kilo ver! Runtastic Steps günlük adım sayını ölçer ve sana aktivite düzeyin hakkında bilgi verir!

Ücretsiz sürümü ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu, bir adım izleyici, Google Fit ile entegrasyon, etkinlik özetleri (ilerleme izleme) ve diğer uygulamalar ve giyilebilir cihazlar için destek içerir. Ayrıca yaktığınız kalorileri de izler. Runtastic ayrıca, ana uygulamaları ile uyku, bisiklet ve genel fitness gibi diğer şeyleri izlemek için çeşitli diğer uygulamalara sahiptir. Bu uygulama en iyi özellikleri kullanmak için bir abonelik gerektirir. Ancak, makul fiyatlı.

8. Accupedo - Pedometre

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Accupedo - Pedometre

Başka bir adım izleme uygulaması Accupedo. Accupedo, günlük adımlarınızı takip eden ve ana ekran üzerinde bir Widget desteği sunan bir adım sayar uygulamasıdır. Bu da ihtiyacınız olan her fitness hareketini izlemek için harika bir uygulamadır. Adım, kalori ve çok daha fazlasını uygulama üzerinden izleyin ve hedefler belirleyin. Çok basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır.

9. Pedometre - Ücretsiz Adım Sayacı ve Kalori Sayacı

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Pedometre - Ücretsiz Adım Sayacı ve Kalori Sayacı

Bu pedometre, adımlarınızı saymak için yerleşik sensörü kullanır. GPS izleme yoktur, böylece pilden büyük ölçüde tasarruf edebilir. Ayrıca yakılan kalorilerinizi, yürüme uzaklığını ve süresini vs. de izler. Bütün bu bilgiler açık biçimde grafiklerde gösterilir.

Günlük adım hedefleri belirleyebilirsiniz. Hedefinizi art arda 2 veya daha fazla gün gerçekleştirmek, bir seri başlatır. Motivasyonunuzu yüksek tutmak için seri istatistikleri grafiğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

10. Adım sayacı - EasyFit Pedometre

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Adım sayacı - EasyFit Pedometre

Her zaman formda kalmanıza yardımcı olan bir başka süper adım sayar uygulaması. Adımlarınızı ve yaktığınız kaloriyi güzel bir animasyon grafik ekranında takip edin. Ana ekranınız için widget desteği sunar. Böylece uygulamayı açmadan adımlarınıza ve kalorilerinize doğrudan erişebilirsiniz.

Sizin için 30+ güzel özelleştirilebilir tema sunar. Ayarlayın ve keyfini çıkarın. Tüm gün size uyum sağlayan profesyonel özelliklere sahip basit ve kullanımı kolay bir uygulama. Sizin için en iyi adım sayar uygulamalarından biri.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi 10 Koşu Uygulaması

Ogznet.com