Ogznet.com

Araba sürmeyi öğrenmek eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim olabilir. Araba sürmek için uygulamalı eğitim alabileceğiniz sürücü okulları var. Ayrıca, kendinizi aynı şekilde hazırlamak için Android’inizde birkaç sürüş simülasyonu uygulamasını denemek iyi bir fikirdir.

Araba Sürmeyi Öğreten Android Uygulamaları

Bu uygulamalar araba yarış oyunları kategorisinde değillerdir. Çok eğlenceli olabilirler, ama size güvenli sürüşü öğretmek gibi bir misyomları yoktur. Asfalt 9'da olduğu gibi stunt'ları çıkardıktan sonra gerçek hayatta yeni bir araba ile ikinci bir yaşam süremezsiniz. Güvenlik kurallarını öğreten uygulamalar, bir aracı nasıl park edeceğiniz, şeritleri nasıl değiştireceğinizden gibi. 

Tüm eğitim sıradan görünür olsa da, uygulamalar kuralları ve diğer yönleri hızlı bir şekilde yakalamanıza yardımcı olabilir. Tabii ki, bu, sürerken bunları kullanmanız gerektiğini garanti etmez. Öyleyse başlayalım.

Parking Mania 2

Park Mania 2, paralel ve ters park dinamiklerini ve fiziklerini anlamanıza yardımcı olacak popüler bir araba park oyunudur. Bu, acemi sürücülerin çok karşılaştığı ortak bir sorundur. Ters park durumunda, aracı çevirmeniz gereken açıyı anlayamıyorlar.

Bir engele her bastığınızda, puan kaybedersiniz. İşiniz o garaja araba park etmek, yandaki paralel parka trafikten geçmek veya park alanına sürmek. Sonuncuyu gerçek hayatta denemeyin. İşaretlenmiş yeri bulmak için kullanışlı bir harita var.

Uygulama, çeşitli park görevlerini sunuyor ve uygulama içi satın alma işlemleriyle daha fazla bölümün kilidini açabilirsiniz. Grafikler düzgün ve oyun mekaniği otomobilin etrafında sürmeyi kolaylaştırıyor. Park Mania bir oyun olmasına rağmen, park etme açılarının önemini, doğru noktayı bulmayı, aracı çevirmeyi ve diğer şeyleri anlamanıza yardımcı olur.

DMV Genie Permit Practice Test

Araba sürmeyi ve park etmeyi öğrenmek bir şeydir, ancak sürmek için bir ehliyete de ihtiyacınız vardır. Ehliyetinizi almak için sadece pratik bir sınavı değil, aynı zamanda trafik kuralları, sürüş güvenliği ve yol işaretleri hakkındaki bilginiz hakkında yazılı bir test yapmanız gerekecektir. Her yeni başlayan için bir zorunluluktur.

DMV (Motorlu Araçlar Bölümü), aşina değilseniz, anlaşılması zor olan bir test yürütmektedir. DMV Genie bu testleri simüle ederek yardım etmek istiyor. Yaşadığınız duruma göre sorular ve testler seçebilirsiniz. Her devletin biraz farklı kuralları vardır.

Bir soruyu yanlış cevaplarsanız, cevabı ayrıntılı olarak açıklayan bir çıkartma elde edersiniz, böylece her adımda öğrenir ve geliştirirsiniz. DMV Genie ücretsiz ve reklam gösterimlidir.

Dr. Driving 2

Uygulamayı başlattığınız an, başlamak için sanal emniyet kemerlerinizi takmanızı isteyecektir. Uygulama bunu yapana kadar başka bir şey yapmanıza izin vermez. Sürüş dersine başlamak için mükemmel bir yol. Aracınızı Dr. Driving'de sürerken trafik kurallarına uymalısınız.

Bu, motorunuzu çalıştırırken fren pedalına basmak, aracı doğru viteslere kaydırmak, kırmızı ışıkta frenlemek, dönüşü yapmadan önce göstergeyi, tahsis edilen park boşluğuna doğru park etmek vb. sürüş sırasında ekrandaki talimatları takip etmek için puan alırsınız ve skor tablosundaki en üst konum için arkadaşlarınızla rekabet edin.

Grafikler keskin, ancak uygulama boyutu 20MB'ın altında. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok senaryo ve görev var ve her biri sürüş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Dr Driving 2'nin kullanımı ücretsizdir, ancak seviyeleri kaldırmak ve arabaları yükseltmek için reklamlar ve uygulama içi satın almalarla birlikte gelir.

Driving School

Driving School, bugüne kadar 20 sürüş simülasyonu uygulaması geliştiren bir ekipten geliyor. Söylemeye gerek yok, uygulamalarda tecrübe ve detaylara dikkat ediyor. Grafikler yüksek kalitededir ve her arabanın iç kısmı bile gerçek otomobilleri taklit etmek için üretilmiştir.

Başlamak için, manuel veya otomatik şanzıman arasında seçim yapabilir ve sürüş becerilerini geliştirmek için otoyollar, köy yolları, çöller ve dağlar arasında seçim yapabilirsiniz.

Arabalar, bisikletler ve hatta kamyonlar gibi birçok araç arasından seçim yapabilirsiniz. Oyun boyunca ilerledikçe, daha fazla araca ve haritaya erişimin kilidini açmak için seviyelere inersiniz.

Çoğu sürüş simülasyonu, direksiyon simidinizi ayarlamanıza, el frenlerini kullanmanıza, ön cam sileceklerini kullanmanıza veya yeniden doldurmak için bir benzin istasyonunda durmanıza izin vermez. Bu, Driving School'u daha iyi bir alternatif yapar. Gerçek hayattaki sürüş senaryolarını yakın mükemmelliğe benzetir. Diğer sürüş simülasyonu uygulamaları gibi, bir liderlik pozisyonu için rekabet etmek için arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Tek sorun, araba satın almak için pahalı olabilir ve yükseltmeler ucuz değildir. Özellikle son güncellemeden sonra.

Car Driving School Simulator

Sürüş müfettişinin her zaman bir derse başlamadan önce bir kontrol listesi olup olmadığını fark ettiniz mi? Yaptığın şeyler ve yanlış olan şeyler. Araba Sürüş Okulu Simülatörü, bu sırada emniyet kemerleri, motoru çalıştırma ve farlar için benzer bir liste ile gelir. Müziği açmak / kapatmak için bir seçenek de vardır .

Bu özel araba sürüş simülatörü ile farklıdır. Her zaman doğru şeritte kalmanız gerekiyor. Diğer sürüş simülasyon uygulamalarında, şerit değiştirmek için sorumlu tutulmazsınız.

Her dersten sonra, sürüş, yol kuralları ve güvenlik hakkında detaylı bir rapor alırsınız. Araba Sürüş Okulu Simülatörü, bir sürüş testi veriyormuş gibi hissetmenizi sağlar ve size gerçeklik hissi yaşatır.

Eğitim modu sona erdikten sonra, şehri yukarılara katmak için görevleri tamamlamanız gereken güvenli bir ortama girebilirsiniz.

Uygulama indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Ancak, ek harita ve araçların kilidini açmak için reklamlar ve bazı uygulama içi satın almalarla birlikte gelir.