Ogznet.com
Ogznet.com
Photo by Tomasz Zagórski on Unsplash

Android için En İyi 10 Torrent Uygulaması ve Torrent İndirici

Daha çok bilgisayarlar üzerinden Torrent dosyalarını indirsekte cep telefonları için de Torrent indirmenize yardımcı olacak uygulamalar vardır. Android için birçok torrent uygulaması var. İşte Android için en iyi torrent uygulamaları ve torrent indiricileri.

1. BitTorrent ve uTorrent

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

BitTorrent ve uTorrent

BitTorrent ve µTorrent, aynı geliştirici tarafından yapılan iki torrent uygulamasıdır. Ancak, farklı iki uygulama olmalarına rağmen temel özellikleri aynıdır. Temel özellikleri arasında yalnızca kablosuz ağda indirme, depolama konumunu seçme ve aynı protokollerin tümü için destek vardır. µTorrent, basit bir torrent uygulaması olarak çalışır, BitTorrent, bağımsız sanatçıların yasal müzik ve video torrentlerini tanıtarak yoluna devam ediyor. BitTorrent, torrent keşfetmenin yanı sıra müzik keşfi için de iyidir. µTorrent daha basit bir torrent uygulaması için daha iyidir. Her ikisinin de reklam içeren ücretsiz sürümleri vardır.

2. Checketry: Uzaktan erişim, İndirme yöneticisi

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Checketry: Uzaktan erişim, İndirme yöneticisi

Checketry, aslında Android için bir torrent uygulaması değildir. Bunun yerine, bilgisayarınızdaki torrent indirmelerinizi yönetmenizi ve izlemenizi sağlar. Steam, EA Origin, BattleNet, Google Chrome, FireFox ve daha fazlası ile çalışır. Ancak, bu listede olma sebebi uTorrent ve qBitTorrent desteğidir. Bu uygulamalardan birinde torrent indirmelerini başlatmanız yeterlidir ve bunu mobil cihazınızdan bu uygulamayla takip edebilirsiniz. Tüm özellikler için bir ücretli abonelik almanız gereklidir, ancak ücretsiz sürüm de işinizi görür.

3. Flud - Torrent İstemcisi

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Flud - Torrent İstemcisi

Flud, Android için basit ve güzel bir BitTorrent istemcisidir. BitTorrent protokolünün gücü şimdi telefonlarınızda. Telefon veya tabletinizdeki dosyaları kolayca paylaşabilir, telefon veya tabletinize dosyalar indirebilirsiniz.

Flud, daha güçlü torrent uygulamalarından biridir. Basit ve net bir arayüze sahiptir. Bu, büyük torrentleri yönetmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, uygulama çeşitli protokolleri, torent bağlantılarını, RSS besleme desteğini ve hatta birkaç temayı destekler.

4. FrostWire

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

FrostWire, Android için henüz kullanımı kolay popüler bir torrent indiricisidir

FrostWire, Android için henüz kullanımı kolay popüler bir torrent indiricisidir. Diğer torrent indiricilerin aksine, gerçek bir yerleşik torrent araması, gelişmiş bir indirme yöneticisi, müzik çalar ve bir medya kütüphanesi vardır.

Tüm bu özellikler tek bir ücretsiz uygulamaya dahil edilmiştir, böylece kolayca sevdiğiniz şeyleri bulabilir, müzik, film ve videoları doğrudan telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

FrostWire, dosyayı birden fazla parçaya bölerek ve aynı anda birçok kaynaktan indirerir. Böylece geleneksel yöntemlerden daha hızlı indirebilirsiniz. Gerçek bir ücretsiz dosya indiricisi olarak, FrostWire tüm dosya türlerini indirir, bu nedenle öncelikle ses ve video göz önünde bulundurularak tasarlanmasına rağmen, kitap, pdf dökümanları, oyunlar, yazılımlar, resimler ve daha fazlasını da indirebilirsiniz.

5. LibreTorrent

 • Ücretsiz

LibreTorrent

LibreTorrent, libtorrent'e dayalı, Android için ücretsiz bir torrent istemcisidir. Dosyaları doğrudan cihazınıza indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

LibreTorrent, açık ve koyu modlu basit bir Materyal Tasarımı arayüzüne sahiptir. Ek olarak, tüm aktif torrentlerinizi takip edebilirsiniz. Bu, ihtiyacınız varsa mükemmel bir ücretsiz torrent indiricisidir.

6. Torrnado - Transmission Remote

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Torrnado uzaktan masaüstü veya sunucu üzerinde çalışan Transmission© BitTorrent istemcisine erişmenize olanak sağlar.
Yani torrentleri yönetmek için, Transmission web arayüzü üzerinden bağlanır.

Torrnado, torrentleri kendi başına indirmez. Bunun yerine, bilgisayarınıza bağlanır. Bu şekilde torrentlerin bilgisayarda indirildiğini görürsünüz. Çoğu masaüstü işletim sistemi için popüler bir çapraz platform torrent uygulaması olan Transmission ile çalışır. Uygulama, torrent ekleyip kaldırmanıza, oturum istatistiklerini ve diğer yönetim özelliklerini görmenize olanak tanır. Ücretsiz sürüm bir deneme sürümüdür.

7. TorrDroid - Torrent Downloader

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

TorrDroid daha yeni torrent uygulamalarından biridir.

TorrDroid daha yeni torrent uygulamalarından biridir. Torrent aramak için bir arama motoru sunana torrent indirme uygulamasıdır.

TorrDroid, .torrent dosyaları, mıknatıs bağlantıları, çoğu protokol, yalnızca Wi-Fi indirmeleri ve daha fazlası için destek içerir. Tasarım basit ve kullanımı kolaydır. Uygulama ayrıca reklam ile ücretsizdir.

8. Transdrone

 • Ücretsiz

Transdrone, bilgisayarınız için bir torrent yönetimi uygulamasıdır.

Transdrone, Torrnado gibi çalışır. Bilgisayarınız için bir torrent yönetimi uygulamasıdır. Torrent programınızı veya ev sunucunuzu uzak bir konumdan yönetmenizi sağlar. Uygulama, torrentleri başlatabilir ve durdurabilir, torrent ekleyebilir, öncelikleri ayarlayabilir, izleyicileri görüntüleyebilir ve daha fazlasını yapabilir. Arayüz biraz eskidir ancak, uygulama işlevsel ve kullanışlıdır.

9. tTorrent Lite - Torrent Client

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

tTorrent en popüler torrent uygulamalarından biridir.

tTorrent en popüler torrent uygulamalarından biridir. tTorrent, Android tabanlı cihazlar için basit ve kolay en iyi torrent (P2P) indirme aracıdır. Telefonunuza yada tabletinize büyük dosyaları (ücretsiz filmler, ücretsiz albümler, ücretsiz programlar, ücretsiz MP3 dosyaları vb.) yüksek hızla indirin.

tTorrent , bir çok özelliğe sahiptir ve temel özelliklerin çoğunu içerir. Torrentleri indirir, indirme ayarlarını değiştirmenizi sağlar ve magnet bağlantılarını ve diğer protokolleri destekler. Kullanıcı arayüzü modern ve basittir.

10. zetaTorrent - Torrent App

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

zetaTorrent, en eşsiz torrent indirme uygulamalarından biridir.

zetaTorrent, en iyi torrent indirme uygulamalarından biridir. Reklam engelleme, geçmiş, sık kullanılanlar ve daha fazlası ile birlikte gelen bir web tarayıcısına sahiptir. Böylece, torrentleri kolayca arayabilirsiniz. Uygulama ayrıca torrent yönetimini, indirme ayarlarını, çoğu protokol RSS desteğini ve hatta bilgisayarınız ile Wi-Fi dosya aktarımını destekler.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz