2020 Yılı için En İyi Ücretsiz Torrent Arama Motoru Siteleri Hangileridir?

5 ay önce önce ogz tarafından "2020 Yılı için En İyi Ücretsiz Torrent Arama Motoru Siteleri Hangileridir?" sorusuna cevap yazılmış.

1. The Pirate Bay

The Pirate Bay torrent arama sitesi

Pirate Bay, uzun zamandır yayında olan torrent arama sitesidir. Müzik, film, dizi, oyun ve uygulamalara kadar her şeyi arayabilirsiniz.

2. Limetorrents

limetorrents arama sayfası

Limetorrents yıllardır yayında olan başka bir torrent arama sitesidir. Others bağlantısına tıklarsanız, mevcut torrent dosyalarını gözden geçirebilirsiniz. Ücretsiz e-kitaplar ve bulunması zor diğer içerikleri burada bulabilirsiniz.

3. RARBG

rarbg torrent arama motoru

RARBG, torrent indirme konusunda favori olmuş bir sayfadır. Torrent arama motorunu kullanmak için Torrents sekmesine tıklayabilir veya ana sayfanın sol tarafındaki bağlantılardan herhangi birini tıklayarak belirli kategorilere göz atabilirsiniz.

4. Torrentz2

torrenz2 torrent arama motoru

Torrentz2 2016'dan beri varlığını sürdürüyor ve orijinal Torrentz sitesi kapatıldığında ortaya çıktı. Birden fazla torrent arama motorundan elde edilen sonuçları gösteriyor.

Arama sonuçları, indirme boyutunu, kullanıcı derecelendirmesini ve tahmini indirme süresini (paylaşan eş sayısına göre) gösterir.

5. AIO Search

aio torrent arama motoru

AIO Arama torrent dosyaları için başka bir meta arama motorudur. Yani tüm torrent arama sitelerindeki sonuçları gösterir. Bunu özel kılan şey ise dahil etmek istediğiniz belirli torrent arama motorlarını seçebilmenizdir.

Sonuçlar, gömülü bir web tarayıcısı gibi, bireysel torrent arama motorundan arama sonuçlarını gösteren ayrı bir sekme ile görünür.

Deneyebileceğiniz Diğer Ücretsiz Torrent Arama Motorları:

Bu cevap faydalı oldu mu?

Cevap Yaz

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapın yada üye olun.