Ogznet.com
Uygulamaları Gizlemek için En İyi Uygulamalar Paylaş:

Uygulamaları Gizlemek için En İyi Uygulamalar

Uygulamaları Gizlemek için En İyi Uygulamalar

Tinder vs. Gibi Uygulamaları Gizlemek için En İyi Uygulamalar

Cep telefonunuzdaki özel fotoğrafları veya uygulamaları başkalarının meraklı gözlerinden gizlemek ister misin? Eğer cevabınız evet ise, o zaman bu yazı sizin için faydalı olacaktır.

Android telefonunuzda kullandığınız uygulamaları gizlemenize yardımcı olabilecek en iyi uygulamayı mı bulmaya çalışıyorsunuz?

O zaman, sana bu konuda yardımcı olabiliriz.

PlayStore'daki en iyi uygulama gizleme uygulamalarını aradık ve aşağıda bir liste yaptık. Bu uygulamaları kullanarak, arkadaşlarınızın ve ailenizin telefonunuzu ellerine almaları konusunda endişelenmeyeceksiniz. Gizli kalmasını tercih ettiğiniz ve yalnızca kendiniz için olan uygulamaları gizlemek hızlı ve basittir.

Bu yazıda, kişisel fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenceye alabilmenizi veya Tinder, Instagram vb. gibi seçtiğiniz uygulamaları menüden gizleyebilmenizi sağlayan Android uygulamalarını paylaşacağız.

İşte Android için en iyi fotoğraf, video ve uygulama gizleme uygulamaları.

 

Fotoğrafları, videoları, uygulamaları, mesajları, telefonunuzdaki aramaları gizleyin. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı fotoğraf galerinizden gizler ve gizli bir PIN kodu kullanarak bunlara kolayca erişmenizi sağlar. Şimdi bu uygulama ile gizlilikten endişe duymadan telefonunuzu kolayca paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın kendisini "Audio Manager" olarak gizler. Yani telefonunuzun ses düzeylerini ayarlamaya yarayan bir uygulama gibi görünür. Uygulamanın açılış ekranındaki adına uzunca basarsanız pin sayfası gelir. Böylece gizli alana girebilirsiniz.

2. Vault

Vault - Fotoğraf ve Videoyu Gizle, Uygulama Kilidi

Vault telefonunuzdaki özel fotoğrafları, videoları gizlemek için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Uygulama Kilidi, Gizli Tarayıcı, Bulut Yedekleme ve başka pek çok yararlı özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı gizler ve korur. Telefonda kayıtlı fotoğraflar ve videolar yalnızca doğru şifre girildiğinde görüntülenebilir veya oynatılabilir. Bu fotoğraflar ve videolar daha da fazla koruma için Bulut Alanına da yedeklenebilir.

App Hider - App Hider, özellikle WhatsApp Instagram ve Facebook Messenger için Google Play'deki diğer uygulamaları gizlemek için en iyi uygulamadır.

App Hider özellikle WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger vb. gibi uygulamaları saklamak için en iyi uygulamadır. App Hider ayrıca bir cihazdan birden fazla hesaba erişmek için mükemmel bir uygulama. Ayrıca App Hider fotoğraf ve videoları gizleyebilir. Uygulama kendisini Hesap makinesi gibi göstererek gizler.

App Hider ile uygulamalarınızı gizleme işlemi kolay ve basittir. Tek yapmanız gereken, gizlemeyi tercih ettiğiniz uygulamayı girmek ve ardından çalışıp çalışmadığını görmek için uygulamayı App Hider'da başlatmak. Bundan sonra, uygulamanın orijinal kopyasını ana ekranınızdan kaldırmanız yeterlidir ve işte bu kadar.

İlginizi çekebilir

Android için En İyi 10 Galeri Gizleme Uygulaması

Bazen meraklı gözleri fotoğraf ve videolarımızdan uzak tutmak isteriz. Bunu yapmanın çeşitli yolları var. Uygulama kilitleme, mahremiyet yollarını hızlı bir şek..

Başkalarının görmesini istemediğiniz herhangi bir uygulamayı gizleyin. Yalnız bu uygulama root desteği gerektirmektedir. Cihazınız root lu değilse DcLauncher Eklentisi gereklidir.

Başkalarının bilmesini istemediğiniz herhangi bir uygulamayı gizleyin.

AppHider, herhangi bir uygulamayı gizlemek için size yardımcı olabilir. Uygulama gizlendikten sonra, uygulama simgesi Başlatıcı'dan silinir.

Özellikleri:

  • Tamamen ücretsizdir
  • Uygulamaları gizle (Simge gizle)
  • PIN kilidi desteği
  • Otomatik yedekleme ve geri yükleme (AppHider'i yeniden yükledikten sonra, daha önce gizlenen uygulamalar geri yüklenebilir.)
Calculator - fotoğrafları gizlemek, resimleri gizlemek, videoları gizlemek için en iyi hesap makinesi fotoğraf kasasını kullanın.

Calculator, fotoğraflarınızı, videolarınızı, uygulamalarınızı ve daha fazlasını telefonunuzu kullanan herkesten gizleyen kasa benzeri bir uygulamadır. Bu uygulama FishingNet tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Peki nasıl çalışır?

Peki, bu uygulama oldukça basittir ve kullanımı kolaydır. Calculator, normal bir hesap makinesi görünümündedir, ancak gerçekte, daha güvenli ve gizli tutmayı tercih ettiğiniz medya dosyalarını ve uygulamaları gizler.

Kullanıcılar, uygulama simgesine tıklayarak ve uygulamanın şifresi olarak belirledikleri pini girerek gizli tutmak istedikleri uygulamaları gizleyebilirler. Bundan sonra, bu kasada hangi uygulamaları ve medya dosyalarını gizli tutmanız gerektiğini seçebilirsiniz.

Bu uygulama, kilidini daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde açmanızı sağlayan bir parmak izi güvenlik sistemine sahiptir. Ayrıca, özel uygulamalarınıza ve medya dosyalarınıza bakmak için bu kasayı kullanıyorsanız, hemen kapatmak için telefonunuzu sallayabilirsiniz. Bu sayede özel dosyalarınıza bakarken kimse sizi yakalamaz.

Dahası, tarayıcınızı bu uygulamanın içine yerleştirebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, gizli modda videolara göz atabilir ve izleyebilirsiniz. Hiçbir sisteminizde iz bırakmaz.

Ve hala telefonunuzun etrafında dolaşmak isteyen insanlar varsa, endişelenmenize gerek yok. Bu uygulama aynı zamanda, telefonunuza izinsiz girmek isteyen yabancının resmini çeken bir davetsiz misafir selfie özelliğine de sahiptir.

Hide Apps - En iyi ücretsiz Uygulama Kilidi. Uygulamaları gizleyerek gizliliğinizi koruyun

Bu uygulama, uygulamalarınızı "güvenli" ancak "kilidini açmanın kolay" bir yolu olan desenle kilitler. Galeri ve fotoğraf uygulamalarını kilitleyerek resimlerinizi gizler ve verilerinizin meraklı gözlerden korunmasını sağlar. Tamamen ücretsizdir. En son Android sürümleriyle bile kusursuz bir şekilde çalışacaktır ve kendi ayarlarınızı, kilit tipinizi, temalarınızı ayarlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Android için Fotoğraf Gizleme Özelliğine Sahip En İyi Galeri Uygulamaları

Bazen galerideki resim albümlerinin tümünü gizlemeniz gerekir. Bu işi yapmak kolay ve bunu yapmak için aşağıdaki Android galeri uygulamalarını kullanabilirsiniz..

Sonuç

Bu uygulamalar ile fotoğraflarınızı, videolarınızı veya uygulamalarınızı gizleyebilirsiniz. Ancak bu uygulamaları kullanırken dikkatli olmak gerekir. Uygulamaların giriş şifresini unutursanız gizlediğiniz tüm dosyalarınız kaybolabilir. Ayrıca bu uygulamalar başkalarına karşı gizliliğinizi sağladığını iddia ederken kendilerine karşı gizliliğinizi ihlal edebilirler.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!