Ogznet.com

Battle Royal türünde hazırlanan ve 2019 şubat ayının başında ücretsiz olarak piyasaya çıkan Apex Legends adlı oyun çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirilip oynanmaya başlandı.

Apex Legends

Battle Royal türünde hazırlanan ve 2019 şubat ayının başında ücretsiz olarak piyasaya çıkan Apex Legends adlı oyun çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirilip oynanmaya başlandı. PS4 oyunu olarak Respawn Entertainment tarafından tasarlanarak oyun severlere sunulan Apex Legends aksiyon dolu içeriği ile son yıllardaki pek çok oyunu zorlamak üzere hazırlanmıştır. Oyundaki karakterler çok hassas bir şekilde seçilmiş ve hazırlanmış. Oyun sürekli geliştirilebilecek bir şekilde estetik özellikli kilitlerle birlikte sunulmaktadır. Bu kilitlerin her birinin açılması yeni bir dünyanın kapılarını açmaktadır.

Apex Legends Karakterleri Hakkında

Ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabileceğiniz Apex Legends coin bir royale shooter oyunu olarak sunulmaktadır. Oyunda yer alan karakterlerin her biri kendine has özellikleri ile dikkatleri çekmektedir. Bu karakterler ve en önemli özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Bangalore: Profesyonel asker
  • Bloodhound: Teknolojik takipçi
  • Caustic: Zehir tuzakçısı
  • Gibraltar: Kalkanlı kale
  • Lifeline: Sıhhiye
  • Mirage: Holografik düzenbaz
  • Pathfinder: Hudut gözcüsü
  • Wraith: Boyutlararası savaşçı

Apex Legends Oyunu Nasıl Oynanır

Bu oyunu hakkıyla oynamak isteyenler öncelikle oyunun genel özelliklerini bilmeli ve karakterlerini tanımalıdır. Oyunun ilk aşaması olan başlangıç paketini çok uygun fiyata https://www.bursagb.com/apex-legends/ sitesinden satın alıp oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun diğer aşaması olan kurucu paketi de yine bu siteden indirimli olarak satın alabilirsiniz. Apex Legends oyununda oyun içi uygulamaları ve kilitleri açabilmek için coin satın almanız gerekmektedir. Bu coinleri satına aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey karakterlerinizi seçmek ve mücadeleye başlamak olacaktır.

Satın aldığınız coinleri kullanarak oyun içinde bulunan mağazadan pek çok karakter kaplamaları, afişler, kamuflajlar, silah ve karakterleri satın alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu satın aldığınız özellikler ve uygulamalar ile oyunu özelleştirebilirsiniz. Oyun içinde bulunan mağazadan Apex coinleri satın alıp oyunu daha eğlenceli ve size özel hale getirebilirsiniz.

Dünya üzerinde milyonlarca kişinin ulaşarak oynamaya başladığı bu oyunda daha güçlü ve başarılı olmak için oyun karakterlerini ve yapabileceklerini çok iyi bilmeniz ve stratejilerinizi ona göre hazırlamanız uygun olacaktır. Tüm karakterler ve Apex Legends oynayanlar sizi bekliyor.

En iyi oyunlar için: htttps://www.bursagb.com