Ogznet.com
Android TV’de Ücretsiz Canlı TV İzleme Paylaş:

Android TV’de Ücretsiz Canlı TV İzleme

Android TV’de Ücretsiz Canlı TV İzleme

Android TV cihazınızda ücretsiz şovların keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yedi Android TV uygulaması.

Kablo TV'deki kaliteli programların sayısı son yıllarda çarpıcı bir şekilde azalmıştır. Kablo TV yani normal yayınlardan sıkıldıysanız bir Android TV satın alma vakti gelmiş demektir. Android TV cihazınızda yasal TV kanallarının keyfini çıkarmak mümkündür.

1. Pluto TV

pluto tv
Pluto TV birkaç kategoride 100'ün üzerinde TV kanalı sunmaktadır. Haberler, spor, filmler, viral videolar ve çizgi filmler. Hatta tek bir gösteri için ayrılmış bazı kanallar da var.

Şirketin 2013'ten beri yayında. O günden bu güne 74 içerik ortaklığı kuruldu. Kanallara CNBC, MSNBC ve Sky News gibi kablolu TV kanallarının yanı sıra CNET, Surf Network, Klasik Filmler, IGN ve World Poker Tour gibi web kanalları da dahildir. Uygulama herhangi bir isteğe bağlı içerik sunmuyor.

Android TV'ye ek olarak, bu uygulama ayrıca Apple TV, Roku, Amazon Fire TV ve bazı akıllı TV'lerde de mevcuttur.
Android'in mobil sürümüne yüklerseniz, Chromecast uyumlu olur.

İndirin: Plüton TV (Ücretsiz)

2. Bloomberg TV +

bloomberg tv +
Finans ve küresel pazarlarla ilgileniyorsanız, Bloomberg hakkında zaten bilgi sahibisinizdir. CNBC ve FOX Business News'in yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri'ndeki iş dünyasına odaklanan kanallardan biridir.

İndirin: Bloomberg TV + (Ücretsiz)

3. SPB TV

SPB TV, sadece bir kanallı uygulama olmaktan çok, yasal kanalların geniş bir yelpazesi sunması açısından Pluto TV'ye benzer.

Eski adı MobiWorld Media olan SPB TV'nin merkezi Zürih'te olmakla birlikte, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, İsviçre, Singapur ve Tayland'da ofisleri bulunmaktadır.

Yazı yazarken, 200'den fazla kanal bulunuyordu. Bunlar uluslararası kanalları (hem ücretli hem de ücretsiz) ve bazı özel kanalları içerir. Mevcut en tanınmış kanallardan bazıları arasında France 24, Fashion TV, Deutsche Welle ve Russia Today bulunmaktadır. Tüm kanallar yüksek tanımlı olarak mevcuttur.

İndirin: SPB TV (Ücretsiz)

4. NBC

nbc
NBC uygulaması canlı TV ve ön-talep videoları. Canlı TV özelliğine erişmek için iki önkoşulya uymanız gerekir:

Ağ programlarının, normal TV yayınlarından 24 saat sonra en son bölümlerini izleyebilirsiniz, ayrıca Miami Vice, Battlestar Galactica ve Knight Rider gibi birçok TV klasiklerini de izleyebilirsiniz.

Ayrıca, şimdiye kadar incelediğimiz diğer üç uygulamadan farklı olarak, NBC, altyazı için altyazı desteği sunar. Bu nedenle işitme engelli veya işitme zorluğu çeken insanlar için harika bir canlı TV uygulamasıdır.

İndirin: NBC (Ücretsiz)

5. LiveStream TV

Bu listedeki tüm uygulamalardan, LiveStream TV en geniş kanal seçeneklerini sunar.

Kullanılabilirliğin büyük kısmı bulunduğunuz yere bağlıdır. Uygulama, ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, Asya ve Orta Doğu'daki yerel kanalları içeriyor ancak hemen hemen hepsi coğrafi olarak engellendi.

Olumlu tarafı, uygulamanın pazarlarından birinde yaşayacak kadar şanslıysanız, bölge için ücretsiz tüm Kablosuz (OTA) kanallarına erişebileceksiniz.

Desteklenen ülkelerden birinde yaşamıyorsanız coğrafi kısıtlamaları dolaşmak için bir VPN kullanabilirsiniz. Favori seçeneklerimizden biri ExpressVPN'dir.

Desteklenen bir bölgede yaşamanız bile, yine de bazı içeriğe erişebileceksiniz. Uygulama, 200'den fazla web tabanlı canlı TV kanalı ve isteğe bağlı içerik geniş bir kütüphane sunuyor. Kategoriler arasında spor, haberler, şovlar, komedi, filmler, müzik ve çocuk TV bulunmaktadır.

İndirin: LiveStream TV (Ücretsiz)

6. Cumulus TV

cumulus tv
Cumulus TV doğal olarak herhangi bir TV kanalı sunmuyor. Bunun yerine, bu bir IPTV uygulamasıdır

IPTV uygulamaları boş kabuklardır. Bunları kullanmak için bir M3U çalma listesi veya bir HLS dosyası yüklemeniz gerekir. Temel terimlerle, M3U ve HLS dosyaları, IPTV uygulamasını çevrimiçi video yayınlarının bulunduğu yere yönlendirir.

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, bazı OTA kanalları yayınlarını herkese açık hale getirebilir ve bu sayede onu uygulamanıza ekleyebilirsiniz. Eğer zorlanıyorsanız, basit bir Google araması yüzlerce hazır çalma listesi oluşturacaktır.

Mevcut birçok IPTV uygulaması var, ancak Cumulus TV, platformun yerel Canlı Kanalları uygulamasıyla entegrasyonu sayesinde Android TV'de özellikle etkileyicidir. Entegrasyona ihtiyacınız yoksa Perfect Player IPTV'ye göz atın.

İndirin: Cumulus TV (Ücretsiz)

7. Pleks

Plex, tanınmış bir ev sineması uygulamasıdır. Evinizde içerik akışı yapmanızı, ortam kitaplıklarınızı yönetmenizi ve uzaktan içerik izlemek içindir.

Geliştiricilerin 2017 yılının ortalarında canlı bir TV özelliği sundu. Bölgenizdeki tüm OTA kanallarını ücretsiz izlemenize izin verir.

Plex Canlı TV ayrıca bir DVR içerir. Önceden program kayıtlarını ve kayıttaki tüm içeriği mevcut Plex kitaplıklarınızla bütünleştirebilirsiniz.

Bu özellik yalnızca Plex Pass aboneleri tarafından kullanılabilir. Ayrıca bir dijital radyo ve bir anten satın almanız gerekecektir. Mohu Leaf and HDHomeRun'u öneririz.

İndirin: Plex (Ücretsiz)

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!