Özel Bir Fotoğraf Gizli Olarak Başka Birine Nasıl Gönderilir?

3 ay önce İnternet ogz

Cevaplar ( 1 )

3 ay önce önce ogz tarafından İnternet kategorisinde, "Özel Bir Fotoğraf Gizli Olarak Başka Birine Nasıl Gönderilir?" sorusuna cevap yazılmış.

Çeşitli nedenlerle, bazen birine gizli bir görüntü göndermek isteyebilirsiniz. Zaman içinde yada görüldükten sonra kaybolan görüntüleri göndermek için kullanabileceğiniz çok sayıda uygulama olsa da, Cammeleon, resimler içindeki görüntüleri gizlemenize olanak tanıyan harika bir iOS uygulamasıdır.

Sırlarınızı gizli tutmak için uygulamayı açın, fotoğraf çekin, isteğe bağlı başlık ekleyin ve altyazı kutusunun yanındaki sağ tarafa basın (göremiyor olsanız bile). Ardından, ikinci bir resim ve isteğe bağlı bir şifre ekleyin ve nereye gitmesi gerekiyorsa göndermek için aynı sağ oku kullanın.

Alıcınız, ilk bakışta çektiğiniz (veya içe aktardığınız) ikinci görünüme benzeyen bir fotoğraf alır. İşte eğlence burada. Cihazlarında Cammeleon'un bir versiyonunu açarlarsa, gönderdiğiniz masum fotoğrafın şifresi ile gerçek görüntüyü açığa çıkarabilirler.

Bunu yapmak için, görüntüyü uygulamada yukarı çekin ve Gönder simgesine dokunun ve ardından Cammeleon simgesiyle gösterilen “Çöz” seçeneğini belirleyin. (Şifre çözme seçeneğini göremezseniz, Sayfasının en üst satırının sonuna kadar ilerleyin ve “Daha Fazla” üç noktaya tıklayın, sonra da Listede Şifrele'nin yanındaki açma / kapama anahtarını değiştirin.)

Cammeleon’un arayüzü mükemmel olmasa da ve bazı düğmeler iPhone X’in farklı ekran boyutlarına uymuyor olsa da, uygulama amacına uygun çalışıyor.

0

vote

Cevap Yaz

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapın yada üye olun.

Reklam Ver instagram takipçi satın al