Ogznet.com

AnyMote Universal Remote + WiFi Akıllı Ev Kontrolü ile Android akıllı telefonunuzu evrensel bir uzaktan kumandaya dönüştürün.

Android telefonlar için güzel bir uzaktan kumanda uygulaması. Ücretsiz versiyonda tek cihaz eklemeye izin veriyor. AnyMote Universal Remote, 900 binden fazla cihazı kontrol edebileceğiniz bir kumanda programı. Program gerçekten çok iyi. Birçok cihazı bulabilirsiniz. Televizyon, uydu, projektör, dvd oynatıcı ve klima gibi birçok cihazı kontrol edebilirsiniz.

AnyMote, Android telefonunuzu, diğer cihazlarınızı ve ev elektroniğinizi uzaktan kontrol edebilecek evrensel bir uzaktan kumandaya dönüştürmenize olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamayı destekleyen markalardan bazıları Samsung, Avr, Sharp, Panasonic, Xfinity, Xbox ve diğerleri. Ancak uygulama özellikle eski tip telefonlarda ve Huawei, Vizio veya Sony gibi telefonlarda kullanılamaz.

İlginizi
çekebilir
Android için en iyi 10 TV Kumanda Uygulaması

Uygulama aynı zamanda özelleştirilebilir. Uygulamadaki işlevleri yeniden düzenleyebilir, arayüz renklerini değiştirebilir ve simgeleri özelleştirilebilirsiniz.

Uygulamanın çalışması için telefonunuzun kumanda özelliği (ir - kızılötesi) donanımı olması gerekiyor. Ücretli versiyonunu almanız durumunda uygulamadan daha iyi faydalanabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda tek cihaz ekleyebilirsiniz.

Telefonunuzun kızılötesi kumanda donanımı yoksa uygulamayı Smart TV gibi akıllı tvlerde kullanabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
Android için Uzaktan Kumanda Uygulaması ZaZaRemote
Dosyayı İndir
Daha önce 60 kez indirildi.