Ogznet.com

Tasarımın Performansla Buluştuğu Teknoloji Apple Bilgisayarlar

Apple markası denilince direkt aklımıza iPhone telefonları gelmektedir. Ancak Apple markasının telefonlardan önce bilgisayarlar ürettiğini belki de çoğunuz bilmiyordunuz. Apple yaptığı her işte kendine en iyiyi sunmayı vizyon edinen bir markadır. Ürettikleri bilgisayar modelleriyle de bu vizyonun arkasındadır. Şimdi sizler ile Apple’ın ürettiği bilgisayar modellerinden birkaçını inceleyelim.

MacBook

MacBook ailesine en son katılan üye olan MacBook, ismi gibi kendisi de en yalın ve en sade olan bilgisayar olma özelliğini taşımaktadır. Her konuda sınırları zorlayan Apple, MacBook ’ta hafiflik, incelik, pil ömrü, ekran, performans gibi birçok konuda çok uç noktalarda kullanıcıları ile buluşuyor. 10 saate varan pil ömrü, 12 inç retina ekranı, küçük şarj aleti, tam boy klavyesi ve fansız tasarımıyla MacBook kendine hayran bırakan bir Apple ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Gümüş, roze altın, altın ve uzay grisi renkleriyle Apple ailesinin en farklı ürünleri arasındaki yerini alıyor.

MacBook Fiyatları

Kalitesi ve şıklığıyla tercih edilen MacBook fiyatları ürüne göre değişiklik gösteriyor. 5.000 TL’den başlayan fiyatlarla MacBook Apple bilgisayar sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygun fiyatlı MacBook’lar için cimri.com’a girmek.

MacBook Air ve Fiyatı

Apple Laptop ailesine baktığımızda modellere baktığımızda, MacBook Air ailesinin incecik ve çok hafif olmasına rağmen oldukça güçlü bilgisayarlar oluğunu söyleyebiliriz.  12 saate kadar dayanan pil ömrü laptopun ne dikkat çeken özelliği oluyor. “Performans, hafiflik ve taşınabilirlik” özellikleriyle en çok tercih edilen Apple laptop modellerinden olan MacBook Air’i güvenerek alabilirsiniz. MacBook Air fiyat olarak ise 6.000 TL’den başlayarak 15.000 TL’ye kadar uzanıyor. En uygun fiyatlı MacBook Air modelleri için cimri.com doğru adresi. Fiyat kıyaslamayı yaparak piyasada ki en uygun MacBook Air’e sahip olabilirsiniz.

MacBook Pro ve Fiyatı

Tam anlamıyla yeni nesil bir profesyonel bilgisayar olarak tanımlayabileceğimiz MacBook Pro’lar, güç, performans, yüksek çözünürlük, pil ömrü açısından Apple bilgisayar ailesinin en iyi üyesi. Yüksek işlemci gücüne ve performansa ihtiyacı olanlar ve kaliteli bir laptop almak isteyenler mutlaka MacBook Pro’yu incelemeden laptop almamalıdır. Bu kadar fazla özellik bir araya gelince elbette fiyatı da biraz yükseliyor tabi, ancak verilen her kuruşa değecek, bizi asla yarı yolda bırakmayacak kadar da iyi olduğunu unutmamak gerekmektedir. Piyasadaki en uygun fiyatlar için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.