Ogznet.com
Ogznet.com

Android için En İyi 10 Uygulama Kilitleme Uygulaması

Uygulama kilitleme ile diğer uygulamalarınızı meraklı gözlerden gizlersiniz. Bu şekilde, Facebook, galeri uygulaması veya bankacılık uygulamanıza erişen biri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Buradaki Android için en iyi uygulama kilitleme ve gizlilik uygulamalarını telefonunuza yükleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

1. IVY AppLock

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

AppLock by IvyMobile

AppLock, Android'deki en iyi uygulama kilitleme araçlarından biridir. Telefonunuzdaki hemen hemen tüm uygulamaları kilitleyebilir. Ayrıca fotoğrafları ve videoları da kilitleyebilir. Uygulama, görünmez bir desen kilidinin yanı sıra rastgele bir klavyeye de sahiptir. Şifreyi doğru girmeyen kişilerin fotoğrafını da çekebilir. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

IVY AppLock, diğer kişilerin, özel verilerinizi görmesini engellemek için galerinizi şifreler ve hassas fotoğraf ve videolarınızı gizler. Ayrıca çocuklarınızın veya meraklıların telefon ayarlarınızı kurcalamasını, önemli şeyleri silmesini ya da içeri girmesini önlemeye yönelik ücretsiz bir uygulama kilidi ve gizlilik koruması sağlar.

2. Applock - Fingerprint Pro

 • Ücretli

Applock - Fingerprint Pro

Applock Fingerprint Pro, basit ama etkili bir uygulama kilitleme aracıdır. Hangi uygulamaların kilitleneceğini teker teker seçebilirsiniz. Uygulama, kilidi açmak için bir parmak izi taraması ister. Cihazınızın parmak izi tarayıcısıyla entegre olarak çalışır. Ayrıca desen ve metin şifreleriyle de çalışır.

Telefon güvenliğinizi sağlamak ve gizliliğinizi güvende tutmak için not, çağrı, sms, e-posta, ayarlar gibi tüm alanları uygulama kilitleme işlevi ile gizleyin. Diğer bazı özellikler arasında bir galeri kasası, bazı ekstra güvenlik ayarları ve daha fazlası bulunur. Güvenli galeri kasası ile özel fotoğraflarınızı ve videolarızı gizlemenize yardımcı olur.

3. AppLocker by BGNmobi

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

AppLocker by BGNmobi

AppLocker iyi bir genel uygulama kilitleme uygulamasıdır. Parmak izi desteğinin yanı sıra desen kilidini ve şifre kilidini destekler. Ayrıca bazı özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir ve diğer kullanıcıların uygulamaları kaldırmasını önleyebilir. Bi ton ekstra ve gereksiz özellik ile gelmiyor ancak işini oldukça iyi yapan basit bir uygulama kilitleme aracı.

Fotoğraflarınızı, galerinizi ve mesajlarınızı meraklı arkadaşlarınıza karşı kilitleyin. Uygulama Kilitleme özelliği sayesinde çocuklarınızın istenmeyen uygulamaları ve oyunları indirmesine engel olur. Whatsapp, Facebook, Galeri ve diğer tüm uygulamalarınızı kilitleyerek güvenliğinizi koruyun! Kişisel verilerinizin güvenliği için cihazınızda bulunması gereken bir Android uygulaması.

4. AppLock : Fingerprint & Pin

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

AppLock : Fingerprint - Pin

AppLock, basit ve temiz görünümlü bir uygulama kilitleme aracıdır. Neredeyse tüm uygulamaları kilitleyebilir ve kilidini açmak için bir PIN, desen veya parmak izi kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca ondan fazla dili destekler, çeşitli ayarlara sahiptir ve indirdiğiniz yeni uygulamaları otomatik olarak korumak için bile ayarlanabilir. Şifrenin yanlış girilmesi durumunda meraklı misafirlerin fotoğrafını çekme yeteneği de vardır.

AppLock, galeri, mesaj uygulamaları, sosyal uygulamalar ve e-posta uygulamaları gibi tüm uygulamaları kilitlemenizi sağlar. Belirli bir uygulama için ayrı pin veya desen ile kilitleme yöntemlerini ayarlayabilirsiniz. Güzel ve basit arayüz ile herhangi bir görevi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

5. Norton App Lock

 • Ücretsiz

Norton App Lock

Norton, antivirüs alanında oldukça popüler bir isimdir. Bu tecrübesini şimdi ücretsiz bir uygulama kilitleme aracında sergiliyor. Uygulama kilidini dört haneli bir PIN, şifre veya desen kullanarak yapabilirsiniz. Uygulamaların yanı sıra fotoğrafları da gizleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca hangi uygulamaların kilitlenmesi gerektiğini bildiren bir öneri listesiyle birlikte gelir. Diğer uygulama kilitleme araçları gibi telefonunuza girmeye çalışan herkesin fotoğrafını da çeker.

Norton ekibi gizliliği ve performansı ciddiye alıyor. Diğer uygulama kilitleme araçlarının şifreleri kırılabilirken veya pilinizi tüketirken, Norton App Lock hassas uygulamaları korumak için özel Android izinlerinden yararlanır. Daha verimli ve diğer bazı uygulama kilidi araçlarından daha güvenlidir. Üstelik reklam gösterimi veya uygulama içi satın alımlar olmadan ücretsizdir.

