Android'de Video Deneyiminizi Artırmak için En İyi 5 Video Oynatıcı

Android'de Video Deneyiminizi Artırmak için En İyi 5 Video Oynatıcı

Bugün, Android telefonlar sadece telefondan daha fazlası. Gelişmiş ekranlar ve son teknoloji ses sistemlerinde, telefonlarda medya oynatmak hiç bu kadar iyi olmamıştı. Android'in varsayılan video oynatıcısından geçiş yapmayı planlıyorsanız, kontrol etmeniz gerektiğini düşündüğümüz en iyi 5 video oynatıcı burada.

Video oynatıcı film izleme deneyiminizi büyük ölçüde geliştirebilir. Tüm video oynatıcılar eşit şekilde oluşturulmasa da, (en azından) jest kaydırma, altyazı işleme gibi yeni çağ özelliklerinin bazılarını ve attığınız hemen hemen tüm formatları oynatma yeteneğini içermeleri gerektiğine inanıyoruz.

1. Mx Player Beta

Android medya oynatıcıları hakkında düşündüğüm zaman MX Player aklıma ilk giren isimlerden biri. Basit arayüzü ve sezgisel dokunma hareketleri, bu uygulamayı Android kullanıcıları arasında bir sevgilidir. Sorunsuz altyazı indirme işleminden ve hem donanım hem de yazılım kod çözme desteğinden bahsetmiyoruz bile.

Yıllar geçtikçe, MX Player birçok kullanışlı özelliği kullanıma sunmuştur ve beta sürümünün en yeni özelliklerinden biri de Çevrimiçi bölümdür. Bu özel kategori, bölgenize bağlı olarak trend olan YouTube videolarını gösterir. Dahası, bu video oynatıcı da müzik için bir bölüm var. Modaya uygun numaralardan harika oynatma listelerine kadar hepsi var. Bunun dışında, Dolby AC3 ses ile ilgili bir sorun var. Ancak, bu basit hile ile kolayca düzeltilebilir.

2. VLC Player

VLC, video oynatıcılar alanındaki eski bir isim ve zengin özellikleri sayesinde MX Player'ın yakın rakibi.
Basit ve temel arayüzü ile, medya oynatma ihtiyacınızı karşılar. Ancak en iyi özelliği, video ve şarkıları doğrudan PC'den Android'e yayınlama yeteneğiydi. VLC Player kullanmak için bir zevktir

Bir video oynatıcının çevrimiçi altyazı indirme, uyku zamanlayıcısı ve ses ve video akışı özellikleri gibi temel özelliklerinden bazılarını bulabilirsiniz. Ayrıca, henüz Android Oreo'da değilseniz, VLC Oynatıcı, Android O benzeri Picture-in-Picture (PIP) moduna sahip olmanıza izin verir.

Pastadaki krema, Android için VLC Player'ın film deneyiminizi gerçekten değerli kılan herhangi bir reklam içermemesidir.

3. Video Player All Format

Video Player All Format uygulaması InShot Video Editor'un yapımcılarından. Uygulamayı video düzenleme denemelerinizde kullandıysanız, benzer karmaşa içermeyen bir arayüz bekleyebilirsiniz.

Video Player All Format, hareketleri ve hemen hemen tüm yaygın video formatlarını destekler.

İlginç bir şekilde, karanlık modu deneyimlemek istediğinizde açabileceğiniz Gece Modu için bir geçiş vardır. Ayrıca, bazı videolar için şifre koruması istiyorsanız, bu uygulama da bu seçenekte vardır. Dediğim gibi bolca düzgün seçenek.

4. GOM Player

Windows kullanıcıları GOM Player'ı zaten bilir. Windows sürümüne benzer şekilde, Android için GOM Player, çeşitli dosya formatlarını destekliyor ve altyazılara da destek veriyor. Bir Android uygulamasına doğru jest kontrolü ve uyku zamanlayıcısı ile donatılmıştır.

Ancak, rakipleri arasında açıkça öne çıkan şey, 360° video ve VR destekli video oynatma yeteneğidir. Dahası, kontrolün ekrandan kontrolünü kolayca kontrol edebilirsiniz (VR oyunlarına benzer).

Bir başka ilginç özellik ekran görüntüsü seçeneğidir. Bununla, Güç ve ses kısma tuşu ile mücadele etmek zorunda kalmayacaksınız. Tek yapmanız gereken simgeye tıklamanız ve sıralamanız olacak!

GOM Player ayrıca 360° videoları ve VR destekli videoları oynatabilir. Bunun dışında, GOM Player'ın bulut bağlantısı vardır ve videolarınızı Google Drive veya Dropbox'ta hesabınıza kaydedebilirsiniz.

Bu iyi bir parçasıydı. Kötü yönü, reklamları var. Ancak, MX Player'da olduğu kadar sık ​​değildirler.

5. Moboplayer

Son olarak, MoboPlayer uygulamasını tanıtıyoruz. Android için temel bir video oynatıcı arıyorsanız, bu uygulama sadece biri olabilir.

Arayüz temiz, ancak basit arayüz sizi aldatmasın. Uygulamanın kontrolleri sezgisel ve basittir ve film ve videolarda yelken açmanıza yardımcı olur.

En sevdiğim özelliklerden biri, GIF veya kısa bir video klip oluşturma (yerleşik olarak çalmakta olan video parçasından) yerleşik yeteneğidir. Artı, videoyu daha düşük bir çözünürlükte kaydetme seçeneği, klibi arkadaşlarınızla paylaşmayı planlıyorsanız yardımcı olur.

Ayrıca Resim içinde Resim modu ile donatılmış olarak geliyor. Pastadaki buzlanma, çerçevenin boyutunu özelleştirebilirsiniz. Havalı, değil mi?

Son söz

Bunlar, Android için en iyi video oynatıcıları. Bu oynatıcılar tüm bu temel özellikleri ve daha fazlasını sağlar. Yani, şimdi daha iyi bir oynatıcıya geçmek için tüm nedenlere sahipsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 796 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Android'de Video Deneyiminizi Artırmak için En İyi 5 Video Oynatıcı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android'de Video Deneyiminizi Artırmak için En İyi 5 Video Oynatıcı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android'de Video Deneyiminizi Artırmak için En İyi 5 Video Oynatıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "