Ogznet.com
Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları 2021 Paylaş:

Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları 2021

Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları 2021

Android için En İyi Ücretsiz Wallpaper Uygulamaları

Telefonunuzun kilit ekranını ve ana ekranını özelleştirmek muhtemelen hepimizin sık sık yaptığı şeylerden biridir. Bir haftada 2-3 farklı duvar kağıdı arasında geçiş yapabiliyoruz. Telefon ekranları gün geçtikçe gelişiyor, kaliteli duvar kağıtları ise bu Android telefonlarda daha iyi bir görünüm ortaya çıkarıyor. Burada en iyi HD ve QHD Android duvar kağıtları bulmanıza yardımcı olacak uygulamalar var.

Google Play Store'daki duvar kağıdı uygulamaları kötü amaçlı yazılım ve diğer dolandırıcılıkların ana hedeflerinden biridir. Bu nedenle, indirdiğiniz uygulamanın güvenli olup olmadığını bilmelisiniz. Bu yüzden, Android telefonlar için en iyi duvar kağıdı uygulamalarının bir listesini derledik.

Abstruct, OnePlus tarafından kullanılan hazır duvar kağıtları ile tanınan bir sanatçı olan Hampus Olsson tarafından yapılan koleksiyonları içerir. Uygulamanın adından da anlayabileceğiniz gibi, içinde bulunan sanat eserlerinin çoğu soyuttur. Koleksiyon 350'den fazla duvar kağıdı sunar ve yaratıcısı tarafından yeni sanat eserleri yayınladıklarında güncellenir.

OnePlus'ın hazır duvar kağıtlarının hayranıysanız veya Paranoid Android ROM'dakileri beğendiyseniz, bu uygulama onları yüksek çözünürlüklü formatlarda elde etmek için harika bir kaynaktır. Kullanıcılar bunları doğrudan uygulama içinden uygulayabilir veya diğer kullanımlar için galerilerine kaydedebilir.

Bu noktada, mevcut sekiz koleksiyondan dördünün Pro Pack gerektiren ücretli bir planın arkasında kilitli olduğunu unutmayın.

AmoledPix, kullanıcıların duvar kağıdı olarak uygulayabileceği 10.000'den fazla sanat eserini sergiliyor. Ana odak noktası Anime, Mimari, Alıntılar veya Arabalar gibi çeşitli kategorilerde siyah tema ağırlıklı seçenekler sunmaktır. Kullanıcılar, bir görsel seçtikten sonra, benzer bir estetiğe sahip duvar kağıtlarını bulmak için etiketlenen renklere dokunmayı da seçebilirler.

Uygulama, abonelik veya tek seferlik satın alma modeliyle sunulan premium bir sürüme sahiptir. Ücretin ödenmesi, reklamları kaldıracak ve daha fazla koleksiyona erişime izin verecektir.

 

Wonderwall, yüksek kaliteli, genel olarak manzara temalı bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Wonderwall, HD ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir kaynaktır. Veritabanında yüksek çözünürlüklü görüntüler vardır. Çoğu manzara ve benzeri şeylerdir.

Bazı ilginç yüksek kaliteli görüntüler ile kategori eksikliğini telafi ediyor. Ayrıca, uygulama tamamen ücretsizdir. Otomatik duvar kağıtları yerleştirme özelliği ve hemen hemen her gün yeni duvar kağıtları var.

En popüler arka plan uygulamalarından biri olan Backdrops, fotoğraf veya vektör sanatını sergileyen koleksiyonlara sahiptir. Kataloğu, dijital sanatçılar ve topluluğu tarafından günlük olarak güncellenmektedir.

Pro sürümü, kullanıcılara bir Arka Plan bildiriminden duvar kağıtları uygulama ve Keşfet sayfasından duvar kağıtları kaydetme olanağı sağlar. Ücretsiz versiyon ücretsiz koleksiyonlarla sınırlıdır ve ayrıca ücretli plan uygulamadan reklamları kaldıracaktır.

5. Walli - HD Duvar Kağıtları

Walli, HD ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir uygulamadır. Walli, sadece sanatçılar tarafından cihazınız için özel olarak oluşturulan eşsiz ve müthiş duvar kağıtları içeren, yüksek kaliteli ve seçkin bir koleksiyondur.

Sanatçı topluluğu tarafından oluşturulan özel sanat eserleri koleksiyonunun yanı sıra güzel bir otomatik duvar kağıdı değiştirme özelliğine de sahiptir. Ayrıca kategoriler, çeşitli sıralama seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Uygulama, bazı isteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsizdir. Duvar kağıtlarının çoğu QHD'den çok daha büyük formattadır.

 

3D Wallpaper Parallax uygulaması, oldukça uzun bir süredir popüler duvar kağıdı uygulamasıdır ve kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Birçok katman sayesinde, derinlik etkisi oldukça çarpıcı. Ana vurgu katman sayısını özelleştirebilirsiniz. Kullanıcı 4D veya 3D duvar kağıtları oluşturabilir, indirebilir, düzenleyebilir ve kişiselleştirebilir.

Görüntüleri duvar kağıdı olarak ayarlamak, İndir ve Ayarla (Download ve Set) düğmelerine dokunmak kadar basittir.

 

Sphaera, dünyadaki konumlara göre duvar kağıtları oluşturan bir uygulamadır. Kullanıcılar herhangi bir noktayı seçebilir ve ardından oluşturulan görüntüyü mevcut stil seçenekleriyle özelleştirebilir. Uygulama, özel başlatıcılarla iyi çalıştığını ve oluşturulan resminin herhangi bir yüksek çözünürlüklü ekrana uyacağını iddia ediyor.

Tek seferlik satın alma modeli ile bu uygulama reklam içermez ve sınırsız indirme imkanı sunar.

Walldrobe duvar kağıdı uygulamasının en önemli özelliği yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını barındırmasıdır. Telefonunuzun ana ekranında doğa veya şehir manzaralarının olmasını seviyorsanız bu uygulamayı seveceksiniz.

Ayrıca duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirmek için zaman aralığını, kategorileri ve sık kullanılanları ayarlayabilirsiniz. Bulanıklaştırma, kırpma, döndürme ve çevirme ekleyerek duvar kağıdını kolayca özelleştirin.

Stokie, üreticileri tarafından cihazlarda sağlanan stok duvar kağıtlarını içeren bir duvar kağıdı koleksiyonuna sahiptir. Bir görüntü seçmenize ve parlaklığı, kontrastı, tonu, doygunluğu, bulanıklık seviyesi ve RGB makyajı gibi nitelikleri özelleştirmenize izin vererek bunlar üzerinde gelişir.

Bu nedenle, duvar kağıdını kendiniz yaparken estetiğini korumanıza izin verir. Hazır duvar kağıtları sizin tercihiniz değilse veya belki de daha basit bir şey arıyorsanız, uygulama degrade tarzı duvar kağıtları oluşturmanıza da olanak tanır.

İndirmesi ücretsizdir ancak reklamları kaldırmak, ek özelliklere erişmek ve müşteri hizmetlerinden öncelikli destek almak için uygulama içi satın alma seçeneği sunar.

Süper kahraman temalı duvar kağıtlarını sever misin? Eğer cevabının evet ise, DopeWalls sizin için. Bu duvar kağıdı uygulaması bir dizi yüksek çözünürlüklü görüntüye sahiptir.

DopeWalls, boyut ve çözünürlük gibi görüntü ayrıntılarının her görüntünün alt kısmında göstermektedir.

11. Tapet

Tapet, kullanıcıların belirli parametreleri kontrol ederek duvar kağıtları oluşturmasına izin vermesi açısından Stokie ve Sphaera'ya benzer bir uygulamadır. Bir koleksiyon sunmaz, bunun yerine desen oluşturmak için matematiksel işlevleri kullanır. Uygulama, kullanıcılara cihazlarına kaydetmeyi seçebilecekleri çeşitli seçenekleri göstermek için kaydırma tabanlı bir sistem kullanır.

Bir uygulama içi satın alma, daha fazla desene erişim, bir renk paleti oluşturma seçeneği ve Tapet'te oluşturulan resmi Canlı Duvar Kağıdı olarak kilit ekranına uygulama yeteneği sağlayacaktır.

WallCandy, AMOLED panele sahip bir cihazlara hitap eden bir başka uygulamadır. Kilit ekranınız veya belki de akıllı telefonunuzdaki çentikli ekran için ideal olan duvar kağıtları olarak sınıflandırılan 5.000'den fazla sanat eserinden oluşan bir kataloğa sahiptir. Bu listedeki diğer birçok uygulama gibi, duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirme özelliği sunar.

İndirmek ücretsizdir ve ek satın alma işlemi sunmaz.

Google Duvar Kağıtları, QHD duvar kağıtlarının eğlenceli ve basit bir kaynağıdır. Burada Google Pixel telefonları için yapılmış resmi duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Ek olarak, Google Earth ve diğer kaynaklardan daha fazla duvar kağıdı vardır. Burada çok fazla çeşitlilik yoktur. Ancak, koleksiyonlar hızla genişliyor. Ayrıca sık sık duvar kağıdınızı değiştiriyorsanız otomatik duvar kağıdı değiştirme özelliğini de içerir. Uygulama tamamen ücretsizdir.

WallpapersCraft 4K Backgrounds, HD duvar kağıtları ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir kaynaktır. Uygulama ekranınızın çözünürlüğünü algılar ve daha sonra, özellikle bu ekran boyutu için duvar kağıtlarını gösterir. Çoğu Android telefonun bugünlerde 1080p veya 1440p ekranları var. Uygulamada hem telefonunuzun ekran çözünürlüğünde hem de daha yüksek çözünürlükte duvar kağıtları vardır. Geniş bir koleksiyona sahiptir.

Bu uygulama 15.000'den fazla HD ve QHD duvar kağıdını içerir. Bazı eğlenceli özelleştirme özellikleri de vardır. Uygulama, uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsizdir. Ancak uygulamada reklam gösterimi var.

Walpy, görüntülerine kaynak sağlamak için Unsplash kullanan, ancak kullanıcılara bir görüntünün bulanıklık seviyesini, parlaklığını, doygunluğunu, vinyetini ve rengini düzenleme olanağı sağlayarak aynı kaynağı kullanan başka bir uygulama olan Resplash'ten bir adım daha ileri giden bir uygulamadır. Uygulamayı indirmek ücretsiz olsa da, uygulama içi satın alma seçeneği de sunar.

Unsplash, 8K çözünürlüğe kadar yüksek kaliteli duvar kağıtlarından oluşan ücretsiz kataloğuyla tanınan bir web sitesidir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!