İlginizi
çekebilir

Uygulamaları Gizlemek için En İyi 6 Ücretsiz Android Launcher Uygulaması

6. Perfect AppLock

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Perfect AppLock, bu listedeki en iyi uygulama kilitleme araçlarından biridir. WiFi, Bluetooth ve diğer bağlantıları kilitleme desteği de dahil olmak üzere temel özelliklere sahiptir. Ücretsiz ve ücretli sürümler aynı özellikleri sunar. Tek fark, ücretsiz sürümün reklam içermesidir.

Perfect AppLock, PIN, desen ya da jest gibi değişik şifreleme metodları ile istediğiniz herhangi bir uygulamayı kilitlemenizi sağlar. Bu uygulamalar arasında; Whatsapp, Facebook, Twitter, Skype, SMS, e-posta, Galeri, Kamera, USB bağlantısı, Ayarlar ve seçtiğiniz herhangi bir uygulama olabilir.

7. Smart AppLock

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Smart AppLock

Smart AppLock başka bir iyi ücretsiz uygulama kilitleme seçeneğidir. Ayarlarınızı, bağlantılarınızı ve telefon uygulamanız dahil olmak üzere tüm uygulamalarınızı ve fotoğraflarınızı kilitler. Kendini bir kilit ekranı olarak gizliyor. Bununla birlikte, yeniden başlatma sırasında otomatik başlatma, gecikmeli uygulama kilitleme ve Samsung için parmak izi desteği gibi özelliklere sahiptir. Reklam gösterimleri ile ücretsiz bir uygulamadır.

Smart AppLock ile video, fotoğraf (Galeri), kısa mesajlar (SMS veya MMS), arama kayıtları ve her türlü uygulamayı kilitleyebilirsiniz. Sistem ayarları kilidi ile başkalarının veya çocukların telefonun ayarlarını kurcalamalarını engeller. Ayrıca çocukların farkında olmadan yaptıkları satın alma işlemlerini engellemek için uygulama marketi ve oyunları kilitleme özelliği de vardır.

8. SpSoft AppLock

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

SpSoft AppLock

SpSoft AppLock, uygulama kilitleme için iyi bir seçenektir. Şifre, desen ve parmak izi ile kilitleme özelliğine sahiptir. Facebook'u, Whatsapp'ı, Galeri'yi şifreyle kilitleyin ve uygulamaların meraklı gözlerden korunmasını sağlayın. Diğer uygulama kilitleme araçları gibi, uygulamalarınıza girmeye çalışan kişilerin fotoğraflarını çeker ve hatta uygulamayı sahte hata penceresiyle kilitleyerek bunu gizleyebilir.

Desen kilidinizi, 3 × 3 yerine 18 × 18'e kadar bir ızgarada görünmesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz kilit yerine sahte bir hata mesajı da gösterir. Uygulama, isterseniz belirli uygulamaları kullanırken ekranınızı açık tutacaktır. 30'dan fazla dili de destekleyen iyi bir seçenektir.

İlginizi
çekebilir

Uygulamaları Gizlemek için En İyi Uygulamalar

9. LOCKit - App Lock

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

LOCKit - App Lock

LOCKit, özel dosyalarınızı da koruyabilen, Android için başka bir etkileyici uygulama kilitleme aracıdır. Uygulamayı telefon ekranınızı kilitlemek için de kullanabilirsiniz. Yerleşik bir dosya tarayıcısı, telefon güçlendirici ve bildirim temizleyicisi vardır.

Ana parolanızı oluşturmak için bir PIN veya desen kullanabilirsiniz. Hatta desen çizme yolunu gizleyebilir ve görünmez yapabilir veya yazarken karışık bir klavye görüntüleyebilirsiniz.

Özel fotoğraflarınızı ve videolarınızı galerinizden gizlemenizi ve ayrı kasalarda saklamanızı sağlar. Bir güç tasarrufu modu, meraklı misafirler için fotoğraflarının çekimi ve ayrıca kilitli uygulamaların kaldırılmasını önleme gibi özellikleri vardır. Uygulama içi satın alma olmadan ücretsizdir ve sadece reklam içerir.

10. FingerSecurity

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

FingerSecurity

Bu, kullanıcılara cep telefonlarının parmak izi sensörünü kullanarak uygulama kilitleme fırsatı veren ilk uygulamalardan biriydi. Ayrıca, uygulamalar arasında basitçe geçiş sağlama, aynı anda birden fazla uygulamanın kilidini açma ve yeni uygulamaları otomatik olarak koruma gibi özellikler barındırır. Parmak izi kilit yöntemini kullanmak istemiyorsanız, FingerSecurity alternatif bir PIN kodu veya şifre kullanmanıza da izin verir.

Uygulama ayrıca hızlı etkinleştirme ve devre dışı bırakma için bir widget sağlar ve belirli konumlarda uygulamalarınızın kilidini otomatik olarak açar. Buna ek olarak, sahte kilitlenme iletişim kutusunu kullanır, meraklı gözler şifreyi yanlış girerse fotoğraflarını çeker ve daha fazlasını yapar. Uygulama içi satın alma işlemleri, yüklemeleri kaldırma, daha fazla tema veya kilit sayfası arka planını değiştirme gibi gelişmiş özellikler sunar.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz