Ogznet.com

icon Araçlar

Bilgisayarınız için en gerekli ve olmazsa olmaz programlar bu kategoride.

En İyi Dosya Sıkıştırma Programları

Bir çok ücretli veya ücretsiz dosya sıkıştırma program var. Bu yazıda en yüksek sıkıştırma oranları ile birçok sıkıştırma biçimini destekleyen en iyi sıkıştırma programlarının bir listesini bulacaksınız. Herhangi bir biçimde sıkıştırılmış dosya arşiv..

Rufus ile USB'den Windows 10 Kurulumu

Rufus, Windows için önyüklenebilir (bootable) USB bellek oluşturmanızı veya USB bellekleri format atıp biçimlendirmenizi sağlayan ücretsiz ve açık kaynaklı bir taşınabilir uygulamadır.

Windows 10 için En İyi Dosya Görüntüleme Programları

İndirdiğiniz veya aldığınız bir dosyayı açmak istediğinizde, dosya formatı sisteminiz tarafından desteklenmediği için açılmazsa bu durum sinir bozucu olabilir. Ancak her bir dosya türü için özel bir dosya görüntüleme programı indirmekte hem sizin hem..

En İyi CCleaner Alternatifleri

Uzun bir süre için CCleaner, Windows için en popüler sistem temizleme aracı olmuştur. Sonrasında MacOS ve Android telefonlar gibi diğer platformlarla kullanım alanını genişletmiştir. Ancak güvenlik devi Avast bu programı satın aldığından beri, aracın..

MiniTool Partition Wizard Free

MiniTool Partition Wizard Free, kullanıcıların diskleri ve bölümleri yönetmesine, dosya sistemini kontrol etmesine, SSD bölümünü hizalamasına, işletim sistemini SSD'ye geçirmesine, diski klonlamasına, MBR'yi GPT'ye dönüştürmesine vb. yardımcı olur...

Windows için Yedekleme Programı - MiniTool ShadowMaker

MiniTool ShadowMaker, en iyi ücretsiz yedekleme programlarından biridir. Windows işletim sisteminizi, önemli dosyalarınızı ve klasörlerinizi, seçilen bölümleri ve hatta tüm hard diski yedekleyebilir. Yedeklemenin bir kopyasıyla, sistem çökmesi, sabit..

Bilgisayar Otomatik Kapatma Programı

Wise Auto Shutdown, bilgisayarınızı normal bir şekilde veya belirlediğiniz bir zamanda kapatmak, yeniden başlatmak, oturumu kapatmak, uykuya almak ya da hazırda bekletme moduna almak için yardımcı olacak bilgisayarı otomatik kapatma programıdır. Bilg..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!