Astronot olmak ister misiniz? Bu Uygulamayla Eğitime Başlayın

Astronot olmak ister misiniz? Bu Uygulamayla Eğitime Başlayın

Mars'a ayak basan ilk insan olmak istermisin. Bir astronot olarak kariyer hayalimi kuruyorsun. Öyleyse, neden şu anda bir astronot gibi antrenmana başlamıyorsun. Ya da en azından çocuğunuza bu düşünceye başlamak için ilham verebilirsin.

Astronot Olmak İçin Gereken Becerileri Öğrenin

Space Nation Navigator bir astronot eğitim uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Bir astronot olarak başarılı olmakla alakalı gerekli olan temel becerileri öğretmek için görev tabanlı bir yaklaşım kullanan bir eğitim aracıdır. NASA'nın bilgi girdilerinin yardımıyla geliştirilen, üç temel alanda çalışabilirsiniz: beden, zihin ve sosyal beceriler.
Astronot eğitimi titizdir ve kendinizi bir roketin üstüne takabilmeniz için birkaç derece almanız gerekecektir. Ama uygulama erken başlama için iyi bir yerdir. Ayrıca, arka planda bir sürü eğitim ile eğlencelidir.

İşte bazı önemli noktalar:

 1. Faaliyetler dört alana ayrılır: Temel, Görevler, Profil ve Mağaza.
 2. Temel bölüm, size makaleler ve podcast'ler aracılığıyla eğitim verir.
 3. Görevler bölümü, uzay temalı mini oyunlar ve testlerle doldurulur.
 4. Etkinliklerden geçin ve skor tablosunda puanınızı yükseltmek için puan toplayın.
 5. Profil bölümü, rozetlerinizi, haftalık puanlarınızı, haftalık sıranızı ve tüm zamanların sıralamasını izlemenize yardımcı olur.

Topladığınız puanlar neden bu kadar önemli? Günlük ve haftalık görevleri tamamlamak ve başarıların kilidini açmak için size ilham verecekler. İzlanda'daki bir eğitim kampına alınacak yüz kişiden biri olabilirsiniz.
Space Nation Navigator uygulamasının arkasındaki bitiş başlangıcı, nihai olarak bir yarışma gezisi için küresel bir yarışmanın adayını alacaklarını söylüyor.

 • İndir: Android için Space Nation Navigator (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar)
 • İndir: iOS için Space Nation Navigator (Yakında geliyor)

Antrenmanlar (örneğin, GPS tabanlı çalışmalar) fitness hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olabilir. Uygulamayı indirdiğinizde, başlayacak olan gelecekteki bir kariyer için rol olarak düşünün.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 423 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Astronot olmak ister misiniz? Bu Uygulamayla Eğitime Başlayın konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Astronot olmak ister misiniz? Bu Uygulamayla Eğitime Başlayın ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Astronot olmak ister misiniz? Bu Uygulamayla Eğitime Başlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın