Ogznet.com

Aynı anda belirli bir Android uygulamasının birden çok kopyasını çalıştırmak ister misiniz? Örneğin, Facebook'un iki sürümü aynı anda açılır; biri kişisel profiliniz için ve bir tanesi profesyonel profiliniz için gibi.

Ya da YouTube'un iki versiyonuna sahip olabilirsiniz, aynı anda iki video oynatmanıza olanak tanır, bu da aynı anda birden fazla canlı yayına göz atmak istiyorsanız iyi olabilir.

Ne yazık ki, bu yerel bir Android özelliği değil. Ama bunu yapan bir üçüncü taraf uygulaması var: Parallel Space!

Android için Parallel Space Nedir?
Parallel Space, bir uygulamanın iki kopyasını aynı anda iki farklı pencerede çalıştırmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Buna ek olarak, seveceğiniz başka bir önemli özellik daha var: uygulamalar için gizli mod. Cihazınızdaki yüklü uygulamaları gizlemenize olanak tanır, böylece diğer kişiler onları göremez.

Aynı uygulamanın iki örneğini çalıştırırken, her uygulamadaki veriler diğerinden sanal olarak korunur. Veri çakışmaları veya zorla çıkışlarla karşılaşmazsınız.

Aynı Android Uygulamasının Çoklu Kopyaları Nasıl Çalıştırılır

Parallel Space uygulamasını Android mağazasından indirin ve yükleyin. Ücretsizdir.

Uygulamayı ilk kez başlattığınızda, kopyalamak istediğiniz uygulamayı seçmeniz ve Parallel Space uygulamasına Ekle seçeneğine dokunmanız gerekir.

Uygulamada ikinci bir sürümü çalıştırmak için simgeye dokunun. Uygulama Parallel Space uygulaması içinde yüklenir.

Aşağıdaki örnekte, aynı anda iki YouTube sürümünü kullandığımı görebilirsiniz. Normal Android kontrollerini kullanarak aralarında geçiş yapabilirsiniz.

Parallel Space app

İlginizi
çekebilir
Android Cihazlarını Yeniden Başlatma ve Sıfırlama