Artık Steam oyunlarını Samsung akıllı TV'nizde Çalıştırabilirsiniz

Artık Steam oyunlarını Samsung akıllı TV'nizde Çalıştırabilirsiniz

Samsung app store'a erişimi olan 4K Samsung akıllı TV'niz varsa, şimdi Engadget ile beta halinde olan yeni Steam Link uygulamasıyla Steam oyunlarını televizyonunuza doğrudan aktararak büyük ekranda oynatabilirsiniz. Steam Link Samsung'un uygulama mağazasına geliyor.

Steam Link uygulaması, kullanıcıların Steam kitaplıklarındaki oyunları Samsung akıllı TV'de oynamak için kullanmalarına izin veriyor; PC Gamer'e göre, uygulama, Steam Controller ve kablolu bir Xbox 360 denetleyicisi ile şu an için çalışıyor ve daha fazla denetleyici seçeneği bulunduğu söyleniyor.

Şu anda, uygulama 60fps'de 1080p çözünürlüğü destekliyor ve 4K desteği çok yakında gelecek. Samsung'un akıllı TV'leri için Steam Link uygulamasının nihai sürümü bu yılın ilerleyen günlerinde yayınlanmasının gerçekleşmesi bekleniyor.

Güçlü bağlantı için, kablolu veya yüksek kaliteli bir ağ kullanmanızın (Valve'e göre en az 5GHz) şart olduğunu unutmayın. Ayrıca oyun oynamanın ne kadar kaliteli olduğu bağlı olduğu akış kalitesine göre de artacaktır. Bununla birlikte, Steam Link uygulamasını kullanırken çeşitli sıkıntılar çekmeye devam edebilirsiniz - sonuç olarak beta halindedir. Valve, resmi olarak piyasaya çıktığında tüm sorunların çözülmesini beklemektedir.

Valve, Ekim ayındaki Steam Dev Days konferansında Samsung ile olan ortaklığını ilan etti. Uygulama daha sonra, geçen yaz ABD'de sessizce yayımlandı ve küresel sürümü bu yaz sonlarında planlanıyor.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 445 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Artık Steam oyunlarını Samsung akıllı TV'nizde Çalıştırabilirsiniz konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Artık Steam oyunlarını Samsung akıllı TV'nizde Çalıştırabilirsiniz ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Artık Steam oyunlarını Samsung akıllı TV'nizde Çalıştırabilirsiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al