Ogznet.com
Ogznet.com

Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları 2020

Telefonunuzun kilit ekranını ve ana ekranını özelleştirmek muhtemelen hepimizin sık sık yaptığı şeylerden biridir. Bir haftada 2-3 farklı duvar kağıdı arasında geçiş yapabiliyoruz. Telefon ekranları gün geçtikçe gelişiyor, kaliteli duvar kağıtları ise bu Android telefonlarda daha iyi bir görünüm ortaya çıkarıyor. Burada en iyi HD ve QHD Android duvar kağıtları bulmanıza yardımcı olacak uygulamalar var.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Google Play Store'daki duvar kağıdı uygulamaları kötü amaçlı yazılım ve diğer dolandırıcılıkların ana hedeflerinden biridir. Bu nedenle, indirdiğiniz uygulamanın güvenli olup olmadığını bilmelisiniz. Bu nedenle, Android telefonlar için en iyi duvar kağıdı uygulamalarının bir listesini derledik.

1. Wonderwall

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Wonderwall

Wonderwall, yüksek kaliteli, genel olarak manzara temalı bir duvar kağıdı uygulamasıdır.Wonderwall, HD ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir kaynaktır. Veritabanında yüksek çözünürlüklü görüntüler vardır. Çoğu manzara ve benzeri şeylerdir. Bazı ilginç yüksek kaliteli görüntüler ile kategori eksikliğini telafi ediyor. Ayrıca, uygulama tamamen ücretsizdir. Otomatik duvar kağıtları yerleştirme özelliği ve hemen hemen her gün yeni duvar kağıtları var.

2. AMOLED Wallpapers

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

AMOLED Wallpapers

Uygulama karanlık duvar kağıtlarının en iyi koleksiyonlarından birine sahiptir. Ve sadece iki veya üç tonda görüntü içeren çoğu uygulamanın aksine, bu duvar kağıtlarında bir dizi canlı renk içerir. Bunun sonucunda, ana ekranınız için zengin ve çekici görüntüler elde edersiniz.

Tüm duvar kağıtları, kategorilere ayrılmıştır. İsterseniz Günün Duvar Kağıdı (Wall of the Day) bölümüne de göz atabilirsiniz. Ya da, Rastgele Sırala (Randomize) düğmesine basarak şansınızı deneyebilirsiniz.

3. Wallhub - 4K AMOLED & HD Wallpapers - Backgrounds

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Wallhub - 4K AMOLED & HD Wallpapers - Backgrounds

Farklı seçeneklere sahip küçük ve basit bir duvar kağıdı uygulaması istiyorsanız, Wallhub'a bir şans vermelisiniz. Ana ekranınızın görünümünü güzelleştiren düzgün bir FHD ve QHD duvar kağıdı koleksiyonuna sahiptir. Wallhub'ın en güzel yanı, başlangıçta tüm görüntülerin tek renkli görünmesidir. Akışı kaydırdıkça gerçek renkler ortaya çıkar.

Wallhub basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Başlangıçta, uygulamada rastgele duvar kağıtları görürsünüz. Ancak aramanızı her zaman sol menüden daraltabilirsiniz.

4. Walli - HD Duvar Kağıtları

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Walli - HD Duvar Kağıtları

Walli, HD ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir uygulamadır. Walli, sadece sanatçılar tarafından cihazınız için özel olarak oluşturulan eşsiz ve müthiş duvar kağıtları içeren, yüksek kaliteli ve seçkin bir koleksiyondur. Sanatçı topluluğu tarafından oluşturulan özel sanat eserleri koleksiyonunun yanı sıra güzel bir otomatik duvar kağıdı değiştirme özelliğine de sahiptir. Ayrıca kategoriler, çeşitli sıralama seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Uygulama, bazı isteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsizdir. Duvar kağıtlarının çoğu QHD'den çok daha büyük formattadır.

5. 3D Wallpaper Parallax - 4D Backgrounds

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

3D Wallpaper Parallax - 4D Backgrounds

3D Wallpaper Parallax uygulaması, oldukça uzun bir süredir popüler duvar kağıdı uygulamasıdır ve kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Birçok katman sayesinde, derinlik etkisi oldukça çarpıcı. Ana vurgu katman sayısını özelleştirebilirsiniz. Kullanıcı 4D veya 3D duvar kağıtları oluşturabilir, indirebilir, düzenleyebilir ve kişiselleştirebilir.

Görüntüleri duvar kağıdı olarak ayarlamak, İndir ve Ayarla (Download ve Set) düğmelerine dokunmak kadar basittir.

6. Walldrobe - Wallpapers

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Walldrobe - Wallpapers

Walldrobe duvar kağıdı uygulamasının en önemli özelliği yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını barındırmasıdır. Telefonunuzun ana ekranında doğa veya şehir manzaralarının olmasını seviyorsanız bu uygulamayı seveceksiniz.

Ayrıca duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirmek için zaman aralığını, kategorileri ve sık kullanılanları ayarlayabilirsiniz. Bulanıklaştırma, kırpma, döndürme ve çevirme ekleyerek duvar kağıdını kolayca özelleştirin.

7. DopeWalls- 4K Wallpapers & HD Background (UHD)

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

DopeWalls- 4K Wallpapers & HD Background (UHD)

Süper kahraman temalı duvar kağıtlarını sever misin? Eğer cevabının evet ise, DopeWalls sizin için. Bu duvar kağıdı uygulaması bir dizi yüksek çözünürlüklü görüntüye sahiptir.

DopeWalls, boyut ve çözünürlük gibi görüntü ayrıntılarının her görüntünün alt kısmında göstermektedir.

8. WallPix

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

WallPix duvar kağıdı uygulaması

WallPix, geniş bir HD ve 4K (UHD | Ultra HD) duvar kağıtları koleksiyonuna sahip ücretsiz bir uygulamadır. AMOLED, Neon ve Abstract duvar kağıtlarının bir karışımına sahip olmak istiyorsanız, Wallpix denemeniz gereken bir uygulamadır. 

Özellikle AMOLED ekranlı telefonlarda harika görünen duvar kağıtlarını barındırıyor.

Ücretsiz sürüm, bir resmi doğrudan duvar kağıdı olarak ayarlamanızı sağlar. Ancak bir duvar kağıdını indirmek için Pro sürümünü satın almanız gerekir.

9. Hidey Hole (Wallpapers for Galaxy S10 series)

 • Ücretsiz

Hidey Hole (Wallpapers for Galaxy S10 series)

Çetikli veya kamera deliğine sahip bir telefonunuz mu var? Eğer cevabınız evetse, Hidey Hole'u hemen deneyin. Bu uygulama, Android'inizin ana ekranına havalı bir görünüm veren yaratıcı delikli duvar kağıtları barındırıyor. Bard Simpson'dan sevimli küçük Minyonlara ve cesur Örümcek Adam'a kadar oldukça farklı bir koleksiyona sahiptir.

Hidey Hole, öncelikle kamera çentiğini gizlemek için yapılmış duvar kağıtlarını bir araya getiren bir uygulamadır. Telefonunuzun ekranında delik varsa, görüntüyü çevirin ve uygulayın.

10. RedPapers - Auto Wallpapers For Reddit

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

RedPapers - Auto Wallpapers For Reddit

RedPapers, belli bir zaman aralığında birkaç duvar kağıdı arasında otomatik olarak geçiş yapmanızı sağlayan başka bir uygulamadır. Bu uygulamayı farklı kılan şey ise seçkin bir alt diziden fotoğrafları almasıdır.

Birçok özelleştirme seçeneği vardır. Örneğin, zamanlama seçimini değiştirebilirsiniz. Ayrıca, görüntüleri istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. Hepsini yaptıktan sonra, otomatik duvar kağıdı değiştime işlemini başlatmak için Start Service düğmesine basın. Tek dezavantajı, duvar kağıdı çözünürlüğünü seçememenizdir.

11. Google Duvar Kağıtları

 • Ücretsiz

Google Duvar Kağıtları

Google Duvar Kağıtları, QHD duvar kağıtlarının eğlenceli ve basit bir kaynağıdır. Burada Google Pixel telefonları için yapılmış resmi duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Ek olarak, Google Earth ve diğer kaynaklardan daha fazla duvar kağıdı vardır. Burada çok fazla çeşitlilik yoktur. Ancak, koleksiyonlar hızla genişliyor. Ayrıca sık sık duvar kağıdınızı değiştiriyorsanız otomatik duvar kağıdı değiştirme özelliğini de içerir. Uygulama tamamen ücretsizdir.

12. WallpapersCraft Duvar kağıtları HD 4K

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

WallpapersCraft 4K Backgrounds, HD duvar kağıtları ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir kaynaktır. Uygulama ekranınızın çözünürlüğünü algılar ve daha sonra, özellikle bu ekran boyutu için duvar kağıtlarını gösterir. Çoğu Android telefonun bugünlerde 1080p veya 1440p ekranları var. Uygulamada hem telefonunuzun ekran çözünürlüğünde hem de daha yüksek çözünürlükte duvar kağıtları vardır. Geniş bir koleksiyona sahiptir. Bu uygulama 15.000'den fazla HD ve QHD duvar kağıdını içerir. Bazı eğlenceli özelleştirme özellikleri de vardır. Uygulama, uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsizdir. Ancak uygulamada reklam gösterimi var.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz