Çoğu insan çok fazla bilgi ve sorumlulukla uğraşır ve her şeyi kafamızda tutabilmek neredeyse imkansızdır. Bu yüzden, bir yapılacaklar listesi tutmak faydalı olabilir. Neyse ki, Play Store'da yardımcı olabilecek birçok Android uygulaması bulunmaktadır. İşte onlardan bazıları.

İlginizi Çekebilir 2018'in En İyi Android Uygulamaları

2018'in En İyi Android Uygulamaları

Google Play Store'da milyonlarca uygulama içinde en iyi Android uygulamalarını bulmak çok zordur. İster harika bir hava durumu uygulaması ister yeni bir tarayıcıya ihtiyaç duyun, her amaç için kullanılan en iyi Android uygulamalarını bir listede derl..

1. Google Asistan

Google Asistan, diğer şirketlerin akıllı asistanlarının parelelinde hızla ilerliyor. Evinizi otomatikleştirmek, alışveriş listeleri yapmak ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz.

Yapılacaklar listesinden, listelerinize basit sesli komutlarla görevler ekleyebilirsiniz. Ve uygun IFTTT uygulamasını kurarsanız, her günün sonunda kendinize yeni görevler listesini otomatik olarak e-postayla gönderebilirsiniz.

2. Todoist

Todoist görsellik üzerine iyi değildir. Uygulamanın arayüzü düz, beyaz ve büyük ölçüde basit.

Uygulama ücretsiz ancak pro sürümü yıllık ücretli versiyon sunuyor. Ücretsiz sürümünde, görevleri projelere göre düzenleme, alt görevleri oluşturma, not bırakma ve öncelik seviyelerini değiştirme olanağına sahipsiniz.

Pro sürümü, etiketler ve filtreler, otomatik yedeklemeler ve hatırlatıcılar, takılabilir dosyalar, iCal senkronizasyonu ve verimlilik izleme araçları ekler.

  • İndir: Todoist (Ücretsiz, abonelik mevcut)

3. Google Keep
Yapışkan notlar, etrafındaki hareketleri yöneten en güvenilir yapılacaklar listesinden biridir. Google Keep, bu yaklaşımı, PC'ler ve mobil cihazlar için kolay bir forma dönüştürmektedir.

Bir hatırlatıcıyı tek bir nota yazabilir veya kontrol edebileceğiniz öğelerle temel listeler oluşturabilirsiniz. Belirli bir görevi unutmak istemiyorsanız, Keep'e, seçtiğiniz bir zamanda size bir bildirim vermesini söyleyebilirsin.

Temel bilgileri öğrendikten sonra Google Keep'i her gün kullanmanın daha yaratıcı yollarını deneyebilirsiniz.

4. EveryDay

Daha basit bir uygulama için, EveryDay'i kontrol edin. Uygulama ile bir hesap oluşturmak isteğe bağlıdır. Görevlerinizi çevrimiçi yedeklemek veya web uygulamasını kullanmak istiyorsanız bir tane hesap açmanız gerekir.

Bir hesap olmadan, tüm uygulamanın işlevselliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu, listelerin oluşturulmasını, alt görevleri oluşturmayı, hatırlatıcıları ayarlamayı, görevlere not eklemeyi ve organize olmanıza yardımcı olabilecek diğer araçlarla uğraşmayı içerir .

EveryDay ayrıca aylık ücretle pro sürümü sunuyor. 20'den 100'e kadar listelerinizi artırır, takvim entegrasyonu, telefonunuz için bir widget ve konum tabanlı hatırlatıcılar ekler.

  • İndir: EveryDay(Ücretsiz, abonelik mevcut)

5. Inbox by Gmail

Inbox by Gmail geleneksel e-posta istemcilerin aksine, her iletiyi bir göreve dönüştürür. Bir şeyle işiniz bittiğinde, bunu “okundu” olarak işaretlemezsiniz, “bitti” şeklinde işaretlersiniz. Daha sonra hareket etmek istediğiniz mesajlarınızı, bunları unutamayacak şekilde sabitleyebilirsiniz.

Fakat daha fazla anlatmak hatırlatıcıların dahil edilmesidir. Bunları uygulama içinde oluşturabilir ve postalarınızın geri kalanında gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Bu uygulamaların tümü entegre olduğundan, Google Keep and Assistant'ı kullanarak oluşturduklarınızı da görebilirsiniz.

 

6. TickTick

TickTick, göreceli olarak yeni bir uygulamadır, ancak Android için favori yapılacaklar listesi uygulamalarımızdan biri haline gelmiştir.

Göze çarpan özelliklerinden biri de akıllı listelerin kullanılabilirliğidir. Seçtiğiniz parametrelere dayanarak tüm projelerinizden görevler alabilir. Diğer önemli özellikler ayrı notlar ve yorum bölümleri, ekleri için destek, takvim görünümü ve tekrar hatırlatmalar içerir.

Yıllık ücretli pro planı, revizyon geçmişini, alt görev hatırlatmaları ve takvim entegrasyonunu sunar.

  • İndir: TickTick (Ücretsiz, abonelik mevcut)

7. Remember the Milk

TickTick'in aksine, Remember the Milk bu listedeki en eski uygulama. Bazı insanlar Android için en iyi yapılacaklar listesi olduğunu iddia ediyor.

Etiket ve klasör tabanlı hiyerarşiler gibi beklediğiniz tüm özellikler mevcut. Ancak uygulamanın, Todoist gibi hizmetlerle rekabet etmesine izin veren yeni özellikleri bulunuyor.

Örneğin, Gmail, Google Takvim, Twitter, Evernote ve daha fazlasıyla entegrasyon var.
Remember the Milk diğer hizmetleriyle bağlantılandıracak uygulamaları bulmak için resmi IFTTT sayfasına girebilirsiniz.

Yıllık ücretli pro sürümü, renkli etiketler, gelişmiş sıralama, dosya ekleri ve yeni temalar verecektir.

8. To-Do List

Herhangi ekstra eklenti olmadan basit bir uygulama istiyorsanız, To-Do List'i denemelisiniz. Şık, materyal tasarımı ile ilham alan bir arayüze sahiptir.

Bir ana ekran widget'ı, bir yapılacaklar listesi, öncelikli görevleri belirleme yeteneğinden başka bir şey özellik bulunmamaktadır. Artı olarak, pro sürümüne yükseltme yapmak için herhangi bir baskı yoktur.

 

Ve Liste Devam Ediyor… En popüler ve çok yönlü en iyi uygulamalardan sekiz tanesini ele aldık, ancak listemiz çok kapsamlı değil.

 

Diğer birçok uygulama bu listede yer almayı hak ediyor. Bu nedenle, listede bulunmayan bir uygulamayı seviyorsanız, lütfen yorumlarda bize bildirin.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 768 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Android'de Yapılacaklar Listelerini Yönetmek İçin En İyi 8 Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Android'de Yapılacaklar Listelerini Yönetmek İçin En İyi 8 Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android'de Yapılacaklar Listelerini Yönetmek İçin En İyi 8 Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "