YouTube videoları ücretsiz nasıl indirilir?

9 ay önce önce ogz tarafından "YouTube videoları ücretsiz nasıl indirilir?" sorusuna cevap yazılmış.

YouTube'dan video indirmek, internet bağlantısı olmadan video izleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu sayede, 4G veya Wi-Fi kullanmadan daha önce indirdiğiniz videoları izleyebilirsiniz.

YouTube videolarını indirmek için üçüncü taraf uygulamalarını kullanmak, Youtube'un hizmet şartlarına aykırıdır. Bu, videoları yalnızca sunucularından doğrudan aktarabileceğinizi belirtir. YouTube videolarını indirmek, telif hakkı sahibinden izin almadıkça veya videonun sahibi olmadığınız sürece sizin için potansiyel telif hakkı ihlaline yol açar.

Bununla birlikte, YouTube, web hizmeti ve kendi uygulamaları aracılığıyla video indirmek için bazı yollar sunuyor. Bu kılavuzda, bunun nasıl yapılacağını açıklayacağız ve iPhone, Android, Mac ve PC için kullanılabilen diğer seçenekleri inceleyeceğiz.

4K Video İndiricisini Kullanın

YouTube videolarını bir Windows PC'ye indirmek için, 4K Video İndiricisini indirip yükleyerek başlayın. Bu çok yönlü yazılım tamamen ücretsizdir ve tüm oynatma listelerinin yanı sıra 360 derece ve 3D videolar da indirebilirsiniz. Tamamlandığında, 'Başlat' yazan kutuyu işaretleyin ve 'Son' seçeneğini tıklayın.

Videoları YouTube Premium ile indirin

Eğer bir varsa YouTube Premium aboneliği, üçüncü taraf yazılım olmadan çevrimdışı izlemek için video indirmek için yeteneği dahil olmak üzere çeşitli özellik elde edersiniz. Bunu YouTube, YouTube Müzik ve YouTube oyun uygulamalarını kullanarak yapabilirsiniz. İndirilen videoları yalnızca uygulamayı kullanarak izleyebileceğinizi unutmayın - video dosyasını farklı bir cihaza taşıyamaz veya farklı bir oynatıcıyla izleyemezsiniz.

TubeMate ile YouTube videolarını indir

TubeMate, YouTube videolarını Android akıllı telefonlara indirmenin en iyi yollarından biridir ve iyi bir nedene sahiptir: Kullanımı gerçekten kolaydır ve ihtiyacınız olmayan hiçbir özelliğe sahip değildir.

TubeMate video indiricisi Google Play Store'da mevcut değildir, bu nedenle her şeyden önce Android cihazınızın diğer yerlerden indirilen uygulamaları yüklemesine ve çalıştırmasına izin vermeniz gerekir. Bu ayarı açtığınızda dikkatli olun, çünkü yalnızca güvenilir olduğunu bildiğiniz uygulamaları indirdiğinizden emin olmalısınız.

'Ayarlar'ı açın ve' Güvenlik 'bölümüne gidin. Aşağı kaydırın ve "Bilinmeyen kaynaklar" ifadesinin yanında, bu ayarı açmak için geçiş düğmesine dokunun. Şimdi, Android cihazınızda TubeMate YouTube Downloader web sitesini ziyaret edin ve indirmek için doğrulanmış sitelerden birini seçin. 

Apk dosyasını indirip telefona kurduktan sonra uygulamayı açın. TubeMate, siyah bir arka plan ile resmi YouTube Android uygulamasına çok benziyor. Bir video arayın ve oynatmaya başlayın, ardından sağ altta görünen kırmızı 'İndir' düğmesine dokunun.

YouTube videoları iPhone'a nasıl indirilir?

YouTube videolarını indirme işlemi, üzerinde bulunduğunuz Apple işletim sistemine bağlı olarak biraz farklıdır. iPhone'u, iPad'i veya iPod touch'ı kullanarak iOS kullanıyorsanız, ilk yönteme ihtiyacımız olacak ve Mac'te OS X veya MacOS kullanıyorsanız, diğerine ihtiyacınız olacak.

iOS'ta, hile Belgeler adı verilen akıllı bir uygulama yüklemektir. Bu bir dosya yöneticisi, aynı zamanda YouTube kliplerini de indirebiliyor. Süreç biraz uzun ama yine de basit.

Her şeyden önce, iOS veya Safari için YouTube uygulamasında indirmek istediğiniz klibi bulun. Bulduktan sonra, 'Paylaş' simgesine ve ardından 'Bağlantıyı Kopyala'ya dokunun.

Belgeleri açın ve ekranın sağ altındaki küçük pusula olan web tarayıcısı simgesini arayın. Buna dokunun ve savefrom.net adresine gidin. YouTube klibin adresini büyük giriş kutusuna yapıştırın, tercih ettiğiniz kalite seçeneklerini seçin ve dosya indirmeye başlayacaktır.

YouTube videoları Mac’e nasıl indirilir?

Bunu için Mac'de seçenekler var, ancak en basitlerinden biri MacX YouTube Downloader ( Windows için de mevcut ). Yapmanız gereken tek şey bağlantıyı eklemek ve kalite seçeneklerini seçmek ve aynı anda birden fazla video indirebilirsin.


1

vote

Cevap Yaz

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapın yada üye olun.