Android için En İyi Ücretsiz Antivirüs Uygulamaları

Android için En İyi Ücretsiz Antivirüs Uygulamaları

Android için En İyi Ücretsiz Antivirüs Uygulamaları 2020

Image by rawpixel.com

Virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar Android cihazınız için çok tehlikeli olabilir. Reklam gösterimleri sizin için önemli değilse, ücretsiz antivirüs uygulamaları, kötü amaçlı yazılımların Android cep telefonunuza bulaşmasını engellemek için mükemmel bir yoldur. İşte en iyi ücretsiz Android antivirüs uygulamaları.

Bu ücretsiz Android antivirüs uygulamaları, virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçekten ücretsiz koruma hizmeti veren uygulamalardır. Avast haricindeki uygulamalar uygulama içi satın alma içermeden ücretsizdir. Cihazınız için temel güvenlik düzeyinde tüm özellikleri sunmaktadırlar.

1. Bitdefender Antivirus Free

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Bitdefender Antivirus Free

Android cihazlarınız için mükemmel bir antivirüs uygulamasıdır. Çok hafiftir ve bulut tarama teknolojisini kullanır. Akıllı telefonunuzu çok kısa bir sürede virüslere karşı tarar. Uygulamanın telefonunuza etkisi çok azdır. Böylece telefonunuzun ısınması veya pilin bitmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca telefonu yavaşlatmaz.

Tehditleri önlemek için Autopilot özelliği ile yüklediğiniz yeni uygulamaları otomatik olarak tarar. Bu tip bir gerçek zamanlı koruma sahip olduğu önemli bir özelliktir.

Ücretsiz Antivirüs, virüs veritabanını doğrudan Android cihazlara indirmek ve depolamak yerine, buluttaki hizmetleri kullanarak virüslere karşı en son korumayı online olarak kontrol eder. Bu sadece süper hızlı taramalarla değil, pil ömrü ve cihaz performansı üzerinde sıfıra yakın etkiyle de sonuçlanır.

Bitdefender Antivirus Free, tüm Android tehditlerine karşı temel antivirüs koruması sunar. Mobil kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili bir koruma, kurulumdan hemen sonra kullanıma hazırdır.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi Antivirüs Uygulamaları 2020

2. Avast Antivirüs 2020– Güvenlik, Virüs temizleyici

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Avast Antivirüs 2020– Güvenlik, Virüs temizleyici

Avast Antivirüs, tüm dünyada birçok kişi tarafından iyi bilinmekte ve kullanılmaktadır. Ücretsiz bir antivirüs uygulamasıdır. Bununla birlikte, reklamları önlemenizi ve uygulamalarınızı kilitlemenizi sağlayan uygulama içi satın alımlara sahiptir. Kamera tuzağı, SIM güvenliği vb. gibi diğer harika özellikleri de mevcuttur.

Virüsler, casus yazılım, Truva atları ve daha birçok kötü amaçlı yazılıma karşı otomatik olarak tarama yapar. Web, dosya ve uygulama taramasıyla tam mobil koruma sağlar.

Gereksiz dosya temizleyicisi ile daha fazla boş alan için gereksiz verileri, önemsiz dosyaları, sistem önbelleklerini, galeri küçük resimlerini, yükleme dosyalarını ve kalıntıları anında temizler.

İlginizi
çekebilir
Android için Antivirüs Uygulamaları Ne Kadar Yararlı

3. Sophos Intercept X for Mobile

  • Ücretsiz

Sophos Intercept X for Mobile

Sophos Intercept X for Mobile, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer mobil tehditlere karşı koruma sağlar. Uygulama, AV-TEST’in en iyi Android güvenlik ve virüsten koruma uygulamaları karşılaştırmasında sürekli olarak % 100 tam koruma puanı alıyor.

Tüm özellikler, reklam gösterimi olmadan ücretsizdir. Bu uygulama, performans veya batarya ömrünü etkilemeden Android cihazınızı ve gizliliğinizi kapsamlı bir şekilde korur.

Kötü amaçlı veya uygunsuz içerik için uygulamaları ve depolama ortamlarını tarar ve web filtreleme ile kötü amaçlı, istenmeyen veya yasa dışı içeriğe sahip web sayfalarını engeller.

Kötü amaçlı yazılım tanımları, sizi korumak için günde bir kez güncellenir.

Ogznet.com