Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ya da televizyon gibi pek çok ürünün yanı sıra farklı ürünler de üreten Arçelik, başarısını çok kısa vadede dünyaya duyurmayı başarmıştır. Arçelik kullanıcıları dönem dönem ürünlerin arızalarından dolayı şikayet edebilmektedir.

Hatta İzmir genelinde ikamet eden ve Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı gibi ürünler kullanan müşteriler teknik servis arayışına girmekte ancak yeterli hizmeti ne yazık ki belli firmalardan görememektedir. Bu durumda Arçelik servis İzmir devreye girmekte ve müşterilerin mağduriyetlerini gidermektedir.

Nasıl Hizmet Alırım?

Onarımları ve bakımları müşterilerin adreslerinde gerçekleştiren Arçelik servis İzmir çok kısa sürede hizmetini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Müşterilerin Arçelik Servisi İzmir üzerinden randevu oluşturabilmeleri için yapmaları gereken tek şey 444 78 56 nolu telefon numarasını aramak ve randevu talebinde bulunmaktır. Müşteri hizmetleri yetkilileri ise yine çok hızlı bir şekilde müşterilere dönüş sağlamakta ve randevu taleplerini oluşturmaktadır.

Teknik servis ekibi İzmir genelinde arızası bulunan müşterilerin adreslerine gitmekte ve bakım ve onarım işlemlerini sağlamaktadır. Bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunan Arçelik servis İzmir, İzmir'de Arçelik marka ürünler kullanan kişilerin kurtarıcısı haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti de bu firma için her geçen gün daha da artmaktadır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 286 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Arçelik Servis İzmir'de Hizmetine Devam Ediyor! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Arçelik Servis İzmir'de Hizmetine Devam Ediyor! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arçelik Servis İzmir'de Hizmetine Devam Ediyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "