Artık PlayStation Now Oyunlarını PS4, PS2 için İndirebilirsiniz

İlginizi Çekebilir Android telefonunuzda PlayStation 4 oyunları nasıl oynanır?

Android telefonunuzda PlayStation 4 oyunları nasıl oynanır?

Küçük bir çalışma ile, Android cihazınızda PlayStation 4 oyunlarını oynamak mümkün. Valve'den Steam Link beta uygulamasının piyasaya sürülmesiyle, mobil oyunlar açısından yepyeni bir olanaklar dünyası açıldı. Link uygulaması, tüm Steam oyunlarınızı L..

PS4 sisteminize PlayStation Now oyunlarını indirmenin yanı sıra hem yerel hem de çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz gibi, tek bir abonelikle de yayın yapabilirsiniz. Bloodborne, God of War 3 Remastered, NBA 2K16 ve Until Dawn dahil olmak üzere hizmetteki hemen hemen tüm PS4 oyunları indirilebilecek.

PS4 için remastered klasik PS2 oyunlarının PS Now dizisine ek olarak. Bu özellik, önümüzdeki birkaç gün içinde PS Now abonelerine aşamalı olarak aktarılacak. Bu nedenle, PS Now'ınızda bu özelliği göremiyorsanız, kısa süre sonra tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

İndirilen PS Now oyunları, tüm kullanıcı tarafından satın alınan DLC'leri, mikro mesajları ve eklentileri destekleyecek. Ve unutmayın, PS Now'da çevrimiçi çoklu oyuncu için bir PlayStation Plus üyeliğine ihtiyacınız yoktur - bu, hem akış hem de indirilen oyunlar için aynı kalır.

Zaten PS Now'da akış yoluyla bir oyun başlattıysanız ve PS4'ünüzde yerel olarak oynamaya devam etmek istiyorsanız, PS Plus üyeliğinden indirme dosyanızı PS Plus üyeliği (ayrıca satılır) ile konsolunuza aktarabilirsiniz. Bu, kaydetme dosyasını PS Now bulutundan PS Plus bulut depolama biriminize aktarıp ardından PS Plus bulut depolama biriminden PS4 sisteminize aktarılarak yapılır.

Sadece indirilmiş oyunlar oynansa bile, PS Now aboneliğinizi doğrulamak için PS4 sisteminizi birkaç günde bir internete bağlamanız gerektiğini unutmayın.

Bir PlayStation Blog gönderisinde, Sony, PS Now aboneliğinin artık hem akışı hem de oyunları indirme seçeneğini nasıl içerdiğini açıklıyor. Tek bir uyarı, her birkaç günde bir, internete, “PS Now aboneliğinizi doğrulamak” için bağlantı kurmak gerekliliğidir.

PS Now aracılığıyla sunulan hemen hemen tüm PS4 oyunlarının yanı sıra remaster edilmiş PS2 oyunlarının da indirilmesi mümkün olacak. Sony, PS3 oyunlarından bahsetmiyor, dolayısıyla Fallout 3, Red Dead Redemption ve Uncharted serileri gibi başlıklar hala yayınlanmaya ihtiyaç duyuyor.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 281 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Artık PlayStation Now Oyunlarını PS4, PS2 için İndirebilirsiniz konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Artık PlayStation Now Oyunlarını PS4, PS2 için İndirebilirsiniz ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Artık PlayStation Now Oyunlarını PS4, PS2 için İndirebilirsiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "