Ogznet.com
Arkadaşlarınıza Takılmak İçin 9 Android Şaka Uygulaması Paylaş:

Arkadaşlarınıza Takılmak İçin 9 Android Şaka Uygulaması

Arkadaşlarınıza Takılmak İçin 9 Android Şaka Uygulaması

Android Telefon Şaka Uygulamaları

Arkadaşlarınıza şaka yapmak, biraz eğlenmek ve gülmek istiyorsanız bu Android şaka uygulamalarını kullanın.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Zaten hayatımızın tüm alanlarında yer alan Android uygulamalarını, biraz eğlenmek için neden kullanmayasınız ki. Arkadaşlarınıza şaka yapmak için bu Android şaka uygulamalarına bir göz atın.

1. Fake Chat Maker - WhatsMock Prank chat

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
 

WhatsMock ile arkadaşlarınıza şaka yapın. Sahte sohbetler oluşturun ve arkadaşlarınızı kandırın. WhatsMock, gerçek WhatsApp'ı taklit eden özelleştirilebilir bir sahte sohbet uygulamasıdır. 

Fake Chat, gerçekçi WhatsApp sohbetleri oluşturmanıza ve bunu arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır. Whats Prank kişileri ile sohbet oluşturun ve arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenin.

Özellikleri

 • Sahte Profiller Oluşturun
 • Sahte Görüşme Gönderin
 • Sahte Durum Ekle
 • Tam emoji desteği
 • Konuşmanın her iki tarafını da kontrol edin
 • Görüntü, Video ve Ses desteği
 • Sahte arama
 • Ekran görüntüsü alın ve paylaşın
 • Çağrı günlüklerinin listesi

Uygulamanın adı yasal nedenlerden dolayı şaka sohbetinizde görünür ve pro sürümünü satın alsanız bile kaybolmaz. Bununla birlikte, bu marka adı, özellikle karanlık modu açtığınızda kolayca fark edilemeyecek kadar kaybolur.

2. Lie Detector Face Test Simulator Prank

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

yalan testi şaka simulatörü

Yalan dedektörü yüz testi simülatörü şaka uygulaması ile gizlice kontrolü elde edebilir ve arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz. Aynı zamanda komik bir konuşma sesine de sahiptir.

Bir arkadaş ya da aile üyesi sana bir şey söylediyse ve onlarla eğlenmek ve onlara doğruyu ya da yalanı söyledikleri konusunda şaka yapmak istiyorsan bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Nasıl çalışır:

 1. Albümünüzden bir fotoğraf seçin veya test etmek için yeni bir fotoğraf çekin.
 2. Başlat'a basın ve Yalan Dedektörü Yüz Testi Şaka uygulaması fotoğrafınızı tarar ve ardından rastgele veya kullanıcı tarafından seçilen bir sonucu doğru veya yalan olarak seçer.
 3. Kimin doğruyu, kimin yalan söylediğini kontrol edebilmeniz için tarama sırasında ses düğmesine basın.

3. Kırık Ekran Şakası

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Kırık Ekran Şakası

Kırık Ekran şakası uygulaması, sadece eğlenmek için kullanılan bir şaka / simüle bir uygulamasıdır ve arkadaşlarınıza şaka yapmak için kırık ekran efektini simüle eder. Telefona gerçekten zarar vermez.

Telefon ekranına dokunduğunuzda, uygulama telefonunuzda çatlamış ekran ve yüksek sesle çatlama seslerini simüle eder. Kırık etki o kadar gerçekçi ki, tüm arkadaşların telefonunuzun kırıldığına inanacaklar.

Özellikler:

 • Gerçekçi çatlak duvar kağıdı ve kırma cam sesi.
 • Dokunarak veya sallayarak ekranınızı kırın.
 • Telefon ekranınızı yangın ekranı ve elektrikli ekran gibi diğer efektlerle yok edin.

4. Stun gun simulator

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

elektroşok silahını simüle eder

Bu basit uygulama, telefonunuzdan bir elektroşok silahını simüle eder. Bu uygulama yalnızca bir elektroşok silahının çalışmasını taklit eder ve gerçekten yaralanmalara neden olmaz. El feneri, elektrikten gelen bir ışığı simüle etmek için kullanılır. El fenerini ve titreşimi etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.

5. Sahte Arama Şakası

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Sahte aramada, gelen bir aramayı simüle edebilirsiniz.

Fake Call Prank uygulaması ile gerçek bir gelen bir aramayı simüle edebilirsiniz. Uygulama, onu mevcut en yanıltıcı arama şakalarından biri yapan birçok özelliğe sahiptir.

Uygulamayı açtığınızda, Arayan seçeneği sizi "arayan" kişinin adını ve numarasını özelleştirmenize olanak tanır. Ayrıca zorlu durumlarda anında arama da yapabilirsiniz. Bununla birlikte, şakanızı oynamanın daha akıllıca bir yolu, Zamanlama seçeneğiyle bir arama planlamaktır. Zaman dilimleri çok esnek olmasa da, arkadaşlarınız kasıtlı bir hareketten şüphelenmeden zamanlamayı yine de ayarlayabilirsiniz.

Ses seçeneği, arama sırasında kullanmak üzere bir not kaydetmenize olanak tanır. Ve daha gerçekçi görünmesi için varsayılan bir zil sesi seçebilir veya müzik galerinizden seçim yapabilirsiniz.

Sahte Arama uygulaması, size bir aramayı kabul etme veya reddetme seçeneği sunarak tam arama arayüzünü simüle eder. Ve bir çağrı aldığınızda, zamanlayıcı tıpkı gerçek bir telefon görüşmesi gibi olur.

6. Ses Değiştirici

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Ses Değiştirici

Bu uygulama, seslere efektler uygulayarak sesinizi değiştirmenizi sağlar. Kullanımı çok basittir ve muhteşem ve komik efektler oluşturabilir.

Özellikler:

 • Ses kaydı yapın ve kayda efekt uygulayın.
 • Bir ses dosyası açın ve üzerine efekt uygulayın.
 • Kaydedilen sesleri dinleyin ve düzenleyin.
 • Kaydedilen sesleri bluetooth veya sosyal medya araçları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşın.

Aralarından seçim yapabileceğiniz tüm ses profilleriyle, sesinizi bazı komij tonlarda ayarlayabilirsiniz. Ses dosyasını seçtikten veya kaydettikten sonra yapmanız gereken tek şey, mevcut çeşitli ses türleri arasından seçim yapmaktır.

7. Ghost in Photo Prank - Ghost Stickers

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor
 

Hayalet Fotoğraf Şakası uygulaması kameradaki resme hayalet eklemenin ve hayaletler ile arkadaşlarınıza şaka yapmanın en iyi yoludur.

Fotoğraflara beş farklı modda Hayalet efekti ekleyebilirsiniz:

 • Resimde Hayalet - Fotoğraflarınızdan herhangi birini seçin ve arkadaşlarınızı kandırmak için Fotoğraflar'a Hayalet ekleyebilirsiniz. Resimlerdeki Hayaletler, Hayaletler gerçekçi görünecek şekilde Şeffaflık ile ayarlanabilir. Evinizin bir resmini seçebilir ve bu ev resmine Hayalet ekleyebilirsiniz. Hayalet Resimlerinizi gerçekçi ve benzersiz kılmak için geniş hayalet efektleri eklenmiştir.
 • Kameradaki Hayalet - Kameradaki Hayalet, Hayalet Fotoğrafları çekmeden önce kamera önizlemenizde hayaletleri gösterir. Örneğin bu evdeki Hayaletin gerçekçi görünmesi için şeffaflığı ayarlayabilirsiniz.
 • Make Me Ghost - Fotoğraflarınızı Hayalet fotoğraflarına dönüştürün ve onlara korkutucu arka planlar ekleyin.
 • Hayalet Fotoğraf Çerçeveleri - Fotoğraflarınıza onları korkutucu fotoğraflara dönüştürmek için Hayalet fotoğraf çerçeveleri ekleyen Korkunç Fotoğraf Çerçeveleri. Hayalet fotoğraf çerçeveleri geniş bir seçim yelpazesine sahiptir.
 • Fotoğraflarla Noel Baba - Evinizde Noel Baba resimlerini gösteren fotoğraflarda Noel Baba ile aileyi şaşırtın. Fotoğraflarınızda Noel Baba ile en iyi Noel Baba fotoğraflarını oluşturun.

8. Hair Clipper Prank

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

 saç kesme makinesini simüle ederek eğlenceli şeyler yapıyor.

Hiç kimse, özellikle acemi bir berberden beklenmedik bir saç kesimi istemez. Saç Kesme Şakası, kesme düğmesini açtığınızda gerçekçi bir ses ve titreşim efektlerini kullanır.

Ana ekranındaki Oynat düğmesine tıkladığınızda, anahtarla birlikte büyük bir görüntü belirir. Düğmeyi açın veya kapatın ve arkadaşlarınızın saçlarını kestiğinizi düşünmelerini sağlamak için gizlice içeri girin, tabii ki uygulama bunu yapmıyor.

Sayfanın sağ üst köşesindeki müzik logosu, kesme sesini de değiştirmenize olanak tanır.

9. Fight Photo Editor: Battle Effect Montage App

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Dövüş Editörü uygulaması bir kaza veya kavgadan kaynaklanan bir yaralanmayı taklit etmenizi sağlar.

Şakanızı daha yüksek bir seviyeye çıkarmak istiyorsanız, Dövüş Editörü uygulaması mükemmel bir seçenektir. Bir kaza veya kavgadan kaynaklanan bir yaralanmayı taklit etmenizi sağlar.

Uygulama arayüzü, galerinizden bir fotoğraf seçmenize veya yeni bir tane çekmenize izin verir. Bundan sonra, editör, uygulayabileceğiniz çeşitli derecelerde yaralanma efektleri sunar. Ve çıkartmalar o kadar gerçek görünüyor ki, onları gören herkesi şok edecek.

Fotoğrafınızı tam olarak istediğiniz gibi görünecek şekilde düzenledikten sonra, onları korkutmak için sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!