Android

Uygulamaları Gizlemek için En İyi Uygulamalar

Tinder vs. Gibi Uygulamaları Gizlemek için En İyi Uygulamalar

04 Kasım 2019 2508 3 dk, 15 sn
Uygulamaları Gizlemek için En İyi Uygulamalar
Abone Ol 
Cep telefonunuzdaki özel fotoğrafları veya uygulamaları başkalarının meraklı gözlerinden gizlemek ister misin? Eğer cevabınız evet ise, o zaman bu yazı sizin için faydalı olacaktır.

Bu yazıda, kişisel fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenceye alabilmenizi veya Tinder, Instagram vb. gibi seçtiğiniz uygulamaları menüden gizleyebilmenizi sağlayan android uygulamalarını paylaşacağız.

İşte Android için en iyi fotoğraf, video ve uygulama gizleme uygulamaları.

1. Hide it Pro - Fotoğraf, Video ve Uygulamaları Gizle

  • Fiyat: Ücretsiz· Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Fotoğrafları, videoları, uygulamaları, mesajları, telefonunuzdaki aramaları gizleyin. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı fotoğraf galerinizden gizler ve gizli bir PIN kodu kullanarak bunlara kolayca erişmenizi sağlar. Şimdi bu uygulama ile gizlilikten endişe duymadan telefonunuzu kolayca paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın kendisini "Audio Manager" olarak gizler. Yani telefonunuzun ses düzeylerini ayarlamaya yarayan bir uygulama gibi görünür. Uygulamanın açılış ekranındaki adına uzunca basarsanız pin sayfası gelir. Böylece gizli alana girebilirsiniz.

2. Vault - Fotoğraf & Video Gizle, Uygulama Kilidi, Yedekleme

  • Fiyat: Ücretsiz· Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Vault - Fotoğraf & Video Gizle, Uygulama Kilidi, Yedekleme

Vault telefonunuzdaki özel fotoğrafları, videoları gizlemek için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Uygulama Kilidi, Gizli Tarayıcı, Bulut Yedekleme ve başka pek çok yararlı özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı gizler ve korur. Telefonda kayıtlı fotoğraflar ve videolar yalnızca doğru şifre girildiğinde görüntülenebilir veya oynatılabilir. Bu fotoğraflar ve videolar daha da fazla koruma için Bulut Alanına da yedeklenebilir.

3. App Hider - Uygulama Gizle, Fotoğraf Gizle, Çoklu Hesap

  • Fiyat: Ücretsiz· Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

App Hider - Uygulama Gizle, Fotoğraf Gizle, Çoklu Hesap

App Hider özellikle WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger vb. gibi uygulamaları saklamak için en iyi uygulamadır. App Hider ayrıca bir cihazdan birden fazla hesaba erişmek için mükemmel bir uygulama. Ayrıca App Hider fotoğraf ve videoları gizleyebilir. Uygulama kendisini Hesap makinesi gibi göstererek gizler.

İlginizi
çekebilir
Android için En İyi 10 Galeri Gizleme Uygulaması

4. Hide App - Root olmadan Uygulama simgesini gizleyin

  • Fiyat: Ücretsiz· Reklam İçeriyor

Hide App - Root olmadan Uygulama simgesini gizleyin

Başkalarının bilmesini istemediğiniz herhangi bir uygulamayı gizleyin.

AppHider, herhangi bir uygulamayı gizlemek için size yardımcı olabilir. Uygulama gizlendikten sonra, uygulama simgesi Başlatıcı'dan silinir.

Özellikleri:

  • Tamamen ücretsizdir
  • Uygulamaları gizle (Simge gizle)
  • PIN kilidi desteği
  • Otomatik yedekleme ve geri yükleme (AppHider'i yeniden yükledikten sonra, daha önce gizlenen uygulamalar geri yüklenebilir.)

5. Hide Apps

  • Fiyat: Ücretsiz· Reklam İçeriyor

hide apps

Bu uygulama, uygulamalarınızı "güvenli" ancak "kilidini açmanın kolay" bir desenle kilitler. Galeri ve fotoğraf uygulamalarını kilitleyerek resimlerinizi gizler ve verilerinizin meraklı gözlerden korunmasını sağlar. Tamamen ücretsiz. En son Android sürümleriyle bile kusursuz bir şekilde çalışacaktır ve kendi ayarlarınızı, kilit tipinizi, temalarınızı ayarlayabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
Android Galeri Uygulamasında Fotoğraf Gizleme

Sonuç

Bu uygulamalar ile fotoğraflarınızı, videolarınızı veya uygulamalarınızı gizleyebilirsiniz. Ancak bu uygulamaları kullanırken dikkatli olmak gerekir. Uygulamaların giriş şifresini unutursanız gizlediğiniz tüm dosyalarınız kaybolabilir. Ayrıca bu uygulamalar başkalarına karşı gizliliğinizi sağladığını iddia ederken kendilerine karşı gizliliğinizi ihlal edebilirler.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!


İlginizi Çekebilir


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır