Gizli Instagram Hesapları Nasıl Görüntülenir?

8 ay önce önce ogz tarafından "Gizli Instagram Hesapları Nasıl Görüntülenir?" sorusuna cevap yazılmış.

Instagram, ailenizle, arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla ve hatta tamamen yabancılarla fotoğraf paylaşmanın harika bir yoludur. Ancak çoğu durumda, insanlar tam olarak kimin içeriklerini görebileceklerini veya göremeyeceklerini ayarlarlar.

Bu genellikle Instagram hesabını özel yaparak, yalnızca onayladıkları kullanıcıların paylaştıklarını görmelerine izin verirler. Gizli bir hesabın takipçisi iseniz ve hesap sahibi tarafından onaylanmışsanız veya hesabın içeriği herkese açık olarak ayarlanmışsa sorun yoktur.

Gizli bir hesabın onaylanmış bir takipçisi değilseniz, profillerini ve fotoğraflarını görüntülerken işler çok daha zordur. Instagram'da "hack" ile gizli hesapları görüntülemenizi sağlayan çok sayıda uygulama olmasına rağmen, bunların hiçbiri gerçekten beklendiği gibi çalışmıyor ve çok uzun ömürlü olmazlar. Instagram'ın güvenlik ekibi sürekli olarak bu tür güvenlik açıklarını kapatıyor. Bu hileli hizmetlerin birçoğu, kötü amaçlı yazılım ve istenmeyen reklamlarla dolu web sitelerine sahip olmakla birlikte, bunları kullanmamanın başka bir nedenini de size sunar.

Sahte bir hesapla birini kandırmak
Bu, bir Instagram hesabını görüntülemenin oldukça yetersiz bir yoludur ve biz hiçbir şekilde bunu tavsiye etmiyoruz. Bununla birlikte, aldatma sanatını uygulamaya karşı değilseniz, o zaman bir başkasının özel profiline bir başka potansiyel arka kapı oluşturmak için, sahte bir hesap oluşturmak ve onlara bir takipçi isteği gönderme yöntemini deneyin.

Sahte hesabınız, muhtemelen bir takipçi olarak onaylayacağı birine benzeyecek şekilde ayarlanmışsa, erişim sağlama konusunda onları kandırmak için iyi bir şansınız olabilir. Bu kadar ileri gitmeye istekliyseniz, hesabınızda kaliteli fotoğraflar kullanmak, isteğinizi göndermeden önce bazı takipçilerinizi almak ve hatta diğer Instagram hesaplarıyla etkileşim kurmak gibi gerçek bir hesap gibi görünmesini sağlamak için gerekli adımları atmanız gerekir.

Tabii ki, zaten söz konusu özel profilin onaylanmış bir takipçisi olan bir meslektaş, arkadaş ya da aile üyesini tanıyorsanız, onların hesabından bir göz atmak için her zaman sorabilirsiniz.

Gizli Instagram Hesaplarını Görüntülemek için Uygulamaları Kullanma
Instagram+ ve Private Insta Viewer gibi gizli Instagram profillerine erişim sağladığını iddia eden çeşitli uygulamalar ve hizmetler vardır. Bu seçeneklerin çoğunluğu sadece söz verdikleri şeyleri sunmaz, aynı zamanda pek çoğu adware, virüs ve diğer istenmeyen programlarla gelir.

0

vote

Cevap Yaz

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapın yada üye olun.