Ogznet.com
Android için En İyi 6 Pusula Uygulaması Paylaş:

Android için En İyi 6 Pusula Uygulaması

Android için En İyi 6 Pusula Uygulaması

Pusula uygulamaları yönü algılamak için cihazınızın ivme ölçerini kullanırlar. Bazen kalibrasyona ihtiyaç duyarlar ve manyetik alanlar bu ayarları karıştırabilir. GPS bağlantısının sıkıntılı olduğu birçok açık alanda devreye giren faydalı araçlardır. Ancak GPS bağlantınız varsa, normal bir navigasyon uygulaması daha kolay ve doğru değerler verecektir. Şimdi Android için en iyi pusula uygulamalarına bir göz atalım.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

1. Digital Compass

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
Digital Compass - Digital Compass, hem pusula hem de harita içeren basit bir uygulamadır.

Digital Compass, hem pusula hem de harita içeren basit bir uygulamadır. Bu yüksek hassasiyetli ve güzel bir dijital pusuladır. Boylam, enlem ve doğrudan adresleri destekler. Ek olarak, uygulama gerçek ve manyetik kuzey yönleri, bir manyetik güç ölçer, bir eğim seviyesi ölçer ve sensör içerir. Bu geliştirici, özellikle manyetik kapaklar kullanmamanızı ve cihazın manyetik sensörlere sahip olduğundan emin olmanızı ister. Aksi takdirde iyi çalışmayacaktır. Bir yön hatasıyla karşılaşırsanız, telefonunuzu iki veya üç kez, 8 şeklinde döndürerek kalibre edin.

2. Compass

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
Compass - Çok duyarlı, doğru ve basit ancak zengin özelliklere sahip bir pusula uygulaması.

Çok duyarlı, doğru ve basit ancak zengin özelliklere sahip bir pusula uygulaması. Temiz, okunabilir ve sezgisel Materyal Tasarımı kullanıcı arayüzüne sahiptir. Özellikle seyahatler, yürüyüş, geocaching veya anten kurulumları sırasında kullanışlıdır.

GPS veya veri bağlantısı olmadan çalışır. Ek olarak, manyetik ve gerçek bir yön ile birlikte kalıcı bir bildirim sağlar.

3. Just a Compass

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
Just a Compass - Mevcut konumunuz hakkında faydalı bilgiler almak için basit bir Pusula.

Just a Compass, çok basit bir pusula uygulamasıdır. Mevcut konumunuz hakkında faydalı bilgiler almak için basit bir Pusula uygulaması. Size manyetik ve gerçek kuzey gibi temel bilgileri, gün doğumu ve gün batımı zamanları, enlem ve boylam okumaları ve daha fazlası gibi bazı ayrıntılar verir. Bu aynı zamanda UTM desteği ile birlikte geoid referanslama için EGM96 desteğine sahiptir. Uygulama reklam içermez.

4. Pusula : Digital Compass

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
Pusula : Digital Compass - Android'de bulunan en hassas pusula veya GPS pusulasından biri.

Bu dijital pusula en hassas pusula uygulaması ve açık hava etkinlikleri için harika bir araçtır. Bu dijital pusula, gerçek kuzeyi kolayca bulmanıza yardımcı olabilir. Bu, piknik yapmak, gerçek kuzeyi bulmak, kamp yapmak, yürüyüş yapmak, tekneyle gezmek, seyahat etmek ya da keşfetmek gibi açık hava etkinliklerinizin çoğunda kullanılabilecek hassas pusula veya GPS pusulasıdır.

Bununla birlikte, bu aynı zamanda eğim açısı, manyetik alan kuvveti, sensör durumu ve diğer birkaç yararlı veri noktası içerir. Diğer bazı pusula uygulamalarının sunduğu gerçek adresler gibi farklı özelliklere sahip değildir.

5. Compass

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
Compass - En iyi doğruluk için manyetik açı düzeltme özelliğine sahip manyetik bir pusula.

En iyi doğruluk için manyetik açı düzeltme özelliğine sahip manyetik bir pusula. Pusula, coğrafi Kuzeye göre yönü gösteren, navigasyon ve yönlendirme için kullanılan bir araçtır. Coğrafi Kuzey, manyetik Kuzey ve mevcut konumunuzdaki manyetik sapma dikkate alınarak hesaplanır. Dünyanın bazı yerlerinde manyetik Kuzey, coğrafi Kuzey'den 20 derece kadar uzakta olabilir.

Compass, ücretsiz sürümünde reklam bulunmayan birkaç ücretsiz pusula uygulamasından biridir. Uygulama, en iyi doğruluk okumaları için GPS kullanır. Diğer bazı özellikler arasında yükseklik okumaları, gün doğumu ve gün batımı zamanları ve kalibrasyondan sonra makul derecede iyi doğruluk sağlar. Bununla en iyi sonuçları almak için gerçekten GPS'e ihtiyacınız var.

6. Compass Steel 3D

  • Ücretsiz
Compass Steel 3D, listedeki ücretsiz pusula uygulamalarından biridir.

Compass Steel 3D, listedeki ücretsiz pusula uygulamalarından biridir. Özelleştirme için çok çeşitli temalara sahiptir. Diğer özelliklerden bazıları arasında gün doğumu ve gün batımı saatleri, gerçek ve manyetik kuzey, güneş yönü göstergesi, ayın doğuşu ve ayın battığı zamanlar ve ay yönü göstergesi bulunur. Kendi kendini kalibrasyon aracı vardır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!