Ogznet.com

Sansürsüz İnternet İçin Avira Phantom VPN

Avira Phantom VPN ile istediğiniz tüm sitelere ve hizmetlere, tam bir gizlilik ve güvenlik içinde, kolayca erişin. Bağlantınızı güvence altına alır, etkinliklerinizi anonimleştirir ve tüm web kısıtlamalarını kaldırır.

Ülkelerin, bazen de internetin sınırları vardır. Bu da bazı haber kanallarına, sosyal medyaya ve video izleme web sitelerine belirli bölgelerden ve ülkelerden erişilemeyeceği anlamına gelir. Avira Phantom VPN sınırları aşarak size bu web sitelerine kolaylıkla erişebilme olanağı verir.

Bu VPN uygulamasını ister cep telefonlarınızda isterseniz bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz. Ancak bu ücretsiz olma durumu sınırlı. Kayıt olmadan aylık 500 MB'lık veri kotası uyguluyor. Kayıt olursanız 1 GB ücretsiz kullanım hakkı veriyor.

Phantom VPN, trafiğinizi farklı bir ülkede konumlanmış bir Avira sunucusu yoluyla güvenli ve anonim bir tünel üzerinden yönlendirerek internette sansürü aşmanızı sağlar.

Pek çok reklam veren IP adresinizi izleyerek size reklamlar gösterir. Size her bağlantıda hiçbiri izlenmeyen farklı IP adresleri atayan Phantom VPN ile artık böyle bir durumla karşılaşmayacaksınız.

Phantom VPN, tüm çevrimiçi etkinliklerinizi güvenli bir tünel yoluyla yönlendirerek web trafiğinizi şifreler, hacker'lar ve diğer davetsiz misafirler bilgilerinize erişemez.

İlginizi
çekebilir
En İyi ve Hızlı 7 VPN Hizmeti 2020

Anonim Olarak Gezinin
Çevrimiçi etkinliklerinizi gizleyin

Güvenli Biçimde Bağlanın
Web trafiğinizi şifreleyin

Web Site Engellerini Kaldırın
Sansürü ve güvenlik duvarlarını aşın

Phantom VPN, tüm aygıtlarınızda koruma sağlar: Android, iPhone, Mac, Windows PC

İlginizi
çekebilir
Android için ProtonVPN Uygulaması Artık Ücretsiz

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz