Android ve iOS Kullanıcıları İçin En İyi Instagram Repost Uygulamaları

Android ve iOS Kullanıcıları İçin En İyi Instagram Repost Uygulamaları

Kim Instagram üzerinde repost yapmayı sevmez? Hepimiz duygularımızı ifade etmemize izin veren sosyal medya forumlarına takılıyoruz. Instagram’da sık karşılaştığımız konulardan biri de Repost olayıdır.

Instagram, kullanıcılara kolay ve arkadaşça bir uygulama sunmak için kullanıma sunulmasından bu yana birçok değişiklik yapmıştır. Bununla birlikte, Instagram, telif hakkı gibi konulara saygılıdır ve bu nedenle bu doğrultudaki çizgiye ayak uydurmaktadır. Sonuç olarak, kullanıcılar Instagram'da gördükleri yayınları paylaşamazlar.

Facebook ve Twitter'dan farklı olarak. Instagram özelliklerinin sağlamlığını sorgulama sorunu yoktur, ancak bazı sorunlar kullanıcıları memnun etmemiştir. Önceden, kullanıcılar beğendikleri herhangi bir gönderinin ekran görüntüsünü almak zorundaydılar ve daha sonra alternatif modlarla paylaşabiliyordular. Ancak, bugün bu süreci basitleştirmek için bir dizi uygulama yayıldı ve bu özelliklerin keyfini çıkarmak için Instagram üzerinde reprodüksiyon ya da yeniden programlamayı kolaylaştırdı. Kullanıcılar daha önce hiç olmadığı kadar bu tür uygulamaları kullanıyorlar.

Instagram'daki en iyi repost uygulamalarından bazılarına göz atın.

Android ve iOS için En İyi Instagram Repost Uygulamaları

Repost for Instagram by Red Cactus LLC (Hem iOS hem de Android için) 

iPhone ve Android kullanıcıları, bu uygulamanın tüm yayınlama işlemleri için en iyi uygulama olduğunu kesinlikle kabul eder. Repost for Instagram en iyi Instagram repost uygulamasıdır.
Bu uygulamayı kullanmanın avantajları çok fazladır. Öncelikle, reklamları kıyıda tutar, böylece istenmeyen, rahatsız edici reklamlar kendi isteğiniz dışında telefonunuzda gözükmez. İkincisi, uygulama ayrı bir giriş için sizi sorgulamaz ve ayrıca herhangi bir filigran eklemez.

Özellikleri ve kolaylığı onu hızlı bir şekilde Instagram kullanıcılarının çoğunun favorisi haline getirmiştir. Kullanıcılar, yeniden yayın kredisinin yerleşimini üst, alt, sağa veya sola değiştirmek gibi bazı sınırlı özelleştirme özelliklerine sahip olabilir. Ayrıca, isteğinize göre karanlık veya aydınlık temayı seçme seçeneğine de sahipsiniz.

Repost Via Instant (Hem iOS hem de Android için)

Bu uygulama Instagram kullanıcılarının bir başka favorisidir ve kolay kullanıcı arayüzü ile sevilir. Uygulama, kısa bir süre içinde Google Play Store'dan milyonlarca indirme işlemi gerçekleştirdi.
Videolarınızı ve fotoğraflarınızı galeride kaydedebilir ve istediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz. Basit bir kopyala-yapıştır, repost işlemini gerçekleştirir. Şüphesiz, 2018'de en iyi Instagram repost uygulamalarından biridir.

InstaRepost (Hem iOS hem de Android için)

Bu uygulama diğer uygulamalara kıyasla birçok özellikten yoksundur, ancak kullanım kolaylığı hakkında konuştuğunuzda en iyisidir. İnternette bol bol video var, bu yüzden bu uygulamayı kullanmanın detaylarını öğrenmek için bazı videolara göz atın. Yeni kullanıcılar ve yeni başlayanlar için en iyi uygulama. Bu uygulamanın en iyi özelliği kolaylığıdır.

Uygulama, videoları ve fotoğrafları cihazınızın dahili deposunda tutmanıza olanak tanır. Bu uygulamayı kullanmak için, cihazınızda resmi Instagram uygulamasının yüklü olması gerekir, böylece diğer ağlarda paylaşabilirsiniz. Bu uygulama ile ilgili tek sorun, bunu yayınlayan orijinal kişiyi işaretlemek için fotoğrafa bir filigran komasıdır. Başka bir dezavantajı fotoğrafa “InstaRepost” filigranı koymasıdır.
Uygulama, diğer uygulamalara kıyasla reklamlar daha fazladır. Bu uygulamanın kilitli özelliklerini kullanmak isterseniz, bazı kuruşları da engellemek zorunda kalabilirsiniz.

Ezrepost + (Android için)

Bu uygulama kullanıcıların bazı ilginç ve güzel özellikler sunar. Instagram feed'inin herhangi bir fotoğrafını veya videosunu kolayca yükleyebilir ve paylaşım URL'sini kopyalama zahmetine girmeden bunları yeniden gönderebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda kullanıcıların doğrudan Regram'a izin vermek için URL'yi kopyalama ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bu uygulamayı Google Play Store'dan alabilir ve diğer şeylerin yanı sıra feed'i, fotoğrafları, beğenileri, takipçileri yeniden yayınlayabilirsiniz.

Repost for Instagram (Hem Android hem de iOS için)

Mac veya iPhone için Repost for Instagram en iyi seçimdir. Bu uygulama Android kullanıcıları tarafından da kullanılabilir. Bununla birlikte, birçok Android kullanıcısı bu uygulamanın hatalarından şikayetçiydi ve bu nedenle daha iyi alternatifler denenebilir.

Bu uygulama, görüntülerin reprodüksiyonunu kolaylaştırır ve aynı zamanda yayıncıya da kredi verir. Reklamlar filtrelenir ve ayrı bir girişe gerek yoktur. Dahası, bunu Instagram’dan da kullanabilirsiniz. Bu uygulama filigran yerleştirmez.
Tüm bu nedenlerden ötürü, uygulama iTune mağazasında 4.9'luk büyük bir dereceye sahiptir. Android mağazası 4.6'da biraz daha düşük bir orana sahip. Ancak uygulama, yarışta uzun süredir geride kalan rakipleri yenmeye devam ediyor.

RepostWhiz App (Hem Android hem de iOS için)

Bu uygulama Instagram'da videoların yeniden yayınlanmasına izin veren ilk uygulamadır. Bu uygulama Instagram için en iyi repost uygulamalarından biri haline geldi. Ancak, uygulama 2016 yılında Instagram tarafından büyük bir darbe aldı ve artık iOS uygulama mağazasından indirilemedi.
Bunu Android Google Play Store'da bulabilirsiniz. Ancak uygulama, kullanıcıların fotoğraf ve videoları indirmelerine izin vererek gelişmiş işlevsellikler yer alır.
Kullanıcılar Instagram üzerinden yeniden yayınlayabilir veya yeniden programlayabilirler. Fotoğraflarınız ve videolarınız doğrudan galerinizde gösterilecek.

Repost and Save for Instagram (Hem Android hem de iOS için)

Repost and Save for Instagram bir premium uygulama ama yine de en iyi Instagram repost uygulamalarından biri olarak yer alır.
Uygulamanın, Instagram gönderilerini kaydetmenin yanı sıra reprodüksiyon yapabilmenizi sağlayan adıyla kolayca anlaşılabilir. App çok basit ve kullanımı kolaydır. InstaRepost gibi, burada da bazı temel özelliklerin kilidini açmak için biraz para harcamanız gerekiyor. Yani ücretli bir uygulama almak sizin için bir dezavantaj değilse, uygulama sizin için harika bir seçenek haline gelebilir.

Ancak, uygulamanın, diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında ek özellikler sunmadığını ve yukarıda listelenen ücretsiz uygulamaların ücretli sürümünü satın alarak ekstra özelliklerinin çoğunun alınabileceğini belirtmek isterim. Bu uygulamada diğer uygulamaların ötesine geçiyor; Instagram hikayelerini yeniden yayınlamanıza ve videolar ve hikayeler kaydetmenize izin verir.
Bu özellik, diğer uygulamaların çoğu tarafından engellenir.

Rensta (Android için)

Bu, doğrudan bir kullanıcının Instagram hesabından yeniden yayınlanmasına hizmet veren başka bir uygulama. URL'yi kopyalamanız gerekmez ve bunun yerine sadece yeniden yayınlamak istediğiniz fotoğrafları seçin.
Cihazınızla iyi anlaşır ve akıllı telefonunuzda bir bildirim gösterir. Indirmek, yeniden yayınlamak ve yeniden programlamak için kolay ve hızlı bir android uygulaması olarak işlev görür.

Reposter (Android için)

Bu uygulama da hevesli ve sık reposters olan Instagram kullanıcıları tarafından sevildi. Uygulama, herhangi bir güçlük çekmeden, doğrudan hesabınızdaki şeyleri yeniden yayınlamanıza veya yeniden düzenlemenize olanak tanır. Yapıştır ve kopyalaman yeterli. Bu hızlı ve kullanıcı dostu uygulama ile reprodüksiyonda herhangi bir baş ağrısı bulamayacaksınız. Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile