Bilgisayardan Instagram Canlı Videoları Nasıl İzlenir?

4 ay önce önce ogz tarafından "Bilgisayardan Instagram Canlı Videoları Nasıl İzlenir?" sorusuna cevap yazılmış.

Chrome IG Story eskiden Instagram Canlı videolarını izlemek için kullanılan yöntemdi, ancak artık mevcut değil. Peki, bunun yerine kullanabileceğiniz Chrome IG Story alternatifleri nelerdir?

Bilgisayar üzerinden Instagram Canlı yayınlarını izleme seçenekleriniz son derece sınırlıdır. Bu yüzden, Instagram mobil uygulamasını kullanarak Instagram Canlı videolarını izlemek daha mantıklıdır.

Ancak, Instagram canlı yayınlarını izlemek için Chrome uzantılarını kullanabilirsiniz. Bunun için ilk uzantı Devanco tarafından yapılan uzantı olan Desktop for Instagram.

Desktop for Instagram

Bu uygulamayı kullanarak, en son videolar ve resimler için Instagram'da arama yapabilirsiniz. İnsanların hikayelerini izleyebilir, kendi videolarınızı IGTV'ye gönderebilir ve Instagram'dan masaüstünüze video ve resim indirebilirsiniz.

Geliştiriciler, bu uzantının Instagram videolarını izlemek de dahil olmak üzere normalde mobil Instagram uygulamasında yapacağınız her şeyi yapmanıza izin verdiğini iddia ediyor.

Instagram Canlı videolarını izlemenin alternatif bir yolunu arıyorsanız denemeye değer başka uygulamalar da vardır. Bunlardan biri de Loola.tv adlı bir araç. Ancak, Loola daha çok Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında aynı anda canlı yayın yapmak için kullanılır. Bu, Canlı Videoları bir tarayıcıda izlemek için uygun olmayabilceği anlamına gelir.

Başka bir araç, Instagram Windows Uygulaması. Instagram'ı bir Windows bilgisayarda kullanmanıza olanak tanır. Çok kullanılan bir uygulama değil ancak denenebilir.

Bu cevap faydalı oldu mu?

Cevap Yaz

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapın yada üye olun.